Şimdi Ara

silinsin (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Kayıt olayını microsd ye yaptiramiyormuyuz. Ben bir türlü beceremedim. Ikinci sorum uyumlu usb hub markası bilen varmı? Nereden bulabilrim? Eminim bu sorular defalarca sorulmustur ama yardimci olacak arkadaslarima şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmerak

Arkadaşlar merhaba. Kayıt olayını microsd ye yaptiramiyormuyuz. Ben bir türlü beceremedim. Ikinci sorum uyumlu usb hub markası bilen varmı? Nereden bulabilrim? Eminim bu sorular defalarca sorulmustur ama yardimci olacak arkadaslarima şimdiden teşekkür ederim.

Hızlı al n11 com gibi sitelerde mevcut usb hub
    http://www.hizlial.com/s-link-sl-250-4-port-usb-hub/10466145?gclid=CjwKEAiA0O2lBRDOrPX4oJP3t2oSJACjpaHA9bRqGVykQY3ojJkVtSjabd6GvTxLsJLHCRNZ_JsQFhoCoDzw_wcB

• Ilgine teşekkür ederim.Fakat usb hub bulmak almak sorun değil onemli olan bu cihazda calisacak olani almak bece. Çünkü birçok yazida G4 mininin her usb hubi çalıştırmadığını yaziyor.

• mrmerak kullanıcısına yanıt
    sawyer1978 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, ben trust marka dörtlü bir çoklayıcı aldım, mouse klavye vs çalıştırıyor, usb bellekleri çalıştırmıyor. Sonra aynı çoklayıcıyı modemde kullandım, sorunsuz çalışıyor. Benimde uyumlu bir çoklayıcı bulmam lazım. Dışarıdan elektrik beslemeli olanlar uyumlu diye duymuştum, verdiğiniz linkteki dışarıdan besleme alabiliyormuş, usb bellek ve harddisklerle sorunsuz çalışabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 18 Ocak 2015; 14:27:32 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    elektrik beslemeli denedim. O da olmadı.
    usb hub ile klavye, fare, joystick gibi aletleri kullanabilirsiniz. Bunların kablosuzunu da kullanabilirsiniz.

Usb hub ile harici hdd ve usb flash disk kullanamazsınız.

Yapabilen varsa haberimiz olsun.
  • Arkadaslar benim bir ricam olacakti ben bu cihazda yeniyim hatta android uydu sistemlerinde de yeniyim. Benim istedigim sey su tum spor (yurt ici v3 disi) ve belgesel kanallarinin favori kanallar klasorlerine eklenmesi suan ulusal spor vb. Mevcut ancak ornek verirsem sky sportlar sky 13-e klasorunde ben tum spor kanallarinin spor klasorunde istiyorum kisaca. Yardimlariniz icin tesekkur ederim

• iyi günler benim cihazda usb porta game pad taktım çalismadı ama laptop soğutucu çalışıyor portun altında 5volt 400ml amper yazıyor gücümü yetmiyor acaba
  • Arkadaşlar biri manuel tek kanal aramayı anlatabilirmi yeni hd kanalları eklemek istiyorum ama çok karışık menüler eski cihazım atlanta hdboxda daha kolaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: digichaos

Arkadaşlar biri manuel tek kanal aramayı anlatabilirmi yeni hd kanalları eklemek istiyorum ama çok karışık menüler eski cihazım atlanta hdboxda daha kolaydı

UYDU'DA TP GİREREK MANUEL KANAL EKLEME İŞLEMİ
    Menü-Kurulum-0000-Kanal Arama ya girin.Soldan uydunuzu,sağdan o uyduya ait olan herhangi bir tp yi seçip kumandadan yeşil tuşa basın bu durumda Transponder ayarlarını yapacağınız menü açılacak.Mod kısmından ekle yi seçin alt tarafta sembol-frekans bilgilerini girin ve kaydedin.
    Sonraki aşamada bu eklediğiniz yeni transponderi seçip kumandadan kırmızı tuşa basarak arama yapabilirsiniz.

Not 1:USB mouse kullanıyorsanız yukarıdaki işlemleri yaparken seçimleri mouse ile değil kumandanız ile yapın.Aksi takdirde hata alırsınız.
    Not 2:Türksat-Hotbird_Eutelsat uyduları için Sistem-system upgrade içine girip ağdan kanal yükseltme yaparsanız HD'ler dahil en son güncel hazır taranmış kanal listesini indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 18 Ocak 2015; 23:03:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: technx59

quote:

Orijinalden alıntı: digichaos

Arkadaşlar biri manuel tek kanal aramayı anlatabilirmi yeni hd kanalları eklemek istiyorum ama çok karışık menüler eski cihazım atlanta hdboxda daha kolaydı

UYDU'DA TP GİREREK MANUEL KANAL EKLEME İŞLEMİ
    Menü-Kurulum-0000-Kanal Arama ya girin.Soldan uydunuzu,sağdan o uyduya ait olan herhangi bir tp yi seçip kumandadan yeşil tuşa basın bu durumda Transponder ayarlarını yapacağınız menü açılacak.Mod kısmından ekle yi seçin alt tarafta sembol-frekans bilgilerini girin ve kaydedin.
    Sonraki aşamada bu eklediğiniz yeni transponderi seçip kumandadan kırmızı tuşa basarak arama yapabilirsiniz.

Not 1:USB mouse kullanıyorsanız yukarıdaki işlemleri yaparken seçimleri mouse ile değil kumandanız ile yapın.Aksi takdirde hata alırsınız.
    Not 2:Türksat-Hotbird_Eutelsat uyduları için Sistem-system upgrade içine girip ağdan kanal yükseltme yaparsanız HD'ler dahil en son güncel hazır taranmış kanal listesini indirebilirsiniz.

Kardeşim çok teşekkürler eve gidince deniycem

• arkadaşlar

n11.com 150 tl uzerıne 25 tl hedıye edıyor cihazımız 360 tlye gelıyor

http://www.n11.com/kampanyalar/sevgililer-gunu?icid=200501_b_sevgililer-gunu

atlanta smart g4 mini fullset

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 20 Ocak 2015; 18:54:22 >

• Sayin fatihmc g4 minime hazirladiginiz ulusal spor kanallari gibi klasor yapmak istiyorum ancak cccam serverin actigi spor kanallarinin tumunu icermesini istiyorum ornek vermek gerekirse bana gelen cihaz klasorunde bein sporlar yok mesela bu spor kanallarinin tumunun oldugu bir klasor olusturmaniz mumkun mu acaba bizler icin premier ligi izleyemiyorum vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etihad -- 20 Ocak 2015; 23:08:13 >
  • Best uydu sitesi neden acilmiyor google sitede bir uyumsuzluk olduğunu belirtip erişime kapatıyor bilginiz varmı

• bunklar merkezi çanak sisteminde çalışırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

bunklar merkezi çanak sisteminde çalışırmı

EVET CALISIR ALIRKEN MERKEZI SISTEMDE KULLANICAGINIZI HATIRLATIN

gereken ayarları yapılır

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149
  • quote:

Orijinalden alıntı: amatörttl

Best uydu sitesi neden acilmiyor google sitede bir uyumsuzluk olduğunu belirtip erişime kapatıyor bilginiz varmı

sunuculara saldırı varmıs aksama duzelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etihad

Sayin fatihmc g4 minime hazirladiginiz ulusal spor kanallari gibi klasor yapmak istiyorum ancak cccam serverin actigi spor kanallarinin tumunu icermesini istiyorum ornek vermek gerekirse bana gelen cihaz klasorunde bein sporlar yok mesela bu spor kanallarinin tumunun oldugu bir klasor olusturmaniz mumkun mu acaba bizler icin premier ligi izleyemiyorum vallahi

selam

favori listesine kanal ekleme

1- öncelikle kolayca tasımak ıcın once tasımak ıstedıgın kanalı ac

2- tv izlerken ok tusuna basıp lısteyı acın

3- solda kanal duzenleme yazar + tusuna basın şifre 0000

4- sagda favori grubu yazar sarı tusa basın

5- pencerede 2 lıste var tum kanallar sagda favorı lıstesı

6- sagda grup secınız yazıyor sarı tusa basın favorı lıstesınden degıstırmek-eklemek ıstedıgın lısteyı sec

mesela spor lıstesıne kanal eklıyeceksen sporu sec

7- soldakı genel lısteden ok tusuyla sectıgın kanallar sagdakı spor favorısıne gecer .

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: Etihad

Sayin fatihmc g4 minime hazirladiginiz ulusal spor kanallari gibi klasor yapmak istiyorum ancak cccam serverin actigi spor kanallarinin tumunu icermesini istiyorum ornek vermek gerekirse bana gelen cihaz klasorunde bein sporlar yok mesela bu spor kanallarinin tumunun oldugu bir klasor olusturmaniz mumkun mu acaba bizler icin premier ligi izleyemiyorum vallahi

selam

favori listesine kanal ekleme

1- öncelikle kolayca tasımak ıcın once tasımak ıstedıgın kanalı ac

2- tv izlerken ok tusuna basıp lısteyı acın

3- solda kanal duzenleme yazar + tusuna basın şifre 0000

4- sagda favori grubu yazar sarı tusa basın

5- pencerede 2 lıste var tum kanallar sagda favorı lıstesı

6- sagda grup secınız yazıyor sarı tusa basın favorı lıstesınden degıstırmek-eklemek ıstedıgın lısteyı sec

mesela spor lıstesıne kanal eklıyeceksen sporu sec

7- soldakı genel lısteden ok tusuyla sectıgın kanallar sagdakı spor favorısıne gecer .

Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim umarim aksama idman tv yi bulup barcelona atl. Madrid macini izleyebilirim

• Merhaba arkadaşlar HD film izleyebilecegim fakat ayrı player da (MX player) gibi acabilecegim tavsiye edeceğiniz program varmı teşekkürler

• pphammer kullanıcısına yanıt
    merhabalar,

bende 3-4 yil once tchibodan aldigim, elektrik beslemeli usb hub var, flashdisk, harici disk, klavye hatta webcam (skype icin) calistirdi. alttaki resimdeki gibi kare sekilli bir cihaz, marka olarak Tchibo yaziyor.

android cihazlar bazen ntfs dosya sistemini gormuyor, android marketten Paragon exFAT, NTFS & HFS+ applikasyonunu yukleyerek deneyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paragon.mounter

selamlar,

mustafa

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.