Şimdi Ara

VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
37
Favori
79.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Bu tarife faturalı mı, faturasiz hat mı?

Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 18 Temmuz 2014; 14:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

10 yaşındaki kızımın adına tanımlattım hattı
    talep edilen yas sınırından dolayı tarifeye geçişiniz sağlanamamıştır.
    şeklinde cvp geliyor vodafone dan:)

tanımlanan numarayı nasıl değiştirebileceğiz. bilginiz var mı?
  • Bu kampanyaya Esim gececek ama o bir ay yukleyip 1 ay pas geciyor olur mu o sekilde kampanya devam.eder mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluelizard17 kullanıcısına yanıt
    kesin bilgim yok ama. yeniden mh yi arayıp başka bir tc verirsek olur sanırım
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Olur, yeterki tarifeyi iptal edecek şekilde mesaj atmasın veya başka tarifeye ye olmasın bu süre içinde.

Hatta yeterli tl olmazsa, tl yüklediğinizde otomatik olarak yenilenecektir diyor. yani hatta fazla para bırakmazsa istediği zaman yeniler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Olur, yeterki tarifeyi iptal edecek şekilde mesaj atmasın veya başka tarifeye ye olmasın bu süre içinde.

Hatta yeterli tl olmazsa, tl yüklediğinizde otomatik olarak yenilenecektir diyor. yani hatta fazla para bırakmazsa istediği zaman yeniler.

Çok teşekkürler hocam

• ben ikili bin tarifesinden(19 tl ye 1000 dk heryone 1 gb internet kullanıyorum
    bu tarifeye nasıl atlayabilirim forumdaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

ben ikili bin tarifesinden(19 tl ye 1000 dk heryone 1 gb internet kullanıyorum
    bu tarifeye nasıl atlayabilirim forumdaslar

Hocam konunun başını hiç okumadın heralde :)
    KOMPLE1000 yazıp 7000'e göndermek yeterli.
    Eğer yaş sınırı uyarısı alırsanız müşteri hiz arayıp yaşı küçük birinin tc sini vererek kullanıcı tanımlatın.
  • Soru 1: Yeğenimin tc sini vereceğim soyadımız aynı değil sıkıntı olur mu?
    Soru 2: Aynı tcyi 2 hat için kullanıcı olarak tanımlatabilir miyiz?
    Soru 3: Tc kimlik dışında bilgi istiyorlar mı?
    Soru 4: 99 doğumlu sıkıntı olur mu?
    Teşekkürler..

Edit: Soru 5: Hat tanımlamayı vodafone merkezleri yapıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel_crazy -- 19 Temmuz 2014; 2:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Soru 1: Yeğenimin tc sini vereceğim soyadımız aynı değil sıkıntı olur mu?
    Teşekkürler..

1-Emin değilim hocam denemekte sorun olmaz olmadı başka bir tc ayarlarsınız.
    2-Yine emin değilim ama:) olmuyor sanırım.
    3-hayır başka birşey istemiyorlar.
    4-sıkıntı olmaz
    5-vodafone merkez yapıyor yok uğraşmıyayım derseniz telefonla müş hiz hemen hallediyor.

Eğer bedava dk varsa önceki sayfalarda yazdığım bi no vardı onunla müş hiz ücretsiz arayabilirsiniz

EDİT : Müşteri hizmetleri için 0542 542 0000 ı ararsanız tl niz gitmez varsa bedava dk gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen.md -- 19 Temmuz 2014; 2:26:24 >

• sankı ınternet daha hızlı gıdıyor. hıcbıse yapmadan 500mb gıtmıs bıle. tek bı uygulama bıle ındırmedım. klasık face whatsapp vs ile.
  • Şimdi mh yi aradim benim tarife 500 dk (17tl) idi. Mh komple1000 30 tl dedi. 19 tl ye 1000 dk 1 veya 2 gb internet olur dedi. Bu tarife icin IKILI BIN yazip 7000 yollamak gerekiyormus. Ama su komple1000 olani deneyecegim 30 olursa diğerine gecerim. Simdi hemen yazip yollasam mevcutta ayin 30 una kadar kullanabilecegim dakikalarim yanarmi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Soru 1: Yeğenimin tc sini vereceğim soyadımız aynı değil sıkıntı olur mu?
    Teşekkürler..

1-Emin değilim hocam denemekte sorun olmaz olmadı başka bir tc ayarlarsınız.
    2-Yine emin değilim ama:) olmuyor sanırım.
    3-hayır başka birşey istemiyorlar.
    4-sıkıntı olmaz
    5-vodafone merkez yapıyor yok uğraşmıyayım derseniz telefonla müş hiz hemen hallediyor.

Eğer bedava dk varsa önceki sayfalarda yazdığım bi no vardı onunla müş hiz ücretsiz arayabilirsiniz

EDİT : Müşteri hizmetleri için 0542 542 0000 ı ararsanız tl niz gitmez varsa bedava dk gider.

hocam teşekkürler..

numara işime yaradı, lira yuklesem eski tarifemi yenileyecekti dakikamdan gitti bu numara ile sağolun..

verdiğiniz tc ile aile sıra nosu aynı olması gerekiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Şimdi mh yi aradim benim tarife 500 dk (17tl) idi. Mh komple1000 30 tl dedi. 19 tl ye 1000 dk 1 veya 2 gb internet olur dedi. Bu tarife icin IKILI BIN yazip 7000 yollamak gerekiyormus. Ama su komple1000 olani deneyecegim 30 olursa diğerine gecerim. Simdi hemen yazip yollasam mevcutta ayin 30 una kadar kullanabilecegim dakikalarim yanarmi...

19 temmuz 2014 02:54

Değerli müşterimiz, Komple 1000 Tarifesi tarifenizin içeriği, bakiyenizde en az 19 TL cep lira olduğunda yuklenecektir.
  • Yas tanimlattim . Yinede Talep edilen tarifedeki yas sinirindan dolayi tarifeye gecisiniz saglanamamistir

yazdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackWindow

sankı ınternet daha hızlı gıdıyor. hıcbıse yapmadan 500mb gıtmıs bıle. tek bı uygulama bıle ındırmedım. klasık face whatsapp vs ile.

aynen hocam bana da öyle geldi
  • aveadan vodafone'a taşıdım hattımı geçiş bugün tamamlandı.Mevcut tarifem duble 1000 görùnüyor ve henüz tl yüklemedim.Şimda bu pakete geçebilirmiyim 1 ay beklemeden?

edit:1 ay beklemem gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 19 Temmuz 2014; 13:49:44 >
  • vodafone mh aramaya gerek yok. bi vodafone bayine gidin. yaşı küçük birinin tcsini tanımlatın hemen aktif oluyor. sonra da komple1000 yazıp 7000 e gönderiyorsunuz zaten
  • Eşim 26 yasında ve tarifeye geçişi gerçekleşti..25'ten gün alınca freezonedan çıkarılmıştı..Nasıl oldu bu şimdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Eşim 26 yasında ve tarifeye geçişi gerçekleşti..25'ten gün alınca freezonedan çıkarılmıştı..Nasıl oldu bu şimdi..

25ten değil 26dan gün alınca...

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.