Şimdi Ara

silinsin (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: milaz

Arkadaşlar sopcast yayınlarını nasıl izlicez bilen var mı. Sopcast programı var mı androidde

SOPCAST... Resmi Download sayfası..

Kurulumu direkt yapmak istersen Google playde şöyle bir uygulama var..

>>Sopcast İnstaller<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asparuh -- 27 Kasım 2014; 7:43:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: technx59

quote:

Orijinalden alıntı: sado6035

quote:

evet arkadaşlar xbmc programına geçiş yapmış bulunmaktayım bu cihaz için bulunmaz bir nimetmiş yeni çözebildim.seyirturk dizicu vb programları unutun bole bir program daha yok biraz netten araştırın eklentilerini vazgecemiyeceksiniz inanın bana film dizi tv aklınıza ne geliyorsa bunda mevcut cihazı iyiki almışım demenize bir sebep daha bu xbmc

Arkadaslar bugun giremedim nete firsatim olmadi yarin bu konuda bilgi vericem herkese okk

Lütfen XBMC konusunda bilgisi olanlar yazsın,hangi eklentiler nasıl kurulmalı...Bu konuda bilgi eksikliğimiz oldukça fazla.

XBMC konusunda yerli kaynaklar oldukça kısıtlı.. Elimizdeki en güzel yerli kaynak Seyirtürk..

Önce şu adresten seyirtürk reposunu indirmek lazım.. SEYİRTÜRK REPO DOWNLOAD

Daha sonra reponun kurulumu var.. Kurulumu videoda anlatılmış..

Diğer arkadaşların da katılımıyla daha yararlı kaynaklara kavuşabiliriz.. Ben elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.. Umarım faydalı olur.. İyi seyirler..

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89718549&p=1

xbmc ile ilgili sayfa ben çok şey öğrendim inşallah faydası olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g4 mini flash son surum yuklu olmasina ragmen facebook videolarini oynatmiyor hem kendi uygulamasini yukledim hemde internetten son surumunu ama facebook videolarini ne facebook uygulamasindan nede tarayicidan oynatamadim neden olabilir?
  • quote:

quote:

evet arkadaşlar xbmc programına geçiş yapmış bulunmaktayım bu cihaz için bulunmaz bir nimetmiş yeni çözebildim.seyirturk dizicu vb programları unutun bole bir program daha yok biraz netten araştırın eklentilerini vazgecemiyeceksiniz inanın bana film dizi tv aklınıza ne geliyorsa bunda mevcut cihazı iyiki almışım demenize bir sebep daha bu xbmc

Arkadaslar bugun giremedim nete firsatim olmadi yarin bu konuda bilgi vericem herkese okk

evet arkadaşlar xbmc programına eklenti ekliyecegiz lütfen sırayla gidin derim cunku bende acemisiydim baka baka yaptım.

önceliklehttp://forum.xbmctr.com/index.php sitesine gidip üye oluyoruz.not: uye olmadan forumdan yararlanamıyorsunuz.

sonrahttp://forum.xbmctr.com/konu-XBMCTR-DEPO-repo-DOWNLOAD.html linkinde neleri yapacağınız anlatılıyor videoda mevcut.

son olarakta sayfada mevcut olan zip dosyasını g4 mini ye yükleyip portalları aktif ediyoruz.

herseyi sırasıyla yapın arkadaşlar atlamadan güzel bir uygulama ben kullanmaya başladım aksama resimde atarım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado6035 -- 27 Kasım 2014; 22:09:29 >

• quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar xbmc programına eklenti ekliyecegiz lütfen sırayla gidin derim cunku bende acemisiydim baka baka yaptım.

önceliklehttp://forum.xbmctr.com/index.php sitesine gidip üye oluyoruz.not: uye olmadan forumdan yararlanamıyorsunuz.

sonrahttp://forum.xbmctr.com/konu-XBMCTR-DEPO-repo-DOWNLOAD.html linkinde neleri yapacağınız anlatılıyor videoda mevcut.

son olarakta sayfada mevcut olan zip dosyasını g4 mini ye yükleyip portalları aktif ediyoruz.

herseyi sırasıyla yapın arkadaşlar atlamadan güzel bir uygulama ben kullanmaya başladım aksama resimde atarım .

Teşekkürler.. süper bir paylaşım oldu bu..

• -uydu her elektrik gittiğinde data backup menüsüne geçip takılı kalıyor.bende 3-1-1 yöntemiyle baştan kuruyorum yokmu başka yolu.
    -blututu açamıyorum
    -simple tvde oynatan rtmp yi iptv oynatmıyor.
  • gencoziksk G kullanıcısına yanıt
    gencosk
    senın cıhazın g4 mını degıl g4 konusu var

gece yatarken cihazı kapatıp fısı cekersen bır kere dahi cokmez 1 senedır kullanıyorum

blutouth dongle alıp takıp kullanabılırsın iade edebılecegın dongle al bazıları uygun olmayabılır
  • Bluray için en iyisi bsplayer
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

Orijinalden alıntı: milaz

Arkadaşlar sopcast yayınlarını nasıl izlicez bilen var mı. Sopcast programı var mı androidde

SOPCAST... Resmi Download sayfası..

Kurulumu direkt yapmak istersen Google playde şöyle bir uygulama var..

>>Sopcast İnstaller<<

Sopcast i kurduktan sonra nasıl kullanacağız?Tek tek IPTV linki gibi link mi eklemek gerekiyor?Sanıyorum portal mantığı yok bunda ve yüklenen linklerin de geçerliliği çok az bir süre.Her maç için sürekli yeni link aramak lazım.

• Aynen.. link takip etmek gerekiyor.. Wiziwig.tv sitesinde sopcast linkleri var.. onları yapıştırınca yayınları izlersiniz..
  • şunu hala bulamadım kanalları durdurmak için,
    hangisi acaba?
  • sado6035 S kullanıcısına yanıt
    dream club ücretliymiş. Ve şuanda vip olunamıyor.
    Sizde nasıl açık?
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Facebook üzerinde Hasbahca IPTV olarak ara oradan güncel listeleri alabilirsin.
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    http://01.gen.tr/HasBahCa/index.php?dir&sort=m_time&sort_mode=d
    zaman zaman açılmıyor. facebook garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Sizde nasıl açık?

vip için yeni üyeler 1 ay bekleme zorunluluğu ya da bağış yapma durumu var.. o zaman vip oluyorsun.. 1 ay bekleyemem diyorsan bağış yaparsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

şunu hala bulamadım kanalları durdurmak için,
    hangisi acaba?

kanal açıkken stop tuşu..
  • asparuh kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Sizde nasıl açık?

vip için yeni üyeler 1 ay bekleme zorunluluğu ya da bağış yapma durumu var.. o zaman vip oluyorsun.. 1 ay bekleyemem diyorsan bağış yaparsın..

Bu dream club nedir uygulama,portal gibi bir şey mi?Bilgi rica ediyorum.
  • Dream club uygulaması Portal tarzında ama pek çok portalı barındırıyor.. Kaliteli uygulamalar bir araya gelmiş.. O yüzden de vip üyelik istiyor..
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.