Şimdi Ara

silinsin (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

menu uygulamalar ipcam ıcıne gırıp

menu tusuna basılacak load the network secıyorsunuz

show tv okdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Show tv izlemek icin,

Menu-ipcam-key duzenleyici girin
    En alt satira asagidakileri yazin.

B 1FFF 11964 5925 H 1000000000000000

Menu tusuna basin degisiklikleri kaydet deyin

Show tv ok!

Oldu tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

quote:

Orijinalden alıntı: acıyok

quote:

quote:

Ama ne yapicaksin Haberturkun bissi yok ki
    yayinlasalar girsek izlesek

Haklisin hocam. Biraz nete baktim. Biss felan var. Ama nasil eklendigini bulamadim

bosver en guzelı ne bılıyormu sun

bu sayfada her zaman arkadaşlar arası destek var

Bu akşam oynanacak olan, Türkiye - Litvanya karşılaşmasını SHOW TVden şifresiz izleyebilirsiniz...
    - SHOW TV
    Frekans: 11964 H 5925
    #Milli_Takımımıza_Başarılar

# Show TV :
    Uydu: Türksat 42°E
    Frekans: 11965 H 5925
    Biss Key: 10 00 00 00 00 00 00 00

Kesinlikle dayanisma var bu forumda. Umarim sayfa guncel kalir. Cunku cihaz android oldugu icin derya.
    Bu arada ip tv linklerin silinmesine uzuldum. +18ler olmamaliydi.onun disindakiler iyi olurdu. Silinmesine anlam veremedim dogrusu.

Kardeş sayfa sahibi fatihmc silmemi rica ettim sildim ec100 patırdayınca öyle oldu ben sana atarım özelden legal güzel sinema kanalları var türkçe ve HD kalitede.

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben de smart mini kullanmaya yeni başladım. Genel olarak güzel, ancak bulsat paketinde bazı kanallar hala irdeto2 ile çözülebilmekte ve bu cihazda irdeto 2 key girmek mümkün değil sanırım. Bu eksiği halledebilen var mı?
    teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba uzun araştırmalar sonucu bu cihazı buldum. Daha önce digiturk kullanıyordum ancak çok şükür kurtuldum 40 es7000 TV kullanıyorum kanallar inanılmaz kötüydü HD uydu almak istiyorum.

Genel olarak sorum fiyatı 300-400 tl arası bu cihazı alabilrim ancak sorum örneğin ntvspor,trtspor gibi kanallara maç sırasında şifre giriyor mu yada şampiyonalr ligi maçlarını bulgar azeri kanallarında izleyebilmem mümkünmüdür? cvp verebilirseniz çok sevinirim bu hafta cihazı almak istiyorum
  • NTVSPOR ,trtspor , show tv , HABERTURK kanallarını izlersen. Cihaz biss keyleri otomatik buluyor ama internete bağlı olması gerekir azeri kanalları için birşey diyemem bilgim yok.
    Umarım işini görür bende g4 var hemen hemen herşey aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet16_34

arkadaşlar merhaba uzun araştırmalar sonucu bu cihazı buldum. Daha önce digiturk kullanıyordum ancak çok şükür kurtuldum 40 es7000 TV kullanıyorum kanallar inanılmaz kötüydü HD uydu almak istiyorum.

Genel olarak sorum fiyatı 300-400 tl arası bu cihazı alabilrim ancak sorum örneğin ntvspor,trtspor gibi kanallara maç sırasında şifre giriyor mu yada şampiyonalr ligi maçlarını bulgar azeri kanallarında izleyebilmem mümkünmüdür? cvp verebilirseniz çok sevinirim bu hafta cihazı almak istiyorum

Merhaba azeri ntvspor tv8 vs kanallari bissler otomatik guncelleme var
    yukarıda fatih bey yazdi bissler Cikinca hemen verip destek oluyorlar
    ister elle eklersin ister cihazdan oto guncellersin
    bulsatlar icin ccam alsan daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvazali

quote:

quote:

quote:

quote:

Ama ne yapicaksin Haberturkun bissi yok ki
    yayinlasalar girsek izlesek

Haklisin hocam. Biraz nete baktim. Biss felan var. Ama nasil eklendigini bulamadim

bosver en guzelı ne bılıyormu sun

bu sayfada her zaman arkadaşlar arası destek var

Bu akşam oynanacak olan, Türkiye - Litvanya karşılaşmasını SHOW TVden şifresiz izleyebilirsiniz...
    - SHOW TV
    Frekans: 11964 H 5925
    #Milli_Takımımıza_Başarılar

# Show TV :
    Uydu: Türksat 42°E
    Frekans: 11965 H 5925
    Biss Key: 10 00 00 00 00 00 00 00

Kesinlikle dayanisma var bu forumda. Umarim sayfa guncel kalir. Cunku cihaz android oldugu icin derya.
    Bu arada ip tv linklerin silinmesine uzuldum. +18ler olmamaliydi.onun disindakiler iyi olurdu. Silinmesine anlam veremedim dogrusu.

Kardeş sayfa sahibi fatihmc silmemi rica ettim sildim ec100 patırdayınca öyle oldu ben sana atarım özelden legal güzel sinema kanalları var türkçe ve HD kalitede.

eyvallah hocam teşekkürler

• :@ acıyok, :@ kilimcinl bilgiler için teşekkür ederim peki son bir soru sorsam bu cihazı alırsam internet olmadan key şifrelerini bir kere girsem şifreli kanalları izleyemez miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet16_34

:@ acıyok, :@ kilimcinl bilgiler için teşekkür ederim peki son bir soru sorsam bu cihazı alırsam internet olmadan key şifrelerini bir kere girsem şifreli kanalları izleyemez miyim

ayarlar bazen degısebılır elle duzenlemeden kolayca gırılıyor

onemlı olanı budur cıhaza devamlı destek saglanmaktadır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Mini-Full-Set-2-Kumanda__isp29833878

• quote:

Orijinalden alıntı: natabec

Merhaba,

Ben de smart mini kullanmaya yeni başladım. Genel olarak güzel, ancak bulsat paketinde bazı kanallar hala irdeto2 ile çözülebilmekte ve bu cihazda irdeto 2 key girmek mümkün değil sanırım. Bu eksiği halledebilen var mı?
    teşekkürler.

irdeto hakkında bilgim yok. Saygılarımla.
  • afedersin ama

baktıgınız next cihaz 378 tl

atlanta smart g4 mini android 4.2.2 tek kumanda 300 tl pepsı ındırımı ile 289 tl

sizin baktıgınız cihaz nasıl ucuz oluyor ? ben anlıyamadım ?

next 378 tlden g4 mini 289 tl pahalımı ?

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-P26430147

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Mini-Android-Hibryd-Full-Hd-Uydu-Alici__isp25330132

2 kumanda 350 tl pepsı ile 339 tl

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Mini-Full-Set-2-Kumanda__isp29833878

• Merhabalar
    Atlanta g4 mini cihazını aldım. Cihaz gerçekten android olduğu için birçok uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz ve görüntü kaliteside iyi. Ancak alalı 2 hafta olmadı son 2-3 gündür tv yi kapatmak istediğimde kapat tuşuna basıyorum ancak cihazda yeşil ışık göz kırpmasına rağmen kapatma menüsü gelmiyor. Mecburen fişi çıkarıp taktığımda cihaz eski haline geliyor. Bu neden olabilir. Diğer sorumda cihazı fişten çekmek zamanla sorun yaratacakmıdır?

Teşekkür ederim.
  • Merhaba,

Atlantanın destek sayfasında 9 eylül tarihli usb versiyon-1.1.5 G4mini_v115_20140904.zip diye bir dosya var. Bu bir güncelleme mi acaba. Usb'nin içine hem zipi hem zipin içindeki bin dosyasını çıkardım ama güncelleme yapmadı. cihazımın şu anki versiyonu 1.1.2

Güncelleme yapmayı başaran ve bu güncellemede yeni neler olduğunu bilen var mıdır?

Teşekkürler

Dosya adresi:
    http://update.atlanta.com.tr/manuel/SmartG4mini/usb%20versiyon-1.1.5/
  • natabec N kullanıcısına yanıt
    güncellemeler cihazı kapatıp yapılıyor.
    bin dosyasını flasha atın. başka hiçbir dosya olmasın.

açın. sol ortadaki kırmızı tuşa tık tık diye basın.

mavi bir ekran gelecektir. oradan güncelleyin.
  • ...............................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Eylül 2014; 0:53:38 >
  • crazy83 kullanıcısına yanıt
    selam yazılımsal sorun olabılır
    cıhazı kapatıp kırmızı tusa basarak açın

mavi ekran gelicek 2-1-1 basıcaksın

cıhaz acılınca guncellemeden kanal lıstesını yukluyebılırsınız
  • ....................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Eylül 2014; 0:53:15 >
  • ..........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Eylül 2014; 0:52:55 >
  • cihazı sadece film izlemek için ve IP tv için kullanmayı düşünen biri için full sete gerek var mı malum arada 50 tl fiyat farkı var
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.