Şimdi Ara

silinsin (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatih Bey Teledünya'nın Pozitek Set Top Box'a ait kumandadaki kanal ileri alma tuşu,kapalı konumdaki Atlanta G4 smart mini cihazın açılmasına yol açıyor.
    Böylece G4 mini cihazımı kapalı konumda tutmakta zorluk yaşıyorum.Sanırım şu an için mevcut cihaza yapılabilecek bir şey yok ama en azından yeni modellerde bu durumu göz önüne almanızı diliyorum.Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 12 Aralık 2014; 17:09:25 >
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    adaptorlu cıhazlarda on off olmadıgı ıcın yapacak bırsey olmuyor
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Ürünü almak istiyorum ama sanalpazar marketinizde bulamadım bir türlü link atabilirmisiniz?
  • <>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 16 Aralık 2014; 22:53:00 >
  • urun piyasada neden yok acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sado6035

urun piyasada neden yok acaba?

Selam atlanta smart g4 mini ler 22 aralikta stoklarda olucaktir 0216 3359979 nolu telefonumuzdan siparis verebilir siniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Aralık 2014; 10:20:56 >
  • D smart dıgıturkde en sevdığım özellik kanalı izlerken sonra hangi program var görebilmek ve mesala bır fılm varsa onun kacıncı dakikasına kadar ılerledığını görmekdi. Ulusal kanallar dahıl. Acaba bır yazılımla ıntertten yayın akışını alarak kanallara ekleyebilen bir program var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube seçeneklerinde neden 1080p seçeneği yok. Pc den kontrol ettiğimde 1080p ye kadar seçeneği olan video g4 mini den girince 720p var en yüksek çözünürlük. Sizde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 18 Aralık 2014; 14:54:56 >
  • Şimdi cihaza yavaştan ısındık. Özellikleri olsun çalışması olsun çok hoşuma gitti. Hatta ağdan bilgisayardaki filmleri de buldu taşıma derdinden kurtuldum xbmc den direkt bilgisayar üzerinden filmleri izliyoruz ama tek sorun altyazılarda türkçe karakter sıkıntısı var. Bunu nasıl aşabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

Youtube seçeneklerinde neden 1080p seçeneği yok. Pc den kontrol ettiğimde 1080p ye kadar seçeneği olan video g4 mini den girince 720p var en yüksek çözünürlük. Sizde durum nasıl?

cıhazınız ile ılgısı yok
    youtube fırması androıd cıhazlara 720 p destegı verıyor eskı sayfalarda konusu gecmıstı
    1080p destegı verırse ızlersınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

Şimdi cihaza yavaştan ısındık. Özellikleri olsun çalışması olsun çok hoşuma gitti. Hatta ağdan bilgisayardaki filmleri de buldu taşıma derdinden kurtuldum xbmc den direkt bilgisayar üzerinden filmleri izliyoruz ama tek sorun altyazılarda türkçe karakter sıkıntısı var. Bunu nasıl aşabilirim ?

Hocam ayni agdan pcnin icersini girip filmi cihaza nasil aktariyorsunuz?

• Mx Player için dts ses düzeltmesini yaptım özel codec yükleyerek fakat 720p filmlerin hepsinde mx playerdan yazılım çözücüyü seçince filmde takılmalar oluyor sanki kare kare ilerliyormuş gibi, donanımsalı da seçince ses gelmiyor

Diğer soru da dizi x hd programında yeni bölümlerden birini seçtiğim zaman dns den dolayı bildirim gönderilemedi gibi bir uyarı çıkıyo kapanıyor, dns yi değiştirdim ama fayda etmedi
  • Merhaba G4 Mini için android PSP Emülatörünü test edebilirmisiniz ? Playstation oyunlarını oynamayı sağlayan bir uygulama ayrıca gamepad özelliği de mevcut uygulamada gereken iso dosyaları internette mevcut cihazı satın almadan önce olup olmadığını bilmek istedim olursa şahane bir şey olur.

Uygulama Adresi

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ppsspp.ppsspp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpg_disco -- 20 Aralık 2014; 15:17:40 >
  • ATLANTA SMART G4 MİNİ almak isteyen arkadaşlarımız

sanal pazardan 10 tl puan

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Mini-Full-Set-Yesil__isp37532345

n11den anında 11 tl ındırım

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

http://www.bestuydu.com/urun-kategori/android-sistemler/

ılanda on sıparıs verebılırler cıhazlarımız salı gunu kargolanıcaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 21 Aralık 2014; 23:19:47 >

• menu
    uygulamalar ıcınde ıpcame gırıp ıp ve portu ogrenın
    uzaktan baglanma kutucuk ısaretlı olucak

pcden chrome sayfası ac adrese ıpyı portu yazın

kullanıcı adı admin
    şifre 0000
  • quote:

Orijinalden alıntı: technx59

Mini cihaza root yapmaya gerek yok.Zaten rootlu.

Allah aşkına, G4 mini cihazın Rootlu olduğunu nasıl söylersin hocam?

Root checker programını marketten cihaza kurdum baktım ama root filan yok..

nasıl rootlanır bu cihaz yokmu cevap verebilecek olan, lütfen yardım..
  • asparuh kullanıcısına yanıt
    baidu root tool cince ama program acılınca mavi buton cıkıyo net bağlıyken basıyosunuz bu kadar kendi rootluyor
  • tamam teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: godheid

baidu root tool cince ama program acılınca mavi buton cıkıyo net bağlıyken basıyosunuz bu kadar kendi rootluyor

Hocam paket ayrıştırmasinda bir sorun oluştu diye hata verip kalıyor. Birde rootladiktan sonra supersu falan kuracak mıyız?

• hata vermemesi lazımdı hiç o hataya denk gelmedim belki sebebi nette vardır supersu kurarsanız iyi olur uygulamanın kendiside izinleri veriyo ama çince sorduğu için belki bi kafa karışlığı olabilir birde bunu denehttp://www.cepkutusu.com/file/3822 buna supersu mecbur kurman lazım usb hata ayıklama modunu aktif etmeyi unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godheid -- 22 Aralık 2014; 2:08:32 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.