Şimdi Ara

silinsin (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: milaz

Uygulamalara yukledigimiz bazi programları nasıl silebiliriz.

menu
    kurulum
    uygulamalar
    kaldıracagını secıp sagdakı kaldırı sec
  • Bide bu cihazlara virüs bulasıyor mu.antivirüs yükleye lim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defalarca fişi çıkarıp taktım olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1.1.4 kullanıyorsanız yedekleme mutlaka yapın.

ayarlar_daha fazla_yedekleme yolu ile yapın.

yedekleme den geri alma ise cihazı kapatın. açarken tık tık diye sürekli sol ortadaki kırmızı tuşa basın.

1.1.1.1 yolu ile yedeğinize dönebilirsiniz.

Bu sayede bozulmalardan, virüslerden korunursunuz.
    Kurduğunuz programlar ve hesaplarınız korunur.
    iptv de listeyi silemediğinizde geri dönersiniz.

1.1.5 de maalesef yedekleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 28 Eylül 2014; 20:19:23 >
  • adil kullanım hakkım doldu ve 3 mbps düştü iptv'de bir değişiklik yok gayet güzel çalışıyor web'de bir sorun yok donma filan olmadı gayet güzel ....
  • arkadaşlar var olan 4 uyduyu da silmek istiyorum disc ayarlarım karıştı bu uyduları silip tekrar kendim uydu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?
  • arkadaşlar az tv nin donmayan iptv urlsi varmıdır , çarşamba günkü maç için lazım atlantanın kendi güncellemesindeki az tv kanalı çok donuyor , hız 20 mbit olmasına rağmen
  • by_scuf kullanıcısına yanıt
    http://hls01-07.az.myvideo.az/hls-live/livepkgr/aztv/aztv/aztv.m3u8 çalışıyor güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Arkadaşlar 1.1.4 kullanıyorsanız yedekleme mutlaka yapın.

ayarlar_daha fazla_yedekleme yolu ile yapın.

yedekleme den geri alma ise cihazı kapatın. açarken tık tık diye sürekli sol ortadaki kırmızı tuşa basın.

1.1.1.1 yolu ile yedeğinize dönebilirsiniz.

Bu sayede bozulmalardan, virüslerden korunursunuz.
    Kurduğunuz programlar ve hesaplarınız korunur.
    iptv de listeyi silemediğinizde geri dönersiniz.

1.1.5 de maalesef yedekleme yok.

1.1.1.4 mü hangisini kullandığımız nasıl bilecegiz.bu işlem cihaz donarsa falan mı lazım olacak yoksa virüs girdiğinde mi.böyle durumlarda fabrika ayarlarına alırsak sorun çözülmez mi?

• Arkadaşlar türksat hususundaki 1 georgia tv arsenal galatasaray maçını verecek. Güncel biss şifresi cihazdaki ipcam programının içinde vardır diye tahmin ediyorum. Yarın verecekleri maçta belli olur, buraya yazarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Arkadaşlar türksat hususundaki 1 georgia tv arsenal galatasaray maçını verecek. Güncel biss şifresi cihazdaki ipcam programının içinde vardır diye tahmin ediyorum. Yarın verecekleri maçta belli olur, buraya yazarız.

Sabah hostta eklenicek

• milaz M kullanıcısına yanıt
    meu tuşuna basın. sistem ayarlarından hakkında kısmında yazar.

fabrika ayarlarında kanallarınız, kurduğunuz programlar olmaz (dizicu, seyirturk gibi), kablosuz şifreniz olmaz.

hem virüslerden hemde çökmelerden kurtarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Arkadaşlar türksat hususundaki 1 georgia tv arsenal galatasaray maçını verecek. Güncel biss şifresi cihazdaki ipcam programının içinde vardır diye tahmin ediyorum. Yarın verecekleri maçta belli olur, buraya yazarız.

Sabah hostta eklenicek

Arkadaşlar kimseyi sıkmak istemem ama host Dediğimiz şey ne oluyor maçı nasıl izleyeceğiz Ayrıntılı birisi anlatabilir mi ama acaba(yeni öğreneceğiz bu işleri)......saygılar

• Menu-uygulamalar-ipcam-key verileri
    Bir sürü biss şifreleri yazar. Burası hosttan gelen verilerdir. Guncellemek için menü tuşuna basın, load from network deyin. Biss keyler guncellendi, geri tuşuyla çıkarken kaydedeyimmi diyecek kaydet deyin. Kanal ok.

Fatih bey hosta eklemistir. Akşama 1tv georgia kanalı psg barca maçını veriyor. Biss keylerin çalışıp çalışmadığını test etme şansımız olacak.

Bir ihtimal, 1tv georgia kanalının galatasaray maçını vermesine engel olabilirler, daha önce böyle birşey olmuştu, aztv turksattan yayın yaparken maçı verecez deyip vermemişti sanırım, dsmart taş koymuştu. Sonra aztv azerspace uydusuna geçti zaten. Yine ayni şey olabilir. Yedekte sopcast ve iptv linklerini hazır tutmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec1000 -- 30 Eylül 2014; 14:25:11 >
  • quote:

Menu-uygulamalar-ipcam-key verileri
    Bir sürü biss şifreleri yazar. Burası hosttan gelen verilerdir. Guncellemek için menü tuşuna basın, load from network deyin. Biss keyler guncellendi, geri tuşuyla çıkarken kaydedeyimmi diyecek kaydet deyin. Kanal ok.

Fatih bey hosta eklemistir. Akşama 1tv georgia kanalı psg barca maçını veriyor. Biss keylerin çalışıp çalışmadığını test etme şansımız olacak.

Bir ihtimal, 1tv georgia kanalının galatasaray maçını vermesine engel olabilirler, daha önce böyle birşey olmuştu, aztv turksattan yayın yaparken maçı verecez deyip vermemişti sanırım, dsmart taş koymuştu. Sonra aztv azerspace uydusuna geçti zaten. Yine ayni şey olabilir. Yedekte sopcast ve iptv linklerini hazır tutmak lazım.

IPTV de idman ve aztv var. Fakat zaman zaman donuyor. Saglikli bir adres olsada izlesek

• quote:

Orijinalden alıntı: EROLFB

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Sabah hostta eklenicek

Arkadaşlar kimseyi sıkmak istemem ama host Dediğimiz şey ne oluyor maçı nasıl izleyeceğiz Ayrıntılı birisi anlatabilir mi ama acaba(yeni öğreneceğiz bu işleri)......saygılar

menu
    uygulamalar
    ıpcam

gırınce menu tusuna bas

net from network :ınternetten guncelle

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

meu tuşuna basın. sistem ayarlarından hakkında kısmında yazar.

fabrika ayarlarında kanallarınız, kurduğunuz programlar olmaz (dizicu, seyirturk gibi), kablosuz şifreniz olmaz.

hem virüslerden hemde çökmelerden kurtarır.

Kardeş antivirüs tarzı programlar yükleyelim mi cihaza

• milaz M kullanıcısına yanıt
    virüs programı yerine sistemi komple yedeklemeyi tavsiye ederim.
    google playden yüklediğiniz programlarda pek virüs olmaz.
  • evet ındırım ısteyen arkadaslar kacırmasınlar

n11.com 3 gun ıcın 1 kereye mahsus anında 20 tl hedıye edıyor ;

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

• arkadaşlar sabah cihazı açtığımda yuotuba gireyim dedim ama giremedim cihazınızdaki tarih doğru görünmüyor yazıyor ve google play'de çalışmıyor nasıl düzeltiriz arkadaşlar yardım
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.