Şimdi Ara

VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
696
Cevap
37
Favori
79.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heryone 1000dk 1000sms 1gb internet tarifesi. Vodafone müşterilerine açıktır. Son gun 1 temmuz diyordu.
    Ancak hala bu tarifeye geçebilenler oldu. KOMPLE1000 yazıp 7000'e göndermek yeterli.

-Tarifeye sadece mesaj yoluyla geçiliyor , online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden vs geçiş yapamazsınız

-Diğer operatörlerden yada vodafone faturalıdan bu tarifeye geçiş yapmak isteyenler vodafone faturasıza geçip 1 ay bekledikten sonra (tarife değikliği minimum 1 ay olduğı için) ilgili mesajı 7000' e gönderdikten sonra tarifeye geçebilirler

-25 yaşından büyükseniz, 25 yaşından küçük aynı soyadı taşıyan kardeş , yeğen vs vodafone müşteri hizmetlerini arayıp veya vodafone merkezlerinden "kullanıcı tanımlama" yapmak istediğinizi belirttikten sonra tarifeye geçiş yapabilirsiniz

serhdemir'e teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eflatunkar -- 20 Temmuz 2014; 18:58:50 >

• hat geçişi yaptınız son aylar içerisinde? kaç aydır aynı operatördesiniz?
  • Koşulları uygunsa eğer, birazdan yıkarlar bu konuyu
  • çok oldu vodafone kullanıyorum. yıl olmuştur aşağı yukarı

• Vodafone kullanan arkadaşlardan CEBILISIM veya abuk sabuk başka adlar altında abonelik veya tek seferlik servis kullanımı ücreti tahsil edilmiyor mu? Kontrol ediyor musunuz? Çok sayıda kişi hiç telefona elini sürmediği halde bu şekilde ücretlendirilmekten şikayetçi. Ben de bu sebeple numara taşımıştım bir süre önce.
  • reserved
  • Aveadan geçsek olur mu ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiye özel sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyiymiş
  • Denedim ama yas tutmuyor diyor, şu hattı adıma kaydettirmenin zamanı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekleyelim bakalım detayları
  • hay 1000 sms iniz batsın kullanımı düştü diye sms i bonkörce dayıyorlar operatörler arkadaş internet kotasını artırın hala 1-2 gb hızlarda milleti süründürüyorlar
  • Bana herhangi bir mesaj gelmedi.

Freezone tarifesini yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Bu arada 1 sene önce yeni hat almıştım.

Bi'deneyim dedim. Belki şansa tutar ve tuttu. Önümüzdeki aydan itibaren ben de bu tarifeye geçmiş bulunmaktayım.

Freezone tarifesi; 500 dk her yöne 5.000 sms 1 gb = 25 TL

Komple; 1000 dk + 1000 sms 1 gb = 19 TL

İnanılmaz mutlu oldum. Sms kullanmıyordum. Dakikalar yetmiyordu.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Vodafone kullanan arkadaşlardan CEBILISIM veya abuk sabuk başka adlar altında abonelik veya tek seferlik servis kullanımı ücreti tahsil edilmiyor mu? Kontrol ediyor musunuz? Çok sayıda kişi hiç telefona elini sürmediği halde bu şekilde ücretlendirilmekten şikayetçi. Ben de bu sebeple numara taşımıştım bir süre önce.

Gecen gun yegenim hattina tl yukledim. Bu liralar nereye gidiyor diye online islemlerden baktigimda, bu isim adi altinda kesintiler oldugunu gordum. Yani vdfn sacmaliklari devam ediyor.

• Tarife bomba ama yaş tutmuyor
  • Bu konu patlar gider

• Eflatunkar kullanıcısına yanıt
    Az önce geçişim tamamlandı sağolasın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.