Şimdi Ara

silinsin (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani iki gündür ilk mesajima şu cevabı bastan verseniz bu kadar sıkıntı olmazdı. Tabii tarih konusunda yine bir cevabınız yok. Sağlık olsun. Cihaz ile son günüm. Yarın nasipse iade ediyorum. Artık hiç bir sorum yok. Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cotyora666 C kullanıcısına yanıt
    cıhazı ben yapmıyorum sabah fabrıkayı arayıp sor yazılımı yapanlar bılır herseyıde ben bılemem

ben uyducuyum yazılımcı degılım
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Hata sende değil, böyle bir cevabı verecegini bile bile yorum yaptım. Ara fabrikaya sormuş, aman ne komik.

• İyi geceler Fatih bey, n11 kampanyasından cihazı almış bulunuyorum. Android olayına biraz uzagim, adaptasyonum tamamlanıncaya kadar birseylerin yanlış olma ihtimaline karsı göndereceınız cihaz tüm ayarları yapılmış, kanallar ayarlanmış ve burada bahsi gecen app ler kurulmuş gonderilebilir mi? renk de mümkünse turuncu :) muşteri adi: salih ulu tesekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

Hata sende değil, böyle bir cevabı verecegini bile bile yorum yaptım. Ara fabrikaya sormuş, aman ne komik.
    ah be kardeşim amma abartmışın

fatih sonuçta bu ürünün satıcısı iyi niyetle cvp vermeye çalışıyor

%90 sorularada cevap vermiş 22 sayfa 1.200 soru cvp olmuş

senin tarihin neden 1970 ile başlıyor bilemeyebilir

tabiki fabrikayı arayıp müşteri hizmetleri ile görüşüerek teknik destek alabilirsin

senin yaptığın gidip mağzadan buzdolabı alıp bu neden -50 derecede çalışmıyor gibi birşey

adam sana demezmi bunun kullanma klavuzuna bakın veyada müşteri hizmetlerini arayın demezmi

sende paşa paşa mecburen ararsın

yanlız iade etme nedeninde çok komik tarih 1970 oluyor diyorsun ondan iade edeceğim

iyide kardeşim fabrikaya gönder yenisini talep et göndersinler muhtemelende gönderirler zaten yenisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_eser -- 20 Ekim 2014; 9:14:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

ah be kardeşim amma abartmışın

fatih sonuçta bu ürünün satıcısı iyi niyetle cvp vermeye çalışıyor

%90 sorularada cevap vermiş 22 sayfa 1.200 soru cvp olmuş

senin tarihin neden 1970 ile başlıyor bilemeyebilir

tabiki fabrikayı arayıp müşteri hizmetleri ile görüşüerek teknik destek alabilirsin

senin yaptığın gidip mağzadan buzdolabı alıp bu neden -50 derecede çalışmıyor gibi birşey

adam sana demezmi bunun kullanma klavuzuna bakın veyada müşteri hizmetlerini arayın demezmi

sende paşa paşa mecburen ararsın

yanlız iade etme nedeninde çok komik tarih 1970 oluyor diyorsun ondan iade edeceğim

iyide kardeşim fabrikaya gönder yenisini talep et göndersinler muhtemelende gönderirler zaten yenisini

Mesele tarih meselesinden öte, ifade biçimleri ve yorumlar Mustafa Bey. Bir sorun hakkında bilginiz yoksa BİLMİYORUM dersiniz olur biter.Elbette bir cihaz alarak Atlanta firmasını satın almadım, öyle bir insan değilim. Doğru yada yanlış hepi topu iki tane soru sormuşum 3 gündür sağlıklı bir cevap yok. Kılavuzu oku demekte bir cevaptır, onu da kabulüm. Ama fabrikayı ara nedir yahu? Bunun fabrikası Kore de değil mi? Yetkili satıcısı Fatih Bey değil mi? Böyle bir başlık açmasının amacı yardımcı olmak değil mi? Bugün tarihi resetler, yarın başka sıkıntılar doğurur, sonra muhatap aradığımızda '' Fabrikayı ara '' diye cevap alırız. Marka ismi vermiyorum ama öyleleri var ki arızalanan navigasyon cihazımı sırf yola çıkacağım diye yenisini gönderip eskisini sonradan teslim ettiğim zamanlar oldu. 30 gün tamirat süresi var sonuçta, firma böyle bir şeyi yapmak zorunda değildi.

Kısaca mesele şu , biz eşyaya değil insana yatırım yaparız. Biz duygusalız, mala değil hitaba bakarız. ''Tamam abi hallederiz , dükkan senin'' lafı sadece bu topraklarda geçerlidir. Gerekirse en adi malı sırf satıcı tanıdığımız diye alırız. Bizim ticaretimiz budur, insan gibi muamele isteriz.

Abartmıyorum Sayın Mustafa Bey. Burada iletişim yazı ile oluyor. Belki Fatih Bey'in jest ve mimiklerini görsem tam olarak ne demek istediğini daha iyi anlarım. O yüzden fazla uzatmayalım. Cihazı sabah kargoya verdim. Emin olun beğenerek, kullanmaktan zevk alarak (sorununa rağmen, epg benım vazgeçilmezim) kullandım. Alacak arkadaşlara da hayırlı olmasını diler , saygılarımı sunarım.

Çok yanlış düşüncelere sahipsiniz.
    Bana da haksız bir ithamda bulunduğunuzda cevabımı silmiştiniz.
    İnsanlara anlamsız bir şüpheyle yaklaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnumibo -- 20 Ekim 2014; 10:20:18 >
  • Benim cihaz da her kapatıp açtığımda wifi yi ayarlardan açmak zorunda kalıyorum biraz can sıkıcı çözümü nedir acaba arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aşkınşehidi

Benim cihaz da her kapatıp açtığımda wifi yi ayarlardan açmak zorunda kalıyorum biraz can sıkıcı çözümü nedir acaba arkadaşlar.

cihazda hangı yazılım var
  • 1.1.5 var fatih bey

• quote:

1.1.5 var fatih bey

Bende 1.1.2 var 5 defa yeniden baslatip baktim
    hep baglandi wifi çekimi nasil cekimden olmasin sakin

• Sorunu fatih bey in daha önce ki mesajları nı okuyarak çözdum ethernet bağlantısı nı kapattım cihazı kapattım açtım düzeldi yardimci olmaya çalışan arkadaslara teşekkür ederim ayrıca cihaz gayet başarılı kolay gelsin

• quote:

Sorunu fatih bey in daha önce ki mesajları nı okuyarak çözdum ethernet bağlantısı nı kapattım cihazı kapattım açtım düzeldi yardimci olmaya çalışan arkadaslara teşekkür ederim ayrıca cihaz gayet başarılı kolay gelsin

Şunu mu demek istediniz?

wifi bağlantısı otomatik kapananlar

1. ethernet bakın, açıksa kapatın.
    2. cihazı kapatıp açın.
    hocam selam,

iPTV uygulamasının içi boş, hazır guncel liste nerden bulabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam selam,

iPTV uygulamasının içi boş, hazır guncel liste nerden bulabilirim acaba?

menü tuşu internetten güncelle de orada iptv ler var
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Evet ethernet bağlantısı nı kapattim sonra demek için ayarlardan wifi yi açtım sonra cihazı kapattım açıldıktan sonra otomatik kendi bağlandı

• quote:

Evet ethernet bağlantısı nı kapattim sonra demek için ayarlardan wifi yi açtım sonra cihazı kapattım açıldıktan sonra otomatik kendi bağlandı

teşekkürler.
    dediğiniz işlemi yapınca kaç gündür bir daha wifi kapanmadı? Ya da tekrar kapandığı oldu mu?

Saygılarımla.
  • Dün den beri herhangi bi sıkıntı olmadı direk bağlandı.sadece fişini çekerek hiç denemedim şuan evde değilim gidince fişinden çekip bi de o şekilde dener buraya yazarım kolay gelsin
  • İphonedan esleme yapabiliyoruzmu?
    Cihaz ethernet ile tlfin wireles uzerinden ayni ag
    Ne yapmamiz gerekiyor fatih bey?

• quote:

Orijinalden alıntı: bolsu1

İphonedan esleme yapabiliyoruzmu?
    Cihaz ethernet ile tlfin wireles uzerinden ayni ag
    Ne yapmamiz gerekiyor fatih bey?

evet tibet
    3g operatoru kapat
    evdekı aynı agdan baglanıcaksın

serkan polaterdan alıntı
    Bu uygulamalardan herhangi biri ile iPad veya iphonedeki resim video veya müzik dosyanızı kolaylıkla tv ye kablosuz aktarabilirsiniz...

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 21 Ekim 2014; 23:45:34 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.