Şimdi Ara

silinsin (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    normal olanda modul girisi var fakat android surumu biraz dusuk benim fikrimi sorarsan bende mini var fatih beyden aldim harika bir cihaz
  • syhgül S kullanıcısına yanıt
    bendede atlama oluyor bazen buyuk ihtimalle kotayi doldurdugundan internet hizin dusuktur
  • muratacar_ kullanıcısına yanıt
    telefondan acınca hiçbir sıkıntı olmuyor ama
    hazır kanallarda bi sıkıntı yok kod girince atlama yapıyo ama telden acınca hiç takılmıyo
    telefondan acinca sikinti olmamasinin nedeni kendi fikrime gore ekranin ufak olmasindan kaynakli yani evdeki televizyonum 48 inc ama telefonum 4.7 inc ikisinin interneti cekmesi ve o ekran cozunurlugunde sana yayin vermesi arasinda fark olmasi normaldir
    soylede yapabilirsin telefonun goruntusunu televizyona aktarip oylede izleyebilirsin
    öyle yapıyorum görüntüyü aktarıyorum

ama hazır kayıtlı kanallarda hiçbir sıkıntı olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

sopcast ı kurdum ama görüntü atlayarak gidiyo sesde hiçbir sıkıntı yok :(

sopcast free bır uygulamamı dır
    buyuk ihtimalle oda atacast in yayinini cok izleyen olmasindan kaynakli
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratacar_

buyuk ihtimalle oda atacast in yayinini cok izleyen olmasindan kaynakli

murat bey uygulamanın resımını whatsapptan atarmı sın
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    http://www.sopcast.org/download/ bu adresten indirebilirsin
    yok hocam pcde gayet iyi 3mb bile sorun yaşamadım görüntü digiplayden iyi, demekki bu cihazlar yetersiz bu sopcast için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 25 Mart 2015; 20:00:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasanger P kullanıcısına yanıt
    hocam bizide bilgilendirmeniz mümkün mü, şkayetçimisiniz?
    bu cihazı almayı düşünüyordum.

• naruto dayı N kullanıcısına yanıt
    G4 mini yi hiç düşünmeden al mükemmel özellikleri olan bir cihaz.
  • pasanger P kullanıcısına yanıt
    G4 mini ödenen bedeli sonuna kadar hak eden bir cihaz neden böyle yazıyorsun anlamıyorum.Alma arefesinde olan insanların da aklını karıştırıyorsun.Eğer bundan daha üstün özellikte cihaz var ise söyle de onu alalım.
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    hocam tek bir tereddütüm var, benim işin sopcast çok önemli, bilen bilir ne kadar işe yaradığını. tek ricam kullanan birinin kısaca bilale anlatır gibi bana anlatması, eğer görüntüde atlamalar oluyorsa çok kötü. sonuçta 400-500 tl cihaz nerdeyse 32inc led tv fiyatına.

bi digitürk eutelsat kalitesi beklemiyorum tabiki ama 700 tllık dandik bi laptopda sopcastdan aldığım verim digiplayi tokatlar.

ama bu laptopu 32. lede aktarınca inanılmaz bozouluyor görüntü, kare hızı yavaşlıyor (teknik terim bilmem anladınız siz olayı)

smart box alayım dedim belli ki çoğu dandik şeyler. bu cihazında öyle çıkmasını istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 25 Mart 2015; 21:14:22 >
  • Cihazla ilgili bir takım eksiklikler, sıkıntılar olabilir ama cihaz çöp demek de insafsızlık diye düşünüyorum.
  • naruto dayı N kullanıcısına yanıt
    Sopcast kullanmadığım için size fikir veremiyorum.Belki kullananlar deneyimlerini paylaşacaktır.
  • Android telefon yada tabletle yapabildiginiz her seyin fazlasi bu cihazda mevcut... Olurda yarin obur gun daha ust modeli cikar bunu bilemem ama o model cikana kadar en iyisi bu
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    sopcast konusuna gelince %70 mukemmel goruntu veriyor bazen oda cok fazla yayini somuren olunca atlama veya karelenme yapiyor
  • merhaba ...
    laptoptaki filmleri ağ üzerinden cihaza tanıtıp oynatma imkanım varmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.