Şimdi Ara

silinsin (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk sayfaya veya benim yazılarıma bakın. detaylı adım adım açıklamıştım.
  • pphammer kardeşim ilk 3-5 sayfaya yeniden baktım ama sizin yazılarınızda istediğim bilgiyi bulamadım eğer ben göremediysem yazan sayfaya direkt yönelebileceğim bir link yazabilirmisiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubtatto

pphammer kardeşim ilk 3-5 sayfaya yeniden baktım ama sizin yazılarınızda istediğim bilgiyi bulamadım eğer ben göremediysem yazan sayfaya direkt yönelebileceğim bir link yazabilirmisiniz...

1. mesajda okuyabılırsın
  • ubtatto U kullanıcısına yanıt
    dlna ve ps3 server yerine samba ve windows ağ paylaşımını kullanabilirsin. win7 win8 için ilk mesaja bakabilirsin.
  • ok arkadaşlar bu sorunu hallettim ama şimdide şöyle bir sorun var pc üzerinden oynattığım filmlerde sadece filmleri gösteriyor altyazılarıyla beraber nasıl oynatabilirm? ve birde sormak istediğim 2. şey hdd üzerinden dosya içindeki müzik kliplerini oynatırken seçmiş olduğum klibi oynattıktan sonra diğer kliplere geçmeyip stop yapıyor ben dosya içindeki tüm klipleri sırasıyla veya karışık olarak nasıl oynatabilirim...
  • elinde g4mini v1.1.5 yazılım olan varsa paylaşabilirmi. yeni güncelleme yükleme yaparken hata veriyor.uydu cihazı bikaç kez yeniden başlattıktan sonra açılıyor.15-20 saniye sinyal yok diyip sonra kanallar geliyor buda iyice canımı sıkmaya başladı.
  • Arkadaşlar şöyle bir şey olabilir mi?Firma yetkilisi Fatih beyde bu konuda bilgi verebilir.Öncelikle şunu söyleyim ben mevcut teledünya+uydunet abonesiyim.Evde 2 adet Tv var bende.Birinde Atlanta Smart g4 mini diğerinde ise teledünya kullanabilir miyim.Bende çanak olmadığı için bir adet çanak alacağımı biliyorum.Çanak almam şart demi?Bir de internet olayı var.İnternetimde ayrı bir odada masaüstü bilgisayarda.Modemimden bir kablo vasıtası ile salona Atlanta cihaza internet hattı çekeceğim demi?Bunun için modem çoklayıcı denen aparata da ihtiyaç var mı?Umarım anlatabilmişimdir.Teledünya da sınırlı kanal olduğu için ve TV den internete bağlanabilmek için böyle bir şey istiyorum.Uydunetinde internet fiyatı çok ucuz olduğu için vazgeçemem zaten.Teşekkür ederim şimdiden cevap veren herkese.Eğer olabilecekse böyle bir şey sipariş gececeğim.
  • Merhaba, G4 mini aldım, Sony W5500 tvde kullanıyorum ancak tv açıkken cihazı açarsam görüntü gelmiyor, HDMI kabloyu çıkarıp tekrar takarsam yada tvyi kapatıp açarsam görüntü geliyor.

Powertv HD garip şekilde sinyal normal olmasına rağmen ses bir süre sonra gidip gelmeye başlıyor ve görüntü kesik kesik gidip geliyor. Kanal listesi tuşuna basıp küçük görüntüde sorun olmuyor, tekrar geri tuşuna bastığımda normal çalışmaya başlıyor, Diğer HD bir sorun yaşamıyorum. Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim, bu rağmen düzelmedi.
  • prisonbrk P kullanıcısına yanıt
    merhaba

kutudan cıkan kabloyla deneyın
    goruntu formatını degıstırıp deneyın olmuyorsa fabrıkayla gorusun
    0212 8752570 esın hnm
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_aga_83

Arkadaşlar şöyle bir şey olabilir mi?Firma yetkilisi Fatih belikle şyde bu konuda bilgi verebilir.Önceunu söyleyim ben mevcut teledünya+uydunet abonesiyim.Evde 2 adet Tv var bende.Birinde Atlanta Smart g4 mini diğerinde ise teledünya kullanabilir miyim.Bende çanak olmadığı için bir adet çanak alacağımı biliyorum.Çanak almam şart demi?Bir de internet olayı var.İnternetimde ayrı bir odada masaüstü bilgisayarda.Modemimden bir kablo vasıtası ile salona Atlanta cihaza internet hattı çekeceğim demi?Bunun için modem çoklayıcı denen aparata da ihtiyaç var mı?Umarım anlatabilmişimdir.Teledünya da sınırlı kanal olduğu için ve TV den internete bağlanabilmek için böyle bir şey istiyorum.Uydunetinde internet fiyatı çok ucuz olduğu için vazgeçemem zaten.Teşekkür ederim şimdiden cevap veren herkese.Eğer olabilecekse böyle bir şey sipariş gececeğim.

selam

uydu ozellıgını kullanabılmek ıcın en az 1 canak anten turksata ayarlanması gerekıyor taktırmasanızda ıptvde yerel kanalları ızlıyebılırsınız

modemınızden bır adet cat5 kablosu cekılecek modemden cıkıs yoksa

4lu hub swıtch 30 tl cıvarıdır alıp cogaltma yapılabılır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Mini-Full-Set-2-Kumanda__isp29833878

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Arkadaşlar şöyle bir şey olabilir mi?Firma yetkilisi Fatih belikle şyde bu konuda bilgi verebilir.Önceunu söyleyim ben mevcut teledünya+uydunet abonesiyim.Evde 2 adet Tv var bende.Birinde Atlanta Smart g4 mini diğerinde ise teledünya kullanabilir miyim.Bende çanak olmadığı için bir adet çanak alacağımı biliyorum.Çanak almam şart demi?Bir de internet olayı var.İnternetimde ayrı bir odada masaüstü bilgisayarda.Modemimden bir kablo vasıtası ile salona Atlanta cihaza internet hattı çekeceğim demi?Bunun için modem çoklayıcı denen aparata da ihtiyaç var mı?Umarım anlatabilmişimdir.Teledünya da sınırlı kanal olduğu için ve TV den internete bağlanabilmek için böyle bir şey istiyorum.Uydunetinde internet fiyatı çok ucuz olduğu için vazgeçemem zaten.Teşekkür ederim şimdiden cevap veren herkese.Eğer olabilecekse böyle bir şey sipariş gececeğim.

selam

uydu ozellıgını kullanabılmek ıcın en az 1 canak anten turksata ayarlanması gerekıyor taktırmasanızda ıptvde yerel kanalları ızlıyebılırsınız

tşk ederim.http://www.eksenuydu.com/ bu siteden alsam sıkıntı olur mu?çünkü peşin fiyatı 379 TL ..kargo burda da ücretsiz..

• Hepsibıradaya bakmanızı tavsiye ederim suan kampanya var. 250 TL üzeri alışverişte 50 TL hediye veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

selam

tşk ederim. bu siteden alsam sıkıntı olur mu?çünkü peşin fiyatı 379 TL ..kargo burda da ücretsiz..

selam

dun geceye kadar yuzde 11 anında ındırım var ama yazmayı unuttum

telefon aldım 44 tl + bkm 11 tl +3 tl puan kullandım

şuan n11de anında 300 tl uzerı anında 11 tl +11 tl bkm ındırımı ıle 22 tl ucuza alınabılır + puanlarıda dusuyor

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

+ yenı uyelık acıp alanlara 3 adet 11 tl toplam 33 tl puan kullanılabılecek ındırım verıyor

en ıyısı n11 aydındoganın sıtesı gb dıgerı gıbı 250 tl al 50 vereyım 50yı harcamak ıcın 250 tl daha al

bana bagımlı kal bır daha al al al yok
    ----------------------------------------
    sızı ayın 15ınde arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Nisan 2015; 11:59:01 >

• tamam ayın 15 inde siparişi geçeriz.. bu cihazdan daha iyisi var mı şu an kart girişi ihtiyacım yok.yada gelecek daha iyisi bu modelin var mı yakında. zaten yoksa bu cihazı alacağım.biraz araştırdım en iyisi bu gözüküyor şimdilik.ama daha iyisi varsa bütçemden +100 TL daha fazla aşabilirim.yani 500 tl civarlarına çıkabilirim.
  • Fatih bey size kendimi aratmak gibi bir kabalık yaptığımı düşünmeyin.siz özelden nonuzu bırakırsanız bende arayabilirim elbette.ben sadece size nereden sipariş vereceğimi soracaktım.anladığım kadarıyla nereden alırsam alayım sonuçta sizden almış olacağım.Memur olduğumuz için ayın 15 ini beklicem mecburen :) Ayrıca ilginiz için çok çok teşekkür ediyorum.Sizin gibi ürünün arkasında duran kişi sayısı çok az piyasada.Hayırlı satışlar olsun...
  • arkadaşlar cccam yükleme çalışıyorum

Cccam kurulum videosu

şu videodaki herşeyi yapmama rağmen Trying Connection hatası veriyor smart marketteki uygulamanın iki versiyonunuda denedim sonuç aynı nerde hata yapmış olabilirim yardım lütfen teşekkürler
  • iyi forumlar arkadaşlar. g4 miniye harici disk bağlayıp samba servisini açıp wifi üzerinden pc ye aktarım yapıyorum film vs. fakat aktarım hızı 900 kb.ı geçmiyor bu hızı arttırmanın bir yolu var mı? acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

arkadaşlar cccam yükleme çalışıyorum

Cccam kurulum videosu

şu videodaki herşeyi yapmama rağmen Trying Connection hatası veriyor smart marketteki uygulamanın iki versiyonunuda denedim sonuç aynı nerde hata yapmış olabilirim yardım lütfen teşekkürler

tamam alıbeyin soyledıgı gb

4 satırı sırayla yazıp kaydete bas ( deskeyı elleme )

dıger sayfaya atınca kutucugu ısaretle
  • quote:

Fatih bey size kendimi aratmak gibi bir kabalık yaptığımı düşünmeyin.siz özelden nonuzu bırakırsanız bende arayabilirim elbette.ben sadece size nereden sipariş vereceğimi soracaktım.anladığım kadarıyla nereden alırsam alayım sonuçta sizden almış olacağım.Memur olduğumuz için ayın 15 ini beklicem mecburen :) Ayrıca ilginiz için çok çok teşekkür ediyorum.Sizin gibi ürünün arkasında duran kişi sayısı çok az piyasada.Hayırlı satışlar olsun...

selam
    tesekurler alacagınız zaman o gunku guncel kampanya ıcın arayın
    05344067225
    ımzamda dukkan telefonları yazıyor

modul kullanmıyacanız ıcın bu model sıze yeterlıdır
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    sendeki cccam c: xxxxx(1 satır) xxxxx(2 satır) xxxxx(3 satır) xxxxx(4 satır) ise c: dan sonrasını yazarsan sorunun çözülür
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.