Şimdi Ara

VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
37
Favori
79.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hat benim üstüme değil kendi adıma yaptırmak istedim 50 tl istediler
  • Yaş sınırı mesajı geldi bana da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçerken dediğiniz gibi bir tarife seçmek zorundasınız, aslında buda tarife fakat bu özel bir tarife olduğu için müşteri hizmetlerinden geçilmeyebilir, şansınızı yinede deneyin , olumsuz bir durumda müşteri hizmetleri farklı bir tarife verir, bu durumda da 1 ay beklemeniz gerekir,1 Temmuz son katılım diyorlar ama vodafone bu tip tarife ve paketlere katılım sürekli açık oluyo , örneğin 3mega tarifesi Fırsat3 paketi, Fırsat 2GB paketleri vs Mayısta son haziran son diyordu ama katılım halen açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Hay şansımı benim..
    Daha birkaç gün önce 1000dk 1gb net 19 luk olana geçmiştim.

biz de aynı durumdayız sms i kaçırmış olduk

var mı bulabildiğiniz bir çözüm müşteri hizmetleriyle falan görüştünüz mü?

bir de illa freezonelu mu almak gerekiyor nedir?yaş tutmuyor diyorlar da yorumlarda

Yok hocam çözüm bulamadım.
    Evet yaş sınırı var ama onu halletmek kolay.

• serhdemir kullanıcısına yanıt
    Anladım. Her türlü bu tarifenin bilinen süresini kaçırıyorum. O halde fatura kesim tarihim olan 6'sndan önce arayıp bu işlemi yaptırmam daha mantıklı olacak gibi. Bekleyeyim ayın 5'ine kadar o zaman. Teşekkür ederim. İyi günler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Hay şansımı benim..
    Daha birkaç gün önce 1000dk 1gb net 19 luk olana geçmiştim.

biz de aynı durumdayız sms i kaçırmış olduk

var mı bulabildiğiniz bir çözüm müşteri hizmetleriyle falan görüştünüz mü?

bir de illa freezonelu mu almak gerekiyor nedir?yaş tutmuyor diyorlar da yorumlarda

Yok hocam çözüm bulamadım.
    Evet yaş sınırı var ama onu halletmek kolay.

nasıl hallediliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: baki_55

Mesaj gelmediği halde nu paketi alabilen var mı?

(müşteri hizmetlerini aradım, mesaj gelenler ancak yararlanabiliyor diyor.)

7000 e de mesaj gönderemiyorum..

General Mobile Discovery den 7000 e mesaj gönderememiştim.

Hattı başka Akılsız telefona takınca mesaj gitti ve bende bu paketi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Tarife çok iyi de yaş sınırından kaybettik.

ikili bin yazip 7000'e gonderirseniz yas sinirina takilmadan bu tarifeye gecebiliyorsunuz.

Haber için teşekkürler.Şimdi oldu.
  • İkili bin de sms yok, dk ve internet sadece,
    Hat babamin uzerineydi, kullanici tanimlamasi yaptirmak istediğimi soyledim müşteri hizmetlerine ve 1-2 dk içinde yaş olayini hallettim. Şuan tarifeye geçtim, lira yuklememi bekliyor.

• Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    sms verdi mi

• Hattımı Vodafone a taşımayı düşünüyorum mutlaka bir tarife seçmem gerekiyor mu hattım açılır açılmaz mesajla buna geçilir mi acaba malum ayda bir tarife değiştirme demesinler
  • Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre, tarife faturasız mevcut hatlar içinmiş. İptal edilmediği sürece kullanılabiliyormuş. Ücretlendirme periyodu 60 saniyeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Pardon kardeş biliyosun sandım. Müşteri hizmetlerini ara artık kardeşininmi yeğenininmi adına tanımlatacaksan. Arayıp diyorsunki hat benim adıma kardeşim kullanıyor freezone geçicekmiş onun adına kullanıcı tanımı yapar mısınız. Onlarda tc yi istiyor senden kutukler tutuyosa tanımı yapıyo. Sanada mesaj geliyo yeni kullanıcı tanımlandı diye.

Hocam kardeşim i kullanıcı olarak değiştirdim musteri hizmetlerini arayarak. Yine aynı hata yı veriyor, yaş ın uygun değil diyor

• vodafonedan gelen mesaj
    hy 500dk 1000sms 2gb internet 25tl
    3MEGA yazıp 7000e gönder
    son gün 1 temmuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Pardon kardeş biliyosun sandım. Müşteri hizmetlerini ara artık kardeşininmi yeğenininmi adına tanımlatacaksan. Arayıp diyorsunki hat benim adıma kardeşim kullanıyor freezone geçicekmiş onun adına kullanıcı tanımı yapar mısınız. Onlarda tc yi istiyor senden kutukler tutuyosa tanımı yapıyo. Sanada mesaj geliyo yeni kullanıcı tanımlandı diye.

Hocam kardeşim i kullanıcı olarak değiştirdim musteri hizmetlerini arayarak. Yine aynı hata yı veriyor, yaş ın uygun değil diyor

kardeşinin yaşı 25 altı ise olması gerekli. benim kardeşim 25 yaşında yinede oldu. tanım yaptıkları zaman sana mesaj geliyor kullanıcı tanımlandı diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

sms verdi mi

Telefondaki tl yetmedi o yüzden bilmiyorum verdiğini.Yarın haberdar ederim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Anladığımı izah edeyim size. Faturalıdan faturasıza geçerken sanırım mecburen 1 tarife seçmemiz gerekiyor. Bu da sanırım 1 ayda 1 kez tarife değiştirme hakkımızı yiyor. Bu nedenle, MH'den bu tarifeye şuan geçemezsiniz uyarısını aldım. Doğru mu anlamışım? Yoksa şimdi faturasıza geçsem, (http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/tam-alt-n) bu tarifeyi faturasıza geçerken seçsem. İşlemlerim tamamlandığında KOMPLE1000 yazıp 7000 e sms atsam, Komple1000 tarifesine geçmiş olur muyum?

faturalıdan faturasıza da geçseniz,başka operatörden numara da taşısanız bu tarifeye geçemiyorsunuz anladıgım kadarıyla.Ben avea hattımı vodafone taşıdım.(2 gün oldu hattın taşınalı) 30 günden önce tarife deiğişikliği yapılamadıgı için bu tarifeye geçemiyorum.

• Ben 7000e mesaj atamiyorum hala direk basarisiz diyor.

• geçtik bakalım, bana yeter de artar.

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Benimle aynı durum. Faturalının hiçbir artısı kalmadı artık. Faturasızdaki bir çok tarife Genç Avantaj Faturalıdan kat kat daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.