Şimdi Ara

silinsin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi kanal izlerken orta play_ok tuşuna basın. sol üst köşede kanal küçük çıkacak. kanal listesi tuşuna basın. menüye basın. yerel kanalı favori yapın.
    belki kolay yolu vardır.
  • kilimciNL K kullanıcısına yanıt
    aselam cıhazı alan akrabanın ısım soyadını ıl ilçe telefon pm olarak atın sabah bakalım
  • İyi olan dizi programları:
    dizi cu (bir çok siteyi gösteriyor ve hepsini birden arayabiliyor)
    ekleme: netd (menusunden dizi, program, çocuk seçebilirsiniz. Eski diziler bile var. Mesela yılan hikayesi)
    dizi max hd
    hd dizi izle (çöküyor, çökmezse güzel)
    tüm yerli diziler: google playden youtube kurarsanız güzel
    tvyo

Kötüler, uzak durun:
    dipdizi
    dizi izle
    fd media
    videotur
    yabanci dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 14 Temmuz 2014; 9:44:18 >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Netd uygulamasiv kanal d dekı dızılerı gosterıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Temmuz 2014; 18:03:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldım dün açma fırsatım oldu fazla kurcalamadım daha tek gözüme çarpan 15 dakika sonra cihazın altı elimi yakacak kadar ısınmıştı, bilgisayarlar için fanlar var onlardanmı alsak aceba diye düşünüyorum ?
  • G 4 MİNİ YENİ KANAL FREKANSLARI AYARLAMASI İLE İLGİLİ VİDEO ÇEKERMİSİNİZ İŞTEN ANLAYAN ARKADAŞLAR....TEŞEKKÜRLER...
  • Cihaz cok güzel de kullanması bana biraz karışık geldi
  • arkadaşlar

Türksat yeni frekanslara geçişleri ertelemiştir

Yayıncı Kuruluşlardan ve Ramazan ayı nedeni ile izleyicilerimizden gelen yoğun talepler dikkate alınarak, 14 Temmuz 2014 tarihini 15 Temmuz 2014’e bağlayan gece yarısı, uydularımızdaki televizyon ve radyo yayınlarında yapılacak frekans değişiklikleri ileri bir tarihe ertelenmiştir. Frekans değişikliğinin tarihi ile ilgili önümüzdeki günlerde bilgi verilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  • Cihazı rootlayarak veya sistem dosyaları değiştirmeden uygulamaları hafıza kartına yükleyebiliyor muyuz?
    Tivibu tablet uygulamasını yükledim ancak açmaya çalıştığımda hata verip kapanıyor. Yükleyebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Cihazı rootlayarak veya sistem dosyaları değiştirmeden uygulamaları hafıza kartına yükleyebiliyor muyuz?
    Tivibu tablet uygulamasını yükledim ancak açmaya çalıştığımda hata verip kapanıyor. Yükleyebilen var mı?

cihaz rootlanmaz

menu kurulum uygulamalar ıcıne gır hangı uygulamayı tasıyacaksan sec

actıgında sd karta tası goruceksın yada fıle explorer uygulaması ıle taşınabılır

tıvıbu tablet actıgını ılk sayfa bahsetmıstık bulent vural kullanıyor

google playe gmaıl ile gırısı yapın
  • DİGİTÜRKPLAY DA BAZI FİLMLERİ İZLEMEK İSTEDİĞİMDE ROOTLU CİHAZ DİYE UYARI ÇIKIYOR VE FİLMLERİ AÇMIYOR...NE YAPMAK LAZIM FİKRİ OLAN VAR MI
  • Arkadaşlar. Play Store'da SOPCAST uygulamasını yükleyip deneyen var mı? Çalışıyorsa bu cihazdan ben de alıcam.
    Sürekli SOPCAST dan maç izleyen biriyim. Bi arkadaş deneyip sonucu yazarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Arkadaşlar. Play Store'da SOPCAST uygulamasını yükleyip deneyen var mı? Çalışıyorsa bu cihazdan ben de alıcam.
    Sürekli SOPCAST dan maç izleyen biriyim. Bi arkadaş deneyip sonucu yazarsa sevinirim

discoveryde izliyebiliyorsan bundada izliyebilirsin sıstem aynı android 4.2.2

0534 4067225
  • beni de ekleyin bakalım listeye umarım cihaz verimli çıkar
  • Az önce n11 den sipariş geçtim, umarım beklentilerimi karşılar.
  • Cihazım az önce geldi, akşam test edip n11'den onay vereceğim inşallah.
  • Bir şeyi merak ettim bu cihaz hiç hotbird'de para vermeden kullanıcağımız bir kanalı çözebiliyormu emu filan gibi. ?
  • EROLFB kullanıcısına yanıt
    Cihaz orjinalinde rootlu olarak geliyor. Cpuz yi yükleyip detaylarına baktığında görebilirsin. Eğer rootlu cihazı rootsuz gibi gösteren programlar varsa sorunu çözebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.