Şimdi Ara

silinsin (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ipcama gir oradan şifreleri internetten aldırt. Cihazım kapalı bu kadar yardım edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

ipcama gir oradan şifreleri internetten aldırt. Cihazım kapalı bu kadar yardım edebilirim.

Teşekkür ederim oldu. Bir de samsung e5 telefon yeni sürümde miracast oldu
  • 1.20 version samsung note 4 miracast sorunu çözüldü. Bağlantı kuruluyor. Digiturkplay maç izlerken kesilme takılma yapmaya başladı.Mac yayınlarını dp üzerinden izleyip sorun yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi birkac sayfa gözden gecirdimde DİGİTURKPLAY sorunu genel bir sorun haline gelmis. Canım sıkıldı cihazi alma sebeblerimim basinda digiturkplay ile mac izlemekti. Umarim bu mac esnasındaki takilmaya bir çözüm bulunur. Cep telefonunda pc de yada tablet denemem oldu sorun yok.takilma olayi bizim cihazlarda g4 kaynaklı gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

android cıhazlar ıcın youtube uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube
  • Digiturkplaydeki saniyelik donmalar bir tek bende olmuyormuş.kablo ile bağlasam da kablosuz bağlasam da 20 saniyede 1 kez 1 sn donuyor.eski sürümlerde olmuyordu aplikasyondan sanırım.
    Birilerine bildirsek ama kime?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VALLA NE YALAN SÖYLİYEYİM BU 1.20 VERSİYONA YÜKSELTMEZ OLAYDIM MAKİNEYİ BU SÜRÜME YÜKSELTTİĞİMDEN BERİ HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ ÇALIŞMIYOR MAALESEF CİHAZIN KENDİ İÇİNDEKİ İMEDİA PLAYER ESKİDEN TÜM FİLMLERİ SORUNSUZ AÇIYORDU ŞİMDİ MAALESEF ALTYAZILARI AÇMIYOR BS PLAYER'DA HİÇBİR FİLMİ DİJİTAL SESLİ OLARAK AÇMIYOR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM BİLEN BİRİLERİ VARSA YARDIM EDEBİLİRSE SEVİNİRİM BU ARADA BENDEKİ LG G2 MİRACAST BU VERSİYONDADA HALA ÇALIŞMIYOR!!!
  • Fatihbey digiturkplay sorunu neden kaynaklıdır bugün beşiktaş maçı ayni sorun devam ediyor. Anlik ara ara 1 sn donmalar oluyor. Evimde 2 adet faklı marka tablet denememde sorun yok. Ne yapabiliriz.

• Digiturkplayda daha onceleri böyle bir problem yoktu.Bu problem 1.2.0 yazılımını yükledikten sonra oluşmaya başladı.
    Ara ara 1 saniyelik donmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masty

Digiturkplayda daha onceleri böyle bir problem yoktu.Bu problem 1.2.0 yazılımını yükledikten sonra oluşmaya başladı.

ben aleti hiç güncellememiştim.ancak dtplay uygulamasını güncelledikten sonra oldu. 1.20 ile alakası yok sanırım.dün 1.20ye güncelledim fakat değişen birşey yine olmadı saniyelik takılmalar devam ediyor.DTPLAY için alınan alet hiç oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropfen

quote:

Digiturkplayda daha onceleri böyle bir problem yoktu.Bu problem 1.2.0 yazılımını yükledikten sonra oluşmaya başladı.

ben aleti hiç güncellememiştim.ancak dtplay uygulamasını güncelledikten sonra oldu. 1.20 ile alakası yok sanırım.dün 1.20ye güncelledim fakat değişen birşey yine olmadı saniyelik takılmalar devam ediyor.DTPLAY için alınan alet hiç oldu.

Bende de donuyor ara ara. Kaliteyi dusurup tekrar denedim gene donma takilma oluyor.Sorun netten diye dusunuyordum. Pc den acinca goruntu su gibi akiyor. Takilma donma yok.cihaza gecince donma devam ediyor. Demek herkeste problem var. Hemen cozerler problemi diye düsünmek istiyorum.haftaici bi ton mac var heba olacak yoksa

• Korax g5 cihaz bizim atlanta g4 farkı işlemcisi gibi duruyor.Atlanta g5 gelecek mi yakin zaman içinde ülkemize.

• Digitürk play donma olayı bende de oluyor. rastgele zamanlarda saniyelik donmalar yaşıyorum, biraz sinir bozucu olmaya başladı. inşallah çözüm bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

quote:

Orijinalden alıntı: tropfen

quote:

Bende de donuyor ara ara. Kaliteyi dusurup tekrar denedim gene donma takilma oluyor.Sorun netten diye dusunuyordum. Pc den acinca goruntu su gibi akiyor. Takilma donma yok.cihaza gecince donma devam ediyor. Demek herkeste problem var. Hemen cozerler problemi diye düsünmek istiyorum.haftaici bi ton mac var heba olacak yoksa

Elinde Digitürkplay'in eski versiyon apk sı olan varsa upload ederse onunla denemek lazım 2-3 versiyon öncesi sorun yoktu. Bilseydik güncellemezdik.

• Fatih bey bir türlü 1.20 yazılımını yükleyemedim,usb flash beleğe hem rardan çıkararak hemde rarlı haliyle flash a atım kapalıyken mavi tuşu basılı tutuyorum yine olmadı bende,acaba nereden hata yapıyorum.

• hssahin65 H kullanıcısına yanıt
    güncellemeyi cihaz üzerinden yaparsan daha kolay olur.
  • krbk78 K kullanıcısına yanıt
    Cihaz üzerinde derken internete güncelleme mi kast etiniz dün onuda denedim 15 dakika sürdü sonra bir uyar verdi yüklendi sandım yüklenmedi.

• hssahin65 H kullanıcısına yanıt
    Evet internetten güncelleme. indirme işlemi bittikten sonra karşına çıkan menüyü okeylersen kurulum işlemi başlar. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krbk78 -- 11 Mayıs 2015; 22:52:10 >
  • VALLA NE YALAN SÖYLİYEYİM BU 1.20 VERSİYONA YÜKSELTMEZ OLAYDIM MAKİNEYİ BU SÜRÜME YÜKSELTTİĞİMDEN BERİ HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ ÇALIŞMIYOR MAALESEF CİHAZIN KENDİ İÇİNDEKİ İMEDİA PLAYER ESKİDEN TÜM FİLMLERİ SORUNSUZ AÇIYORDU ŞİMDİ MAALESEF ALTYAZILARI AÇMIYOR BS PLAYER'DA HİÇBİR FİLMİ DİJİTAL SESLİ OLARAK AÇMIYOR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM BİLEN BİRİLERİ VARSA YARDIM EDEBİLİRSE SEVİNİRİM BU ARADA BENDEKİ LG G2 MİRACAST BU VERSİYONDADA HALA ÇALIŞMIYOR!!!
  • Killknight kullanıcısına yanıt
    Digitürkplay apk.
    Geçen sene Temmuz ayında yedek almışım işinize yarar mı bilemem.

http://s4.dosya.tc/server3/r21pnl/Digiturk_Play.apk.html
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.