Şimdi Ara

VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
696
Cevap
37
Favori
79.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni çeyrek altın tarifesi ile, ayda 15 liraya 300dk olarak kullanıyordum ( her ay artıyor en son 500dk oluyor vs) şimdi sadece 4 lira farkla hem 1000 dakikam hem 1000 smsim hemde 1gb internetim var. Paylaşan arkadaştan Allah(c.c) razı olsun. Dakikalarım yetmiyor, sms atamıyor, acil birşeye bakmak istediğimde internete giremiyordum. Mükemmel oldu mükemmel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 13 Temmuz 2014; 6:20:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarifenin suresi ile ilgili herhangi bir netlik olusmadi degil mi hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala geciliyormu buna?

• Daha şimdi KOMPLE1000 yazıp 7000'a gönderdim.3 dk içinde kabul edildi tarife değişikliği.

Not : İstanbul'da yaşıyorum.Yaşım 18.Daha önce Özgür Genç tarifesindeydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

Arkadaşlar bu tarifeye halen geçiş varmı?
    Var ise; Eşimin hattı için 7 yaşındaki oğlumun tc si olur mu?
    Evet ise hemen gidip yapayım.

Mh. arayın şu tarifeye geçiş için kullanıcı tanımlaması yapmayı istiyorum deyin, oğlunuzun tc num. söyleyin bu kadar.

Bende dün aynı işlem için ardım oğlum 7 yaşından küçük olduğu için sistem kabul etmedi.

• bursada olup tarifeye geçişte sıkıntı yaşayan var mı?
  • çok kişi geçti ama 2 ay sonra 30 tl yapmayacaklarının bir garantisi yok.
  • Arkadaşlar 30 yaşından büyüğüm. Çevremde 28-29 yaşından küçük kimse yok maalesef. Bu tarifeye geçmenin herhangi başka bir yolu yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 13 Temmuz 2014; 15:49:44 >
  • Pttcell den hat taşıyıp freezone'a geçiş yapsak yararlanabilirmiyiz?
  • ben de bugün geçtim. daha önce son gün 1 temmuz diyen bir mesaj gelmişti. daha sonra başka mesaj geldi son gün 14 temmuz. tam aradığım tarife hem de iyi fiyata. umarım hemen fiyat artırma gibi bir çakallık yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Bugün Manisa'da bu tarifeyi sordum bizim burada yok bölgesel bir tarife o dediler. Urfadan sordum orada oluyormuş. Bende gittim Türkcell'e 500 dakika 1000 sms 2 gb internet 25 TLye geçtim. Faturasız hat istediğim zaman kaçarım. Aveadan kurtuldum sonunda.

Turkcellde hangi pakete geçtiniz acaba?
  • Ben dün tarifeye geçmiştim, yaşımı tamamlamaya 4 gün vardı şimdi eşimin üzerine tanımladım. 3 yıl idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 13 Temmuz 2014; 22:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpecturA

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Bugün Manisa'da bu tarifeyi sordum bizim burada yok bölgesel bir tarife o dediler. Urfadan sordum orada oluyormuş. Bende gittim Türkcell'e 500 dakika 1000 sms 2 gb internet 25 TLye geçtim. Faturasız hat istediğim zaman kaçarım. Aveadan kurtuldum sonunda.

Turkcellde hangi pakete geçtiniz acaba?

Bu tarifeye geçtim umarım pişman olmam olursam da kaçması kolay.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

Arkadaşlar bu tarifeye halen geçiş varmı?
    Var ise; Eşimin hattı için 7 yaşındaki oğlumun tc si olur mu?
    Evet ise hemen gidip yapayım.

Mh. arayın şu tarifeye geçiş için kullanıcı tanımlaması yapmayı istiyorum deyin, oğlunuzun tc num. söyleyin bu kadar.

Bende dün aynı işlem için ardım oğlum 7 yaşından küçük olduğu için sistem kabul etmedi.

Aradım teşekkür ederim ama benimde olmadı. 7 den gün almamış, yemedi yani

• tarıfe degısıklıgınde kalan dakıkalarımız sılınıyormu?
  • Bu freezone ile 1 kisi tek hat ilemi yararlanabiliyor.1 tc ile 2 hatta tanimlatabiliyormuyuz

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Yeni tarifenin üzerine ekleniyor hocam

• Avea'dan hattımı taşıyarak şu an geçebilir miyim bu tarifeye arkadaşlar?
  • iki hattımıda bu tarifeye geçirecem biri pocell diğeri Türkcell.komple1000 aynı anda alabilirmiyim yoksa 1 ay bekleyecekmiyim?püf noktası varsa bilen yazsın ltf
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Avea'dan hattımı taşıyarak şu an geçebilir miyim bu tarifeye arkadaşlar?

Yok hocam geçilmiyor ben de bugün avea hattımı taşıdım vodafone'a.Görevli eleman sadece Duble 1000(HY 1000 DK,1 GB NET)'e geçebiliyorsunuz dedi.1000 DK HY,1000 SMS ve 1 GB net için mevcut müşteri olmalısınız.Şimdi avea'dan vodafone'a geçerseniz 1 ay bekledikten sonra bu pakete geçebilirsiniz.Ben zaten SMS kullanmıyorum 1000 dakika ve 1 gb internet yeter
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.