Şimdi Ara

Samsung Monitorumun Çözünürlük Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Samsung SyncMaster S19B150 monitörümde ne yaptıysam birtürlü ekran çözünürlüğü sorununu çözemedim. 18.5 inç.Ekran kartı driverini yükledim ancak monitörün cdsini veyahut driverini bulamadım. Normalde optimal modu 1366x768 ancak bilgisayarımın çözünürlük menüsünde bu çözünürlük yok. Bu yüzden hiçbir zaman görüntü tam oturmuyor. Driveri için samsungun sitesine baktım yok... Bilgisayarın çözünürlüğünü 1366x768 yapmayı becerebilir miyim sizce?

• Arkadaşlar samsung müşteri hizmetlerini arayarak monitorun driverina ulaştım ancak sorun hala çözülmedi. Bir türlü 1366x768 ekran çözünürlüğünü sağlayamıyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?
  • Yahu el atabilecek kimse yok mudur bu kounyla ilgili? Ekran kartı Ati hd 4650 acaba 1366x768 ekran çözünürlüğünü desteklemiyormu? bir yardım edin arkadaşlar ekranı bu şekilde kullanmaktan gözlerim ağrıdı 2 gündür.
  • ekranin saginda solunda siyah bosluklar varsa monitor uzerindeki auto tusuna basarak ekrana tam otutturabilirsin belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd,catalist control center dan ekran ayarlarini yapmayi dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi denedim olmadı arkadaşlar en son yeni monitoru iptal ettim eski monitorde sıkıntı çıkarmadı. Bundan çıkarılacak sonuç samsung monitorleri kullanmayın bence. Özellikle s19b150 serisine hiç bulaşmayın...
  • lydie copre kullanıcısına yanıt
    Bende aynı monitör ve ekran kartını kullanıyorum sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomyvercekti -- 21 Temmuz 2014; 1:10:35 >

• hocam cdsi elinizdeyse ordaki dosyaları bana gönderseniz olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.