Şimdi Ara

silinsin (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01477410

acil yardım benim cihazım kapandı hiçbişey göstermiyor sadece cihazda yeşil ışık yanıp sönüyor bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi

buyuk bır ıhtımal devrelerde sıkıntı vardı benımde basıma geldı bırebır degısım yapıldı (cıhaz kırmızı ya gecıyor fakat acılınca ekrana goruntu gelmıyor yesıl ısık yanıp yanıp sonuyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

selam arkadaşlar cihazda bluetooth varmı acaba?

Harici takinca çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bolsu1 kullanıcısına yanıt
    atlanta firmasının telini arayacağım inşallah değişim yaparlar siz nasıl bir yol izlediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01477410

atlanta firmasının telini arayacağım inşallah değişim yaparlar siz nasıl bir yol izlediniz

Atlanta beylikduzu firmasinda elden goturdum kargolatabilirsinizde degisim ordan yapildi sifir cihaz ile

• Atlanta g4 minide harici disk takarak DTS sesi çözebilmek için nasıl bir yol uygulamalıyız.USB giriş tek olduğu için ilk sayfadaki açıklamalar G4mini de olmuyor,bilgilendiriseniz sevinirim,Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbsr

Atlanta g4 minide harici disk takarak DTS sesi çözebilmek için nasıl bir yol uygulamalıyız.USB giriş tek olduğu için ilk sayfadaki açıklamalar G4mini de olmuyor,bilgilendiriseniz sevinirim,Teşekkürler.

lınktekı dokumanı okuyup yapabılırsın

http://update.atlanta.com.tr/manuel/SMART-G4/DtsCodec/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: EROLFB

arkadaşlar Bein sport kanalının ıptv si stabil olan var ise link verebilir mi yada mesaj atabilir mi....şampiyonlar ligi maçlarının hepsini veriyormuş....bein sport ccam den alma ihtimali var mı...üç tane apartmanda çanak anten var bir türksat biri hotbird ama birisi ne bilmiyorum...eutsat olabilir....bunlarda bein sport var ise ccamdan takılmadan izleyebilir miyim...saygılar

astra 19 derecede full hd var ama mevcut sıstemıne takmak ıcın
    astraya bakan canak taktırıp
    multı dıseqc alman lazım ancak ozaman ızlersın

ıptvden becerıksızlerı ındırsen ızlersın

Teşekkürler....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

arkadaşlar Bein sport kanalının ıptv si stabil olan var ise link verebilir mi yada mesaj atabilir mi....şampiyonlar ligi maçlarının hepsini veriyormuş....bein sport ccam den alma ihtimali var mı...üç tane apartmanda çanak anten var bir türksat biri hotbird ama birisi ne bilmiyorum...eutsat olabilir....bunlarda bein sport var ise ccamdan takılmadan izleyebilir miyim...saygılar

astra 19 derecede full hd var ama mevcut sıstemıne takmak ıcın
    astraya bakan canak taktırıp
    multı dıseqc alman lazım ancak ozaman ızlersın

ıptvden becerıksızlerı ındırsen ızlersın

Teşekkürler....

rıca ederım
    bunu alıp tek canak takıp gırıserı yapınca 4 uydu ızlersın

http://www.sanalpazar.com/Multi-Fonksiyonlu-10-Anten-Girisli-Diseg-Switch__isp30157548

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    buradaki bilgileri biliyorum,ilginize teşekkürler ,iki usb giriş yeri olsa öyle yapacağım ama yok haricidisk veDTS codec programı ayrı usb lerde olması gerekiyor ya sorunda burada fatih bey.bunun başka bir yolu varmı acaba ?
  • quote:

buradaki bilgileri biliyorum,ilginize teşekkürler ,iki usb giriş yeri olsa öyle yapacağım ama yok haricidisk veDTS codec programı ayrı usb lerde olması gerekiyor ya sorunda burada fatih bey.bunun başka bir yolu varmı acaba ?

bu durumla ilgili bilgi verecek,yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar..
  • quote:

Dts codec dedigini indirsen göreceksin 100kb birsey filmlerin icine at zaten yer kaplamaz
    Indirmeden yorum yapiyorsun

• acıyok kullanıcısına yanıt
    acı yok lakaplı kardeş dts codec indirmediğimi kim söyledi.ben anlatılanlara göre yapmaya çalıştım,burada ve atlanta.com.tr de 2 usb girişi gerekiyor.bilmiyorum atlanta g4 mini mi kullanıyorsunuz,tek bir usb girişi var,ve nasıl yükleme yapılacağını sordum,indirmeden yorum yaptığımı nerden çıkarttınız bilmiyorum,ikincisi yorum yapmıyorum,yalnızca yardım rica ettim.Burada yazdığınızdan anladığım,DTS sesli tüm filmlerin içine bu dosya atılacak ve DTS sesli filmlerden ses alabileceğim,eminmisiniz?
  • selimbsr kullanıcısına yanıt
    sımdı buradakı dokumanın neresinde 2 usb gırısı lazım yazıyor soylermısın !!

codekı ındırıp filmlerın bulundugu flasha veya hdd vs atıcaksın

http://update.atlanta.com.tr/manuel/SMART-G4/DtsCodec/

dokumandakılerı adım adım yapıcaksın ızlıyeceksın

• Mx player ve Mx player codec uygulamasını smartboxmarket'den cihaza kurunuz.
    • libffmpeg.mx.so adlı dosyayı indirip USB belleğinize yükleyiniz.Sadece DTS ses seçeneği olan flimler için geçerlidir.
    • Usb belleği cihaza takınız.
    • Mx player uygulamasını açıp izlemek istediğiniz filmi hardiskinizden seçin.Video gelecek fakat sesi alamayacaksınız.
    • Kumandanın menü tuşuna basın >> Arçalar >> Ayarlar >> Kod Çözücü >> Özel Kod çözücü >> Üst klasörü seçin >> mnt içinde Usb hangi portda takılı ise
    O portu seçip ''libffmpeg.mx.so '' adlı dosyaya OK deyin.Cihaz kuracak ve mx player yeniden başlayacak.
    • Video yu tekrar seçip oynatın.Video üzerinde iken Mouse bir kere tıklayın üst'de Nota işaretien gelip tıklayın DTS-İngilizce seçili olacak ,alt bölümde
    ''Yazılımsal ses çözücüyü kullanın '' bölümüne onay koyunuz.

İşlem tamamdır .Rahatlıkla DTS ses Codec li filmleri G4 cihazınızda keyifle izleyebilrisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 4 Kasım 2014; 23:28:07 >

• Burada çok biliyormuş gibi görünüp ahkam kesmeyi seven arkadaşlar akılları sıra fırça atmaya devam etsinlerde ben ATLANTA SMART G4 MİNİ MX player ile DTS ses formatlı filmi seyredebilmeniz için gerekeni yazayım'http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254'bu sayfaya gidin zipli doyalardan hangi mx playerı kullanıyorsanız onu indirin film dosyalarının olduğu HDD ye bir dosya yapıp bu ZİPli dosyayı bu dosyanın içine atın.Ben yukarıdaki adresten AIO Pack Zip li dosyayı yükledim.Saygılarımla ...
  • Android cep telefonumdaki mp3 leri direk G4 miniden çalıştırmak için en pratik hangi uygulamayı kullanabilirim? wifi aracılıgıyla,

Aslında G4 mini de AMfiye ve dolayısıyla ses istemine baglı oldugu için müthiş olacak benim için.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    google play music uygun olabilir diye düşünüyorum.istediğin şarkıları kütüphaneye ekleyip, g4 miniden yine google play music programıyla dinleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

google play music uygun olabilir diye düşünüyorum.istediğin şarkıları kütüphaneye ekleyip, g4 miniden yine google play music programıyla dinleyebilirsin.

yok hocam internet kullanmada nsadece wifi kullanarak, o anda cep teldeki muzigi dinlemek istiyorum g4den
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

yok hocam internet kullanmada nsadece wifi kullanarak, o anda cep teldeki muzigi dinlemek istiyorum g4den

Dlna veya miracasti açıp olabilir

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    mircast işini görebilir bi dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: acıyok

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Dlna veya miracasti açıp olabilir

Deniyim hocam da, aslinda su xmbc uygulamasi nedir, miracast nedir, baska dlna uygulamalari da var galiba, baya karisti denem de zaman istiyor

birinde cep telefonu videoyu aciyor calisitiriyor ve sadece ekrani aktariyo tv ye galiba bir diger uygulamada ise g4 mini, video ve muzik steam aliyor cepten ve kendi playeriyla calisitiyor.. Mu

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.