- x
EN İYİ KOPYA ÇEKME YÖNTEMİ NEDİR???
59 Cevap25438 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

350 Mesaj
17 Eylül 2006; 21:38:22 

Arkadaşlar en güzel kopya çekme yöntemi nedir? Açıklayınız. (10 puan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SRBTASNRS -- 17 Eylül 2006; 21:39:48 >

52 Mesaj
17 Eylül 2006; 21:39:44 

arkadaşlar bişey soracam ben lise 3 oldum bu sene kopa çekip öss çalışşam daha iyi demi?? dandik derslerde full kopya

Dijital Pazarlama | www.reklamajani.com

2291 Mesaj
17 Eylül 2006; 21:44:49 

eskiden zambak dergilerinden sınav yaparlardı bizi geri kafalılar kontrol olarak da bi cewap anahtarı war delik delik böle

1. sınav da bakıyon işte deliklerde sen işatretlediysen doru boşsa yanlış

2. sınav bi alta kaydırıyon kağıdı

bu kadar salklık olmaz ya biz hesaplıyoduk kağıtlara yazıyoduk full hepsi doğru

ama nerde şimdi o eziq sınavlar en ii kopya yöntemi nedir bilio musun

öğrenirsen bana da söle

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

350 Mesaj
17 Eylül 2006; 21:56:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Cyber_Mage

eskiden zambak dergilerinden sınav yaparlardı bizi geri kafalılar kontrol olarak da bi cewap anahtarı war delik delik böle

öğrenirsen bana da söle

Okullar acılıyo sınavlar baslamadan öörenelim de lazım olur belki

729 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:01:29 

Klasik bi sınavsa öğretmen yaşlıcanasa yazdığın bi soruyu kağıdın arka tarafına yaz yakalarsa yanlışlıkla olmuş dersin yakalamassa 10 Puan :D

416 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:03:38 

onundekı kısının sırtını yasladıgı yere yazcaksın hoca gıdınce sırayı kendıne dogru cekcen arada bosluk olcak ordan bakcaksın

1108 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:03:39 

quote:

ama nerde şimdi o eziq sınavlar

kusura bakma ama hiç bişey anlamadım...

2291 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:11:20 

anlatiyim ama bu ilkokulda oluyodu

şimdi bi kitapçık war sen sorularını yapıyosun sonra da cewap anahtarına kodluyon hoca da onu alıyo kontrol ediyo ya hah işte kontrol kağıdı böyle delikli bi cewp anahtarı o 1. sayının üstüne getiriyo kontrol ediyo delikle senin kodladıın yer aynıysa doru cewp eer boş delik warsa yanlış yapdın demektir

şimdi o da mesela 1. sayı sağ tarafta 1. sayının olduğu yere göre
2. sayı 1. sayının bi altında 2 olunca o delikli kağıt ta bi alta kayıyo ya yani 1. sayının 1 sorusununu cewabı 2. sayının 2. sorusunu vewabı oluyo alta kayıyo ya bir bir

3.sayının mesela 14.sorusunun cewaabı
4.sayının 15.sorusunun cewabı oluyo

bukadar basit hep full yapıyoduk

416 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:12:41 

herkesin bi yöntemi vardır benim yöntemim ceketin sağ cebine ufak ufak yazıyodum o ders hakkında herşeyi 5x10 ebatında kağıtlara... sonra sınav başlayınca atıyorum elimi sağ cebime çıkartıp hemen oturduğum sıranın iki bacağımın arasına koyuyorum ordan okuyorum kağıda geçiyorum; sonra ordaki kopyayla işim bitince kopyayı alıyorum sol cebe atıyorum. sonra yine sağ cepten çekip aynı işlemleri yapıyorum... Tabi hocanın duruma göre bazı hocalar sıra aralarında dolaşmaz tahtanın ordan bütün sınıfa bakar ben en arkadayım önümdekinin sırtının olduğu yere koyarım kopyaları zaten sınav esnasında her öğrenci ceketinden silgi alır bişey alır o nedenle hiç farketmiyo hocalar.. Bir kere bu yöntemi dene bi daha bırakmazsın hem çok yani istediğin kadar kopya yazarsın hem yakalanmazsın..

"K750i4eva"

295 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:22:23 

Yazın yazın iyi oluyor ben öğretmenim.

2291 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:23:37 

en iyi yöntem A4 kağıdına yaz herşeyi sonra sıranın altına koy biraz da kağıdın üstüne bas (mümkünse kuytu bi yere otur)

sonra da offf sıkıldım felan de başını eğ aşağı bence en iisi bu sizce???

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2006; 22:25:26 

walla benim boyum biraz uzundur sağdan soldan balarım veya kağıt deiştirim

2271 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:27:09 

en iyisi avuç içine sığacak şekildeki katlanabilir kağıtlar ...azmı çektik bee

.
.
.
Birgün bütün isteklerin yerine gelecek...

Uzaklaştırılmış
17 Eylül 2006; 22:27:11 

ben gömleğin pantolonuna soktuğumuz yeri dışarı çıkarır gömleğin altına formulleri filan yazardım yazılıda oturduğun için çevirip bakması çok kolay

20692 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:35:51 

uzun kollu gomleklerde kolları kıvır kıvırdıgın yere yazdıgın kopyaları sok hoca arkalara dogru gıttıgı zaman cek kpyanı ama kucuk kagıt olacak

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

416 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:45:24 

bıde sargı bezı koluna sarıp arasına sıkıstırmak var

708 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:47:33 

quote:

öğrenirsen bana da söle

+ + =

378 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:54:30 

ben sıranın üstüne yazardımm
kursun kalemle ::)
bizim arkadas gravatının ic kesimine lastik dikmisti lastikte kopyaya baglıydı cocuk kopyayı kravatında cekp okuyodu hoca geldiginde kopyayı bırakıyodu kopya lastige baglı oldugu icin gravatın icine giriodu

diger arkadasımda buna benzer bi mekanizması vardı el kitapcıgı gibi
kcük bi kitapcık seklinde kopya hazırlamıs kopya bilginde ve ipe baglı ipte gravatına baglı hoca döndüngünde okuyor kopyayı hoca geldinde kravatına baglı ipi hopp cekioo elindeki kopya bileginde kayboluyodu :)
en güzelini kızlar yapıodı coraplarına yazılardı yada bacaklarına yapıstıolardı erkek hocalarda bi sey diyemiodu cogu kez :)) bizde bakıonduz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaws -- 17 Eylül 2006; 22:58:31 >

imza atmayı bilmiyorum parmak bassam olmazmı :)

775 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:57:45 

---Kullanılmış fotoğraf filminin bir yüzüne kopya yazılır. Dirsek hizasında kola bantlanır. Üzerine gömlek giyilir. Hoca arkasını döndüğünde rulo halindeki film el içine çekilir ve faaliyet gerçekleştirilr. İş bittiğinde bırakılır ve film kendiliğinden içeriye katlanır.

---Bu da toplu kopya çekme yöntemi. Sınavdan hemen önce ıslak tebeşir ile tahtaya formüller yazılır. Sınav başladıktan bir süre sonra tahtadaki yazı kuruyarak görünür hale gelir. Tüm sınıf sebeplenir. Tabi kötü yanı hocanın da bunu görmesi. Sınavı kaynatmak için de kullanılabilir.

---Kağıt değişme. Zamanında en popüler yöntemimdi. Sınav kağıdına yapabildiğin kadarını yaparsın sonra yanındaki ile kağıtları değişirsiniz. Sonra birkez daha değişip arkadaşının eklemelerini silip kendi yazınla yazman gerekir. Yoksa hoca tarafından çakılır. Arkadaşınızla aynı notu alırsınız.

---Bayanlar için kullanılabilecek hoca erkek ise iyi bir yöntem kopyayı bacaklarına yazmaktır. Diğer öğrencilerin konsantrasyonunu bozmak olumsuz yanıdır.

---Tarih dersi ise tahtaya sınavdan önce konuşanlar başlığı altında şifreli olarak önemli tarihler yazılır (Örn: Fatih 1453)

---Kopya kağıdını hocanın sırtına yapıştırmak gibi absürd yöntemler de vardır.

---Gözlük camına içten projeksiyon yöntemi ilerde teknolojinin gelişmesi ile kullanılabilecek, şimdilik ütopik ama ilerde hizmete gireceğine inandığım bir yöntemdir.

Hayatta öyle yüce idealler vardır ki bu yolda mağlub olmak bile zafer sayılır.

378 Mesaj
17 Eylül 2006; 23:02:09 

ha bide görünmeyen kalemle Kopya cekmek var :))
kalemle yazdgınız yazı görünmüyor ama Lambasını calıstırdıgında görnüyo anlayana

imza atmayı bilmiyorum parmak bassam olmazmı :)

Uzaklaştırılmış
17 Eylül 2006; 23:17:49 

ya konu açmaya üşendim burda yazayım dedim. ya içimde bir tedirginlik var ya okul başlıyo ya bi korku var veya tedirginlik

sizde de var mı?

3011 Mesaj
18 Eylül 2006; 4:44:23 

quote:

Orjinalden alıntı: akıllı12

ya konu açmaya üşendim burda yazayım dedim. ya içimde bir tedirginlik var ya okul başlıyo ya bi korku var veya tedirginlik

sizde de var mı?

Niye korkuyosun onu anlamadım walla üni 3 oldum daha bikere korkmadım Bırak okul korksun senden..

438 Mesaj
18 Eylül 2006; 5:43:23 

ben bu yontemi butun lise boyunca kullandım yakanma riskin 0 işin en guzl yani ise hoca senden supheniyo we uzerini arıyo bişey bulamıyo:
erkekler içindir
5-5 boyutlarında kopya hazırlanır we pantolonun fermuarının içine yerleştirilir fermuar açılıp kopya okunur
hoca gelince fermuar kapanır

103 Mesaj
18 Eylül 2006; 9:17:36 

önemli notları uç kutusuna yazardım lisede fotmülleri falan..hem arkasına hem içindeki kağıda 2 -3 uç kutusu yazdın mı zaten yetiodu
bi gün ark ucu bitmişti hoca da senin ki0,5 mi demşti bende evet dedim geldi aldı benim ucu çıkardı içinden verdi ama ben kıpkırmızı sora bişi demedi anlamamış

tabi bi de 6köşeli tahta kaleme pergelle yazma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinarymsc -- 18 Eylül 2006; 9:24:49 >

Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı , o şeyin kendisinden değil,senin ona verdiğin değerden geliyordur. Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır.

264 Mesaj
18 Eylül 2006; 9:26:28 

valla biz direk dönüp sölüoruz mınık kagıda yazıp elden ele
hoca gorursede bıraz aaaaa ben naptım dıye bagırılı oda kagıdı almadan gidio

yükselen ben değilim alçalan duvarlar...

3233 Mesaj
18 Eylül 2006; 9:32:54 

formül falan gerekiyorsa sıranın üstünde kalem koyma yeri var alta doğru derinliği var oraya yazardım bütün formülleri. zaten arka plan siyahtı eğer güneş ışığı uygun gelirse herşeyi görüyosun. hoca kağıtları dağıtırken de oranın üstüne yedek kalem silgi falan koyardım
tarih flaan öyle ezber sınavlarında da sıranın altını dolduruyodum kitapla. ortaya sınav için gerekli a4 ü koyuyodum hoca arkasını dönünce bakıosun sonra geri yerleştiriosun. o bin tane kitap arasında bi kağıdı bulması zor oluyo zaten. yakalanınca da çalışma kağıdım orda kalmış dioduk

bang! bang!

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 9:35:03 

en ii kopya arkasında kanıt bırakmayandır

6353 Mesaj
18 Eylül 2006; 9:39:41 

HP nin t shirte ütü ile baskı yapan yazıcı kağıdı alınır

Buna formuller yazılır istediğin punto ile

Siyah yada koyu renk bir tshirtin(biraz uzunca olsun) içine(göbek hizasına) kırmızı yada yeşil renk olarak baskı yapılır ütü yardımı ile

Sınavda bu uzun tshirt göbek hizasından kalanarak bütün kopya okunur

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

1369 Mesaj
18 Eylül 2006; 9:44:47 

becerebilene, küçük kağıttan kopya çekmek. en kolayı. ama küçük kağıtlşara küçük küçük yazmak kolay değil. o yuzden şu yöntemi dene.

güzel not tutmuş birnin defterini alıp kırtasiyeye gidiyorsun ve sayfayı küçültüyorsun, sonra 2 A4 sayfasını yan yana avucnun içinde okunur bir şekilde görebilirsin. hatta bu şekilde o dersin not kitabını hazırlar satarsın. ekonomik katkıda sağlayabilirsin

SADECE; ALLAHTAN, EVLAT ACISI YAŞAMAKTAN, YETİM HAKKI YEMEKTEN,
KURU İFTİRAYA UĞRAMAKTAN, SABIRLI İNSANİN ÖFKESİNDEN,
KORKUSUZ İNSANİN CESARETİNDEN VE KENDİ NEFSİNDEN KORK..

..:: Ne Ekersen Onu Biçersin ::..

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 9:45:18 

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

HP nin t shirte ütü ile baskı yapan yazıcı kağıdı alınır

Buna formuller yazılır istediğin punto ile

Siyah yada koyu renk bir tshirtin(biraz uzunca olsun) içine(göbek hizasına) kırmızı yada yeşil renk olarak baskı yapılır ütü yardımı ile

Sınavda bu uzun tshirt göbek hizasından kalanarak bütün kopya okunur

pahalı bi yöntem.değmez bence o kadar masrafa.en ii yöntem sınıfın çalışkanının yanına oturup onu sömürmektir

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 12:15:43 

Kopya Çekme Çalışmalarından Diyaloglar

-mustafa 1. soruyu biliyonmu
-bilmiyom
-2. soruyu
-bilmiyom
-3 ile 4 ü
-bilmiyom
-o zaman niye benim önüme oturdun.

-Veli kağıtları değişelim mi?
-farketmez değişelim nasılsa ikimizinki de bomboş.

-aysun 1. sorunun cevabını söylesene.
-önce sen 3 ü söyle ondan sonra.
-pislik dur 3 ü selinden alayım.
-selin üç üç.
-tamam ama sen önce 2 yi söyle.
-yaz okuluna kalasıcalar

-murat 5. soruyu söylesene
-söylerim ama bi şartla.
-neymiş şartın.
-ayşeden ayrılacan.
- fırsatçı

-yasin yaptın mı soruları.
-yok nerdee.
-olm dedim sana king oynarken molalarda çalışalım diye

-vedat olm yaptınmı soruları.
-ben ve sorular?
-olm sınavda kaybeden aşkta kazanırmı acaba?
- !?!

-erdem 1. soruyu versene
-yapamadım
-2 yi ver ozaman
-olm onuda yapamadım.
-3 ve 4 ü ver ozaman.
-onlarda yok.
-o zaman 200 milyon borç ver bana.
-ne alaka lan manyak.
-olm çıkışta yaz okulunun parasını yatırayım bari.

-seyithan bir iki soru söyle
-yapamadım
-hangilerini yapamadın.
-hiçbirini
- bu soruların hiçbirini yapmadan nasıl her sınavdan 100 alıyon yalancı

-damlaaaa. Bugün çook güselsiin.
-yemezleer.
Caner bana da yazsana şu cevapları.Kalacam
-Dur copy-paste yapalım

+Siz ne yapıyorsunuz getirin kağıtları.
-Hocam vallah kopya çekmiyoruz.
+Kopya çekmiyosunuz zaten resmen fotokobi çekiyorsunuz

-ecem 5. soru
-bursa
-bursa die bi şık yok ki kızım
-gerizekalı 'b' şıkkı 'b'
-he o manada bursa

(pelin sıraya yazdığı kopyalardan yararlanmaktadır)
-pelin 3
-sınıfta kalcam bak
- naparsan yap
-hooocaaaamm pelin sıraya....
-sus allahın belası susss 'd' şıkkı
-he şöle

-kopya veriyim mi fırat
-emrah iyi misin olm sen genelde kopya isterdin
-tamam o zaman alışkanlıkları bozmayalım. kopya ver sen
-çenemi ....

*Burnumu tutarsam "B" , Alnımı kaşırsam "A" , Çenemi tutarsam "C" ,Ellerimi ovuşturursam "E"
-Eee Ya seçenek "D" ise..
*O zaman yedik ayvayı

0

1665 Mesaj
18 Eylül 2006; 12:33:02 

ewrem abla

..::ѕαкℓαηмα gєçмιşтєη, çıкış уσк вυ ¢єнєηηєм∂єη::..

3780 Mesaj
18 Eylül 2006; 12:37:45 

bizim sıralar hep çatlak yarık olurdu şu kağıt dosyalar varya dershaneler felan veriyor sınav kağıdını onların üzerine koyarak sınava girerdim ama önceden bi işlem yapardım.

eline bi boş kağıt al yazmak istediğin kopyayıda belirle boş kağıdı o kağıt dosyanın üstüne koy (o kağıt dosyaların üstü parlak ve kartonumsu oluyor) sonra yazmak istediğin kopyayı tükenmez kalemle hafif bastırarak yaz kağıdı çek belli oluyor ne yazdığın bende öyleydi ama sıranın çatlak olması lazım bide hocayı kafalıycan

Athlon X2 7750BE@1350Mhz / Gigabyte MA780G-UD3H / A-DATA 2X2 GB DDR2-800MHz CL5 / High Power 500-A12S /
Seagate 2X320GB.7200-16MB + 1TB-1.5TB 5900-32MB LP / ALC889A Cambridge Megaworks THX-550 - SHP-805 /
Sapphire HD4830 512MB DDR3 / Samsung 2232BW - Epson EB-X72 / a4Tech X-750F/
Logitech Cordless Rumblepad 2 / Skystar 2.6c / Asus 1814BLT / Windows 7

4504 Mesaj
18 Eylül 2006; 12:44:13 

valla ben ufak kağıtlara ufak ufak yazardım ceketin cebine doldururdum ve duvar dibine geçerdim.hocanın bekleyiş durumuna göre kağıtları cıkarır dizimin üstüne koyar ve kağıda geçirirdim.ama hocanın duruş açısı cok önemlidir unutmayın eğer hocanın görüş açısı yüksekse yanımdaki veya bi öndeki arkadaşdan baraj yapmasını isterdim

2341 Mesaj
18 Eylül 2006; 12:45:29 

Arkalarda oturan arkadaşlar için aşırı derecede kolay bir yol sadece ufak kağıda yazmak biraz zaman alıyor o kadar. Ben genelde sınıftaki tayfalara yazdırıyordum teneffüslerde sıkıntı çekmedim kopya hazırlamak hususunda...

HERNEYSE..

Ufak kağıtlara hazırladığım kopya kağıtlarımızı sıramızın heme altına elimizle birlikte tutarak sanki sıraya elimizi koyup yazılı sorularını cevaplıyormuşuz gibi yapacağız. Tabi elimizin altında kağıt gözükmeyecek sıranın altında çünkü, hocalar genelde yemez ama ikide bir bakmazsan sağa sola beni farkediyorlar mı acaba diye..

Soğukkanlı olmak lazım kopya çekerken yoksa en baba yöntemde bile yakalanırsın.

2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında tüm öğrenci arkadaşlarıma bol kopyalı sınavlar diliyorum..

1448 Mesaj
18 Eylül 2006; 13:52:44 

silgiyi oyun içine yerleştirin.ama güzel oyun.üstünü yine bi silgi parcasıyla kapatın

Tek Kişilik Terör Örgütü

2318 Mesaj
18 Eylül 2006; 14:27:26 

En iyi kopya çekme yöntemi diye birşey yoktur...

kopya; okuduğun yere(ilk-orta-lise veya üniv) göre, sınıftaki hocaya göre, sınıftaki asistan sayısına göre(üniv için, bizim bölümde 1 hoca+2 asistan oluyordu), oturduğun yere göre, kişinin yeteneğine göre(kimisinin kopya çekerken rengi değişir, kimisi terler falan), yanınızdaki arkadaşa ve en önemlisi doğru zamanda doğru kopya hazırlamanıza göre değişir...

ben ilk ve orta okulda hiç kopya çekmedim...

lisede zaman zaman çekmiştim(özellikle tarih, felsefe ve coğrafyadan, sayısalcı olduğum için sözel dersleri bu şekide geçebildim) ...lisede en rahat kopya çekme yöntemi; kopyanızı hazırladıktan sonra sıranın altına o dersin dışında bir kitap koyun ya da bir dergi de olabiilir::kopyanızı onun altına koyarak rahatça çekebilirsiniz...aynı yöntemi üniversitede bi ka derste de uygulamıştım...

ancak üniversitede okurken bir çok dersten kopya ile geçtim diyebilirim (özellikle 3. ve 4. sınıfta)...işte burada kopya çekme yeteneğinizin çok çok iyi olması lazım ve risk alabiliyo olmanız gerekiyor ..zira kopya çekerken yakalandığınızda 6 ay uzaklaştırma alıyorsunuz. ..insan bazen ister istemez bu riski göz önüne alıyor(onu düşünemiyorsunuz bile )...benim üniversitede en sık kullandığım yöntem şuydu:
-öncelikle en arkaya kesinlikle oturmayın. .çünkü genelde kopya çeken acemi öğrenciler en arkalara oturur ve hocaların gözü sınav boyunca bu öğrenciler üzerinde olur.
-işte size çok önemli bir nokta daha..sınav başında kesinlikle kopya çekmeyin ..çünkü diğer öğrenciler harıl harıl kağıtları doldururken siz kopya çekerseniz, çok rahat bir şekilde yakalanırsınız ...ayrıca benim taktiğim şuydu...kopya çekme zamanı geldiğinde sağ elimi alnıma "askerlerin selam vermesi" gibi koyardım ve kağıdımı okuyormuş gibi yapardım. ..bu şekilde parmaklarımın arasından hocayı keserdim. ..hoca da benim böyle yaparken kağıdımı okuduğuma inanırdı ..daha sonra sol elimle kopyamı çıkarıp kağıdı doldururdum. ..
-daha sonra kopyalarınızı ufak kağıtlara yazın (sayısı fazla olmasın yoksa sınavda zorlanırsınız)..sıranın altına başka bir dersle ilgili bir kitap, veya bir roman veya bir dergi koyun...kopyaları bu kitabın içine sıralayın...sınav sırasında çekeceğiniz kopyayı elinize alın ve bakın..kesinlikle dizinizin üstüne falan koymayın...işiniz bitince aynı yere koyun...
-burada en önemli konu, kopya çekeceğiniz ders bile olsa önce dersinizi çalışın (çünkü bizim bölümde sınavına girdiğimiz derslerin kitapları min 250 sayfa oluyorsu.bunların hepsini kopya olarak yazmak ta zaten imkansız )...hadi size kolay gelsin..bol şans...

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

663 Mesaj
18 Eylül 2006; 17:03:22 

hocaya
:hocam kağıdın altına kitap koyabilirmiyim yazamıyorum de.kitabın üstüne yaz

nasıl ama

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.

627 Mesaj
18 Eylül 2006; 17:25:32 

en iyi kopya arkasında kanıt bırakmayacak kopyadır. ya da hocanın hiç yakalayamayacağı. çünkü delildir. hoca arkınızın kağıdından bakarken yakalarsa mesela kağıdı alır ama itiraz edebilirsiniz ya da sıradan silebilirsiniz kanıtı yok etmek için. ama kağıttan çekerken yakalanırsanız hoca kopya kağıdını alır kurtuluşunuz kalmaz. bunu düşünerek çekin

DH Ultima Online Grubu

208 Mesaj
18 Eylül 2006; 17:36:11 

size en kolay kopya cekme yontemini soyliyim....

5 6 kişi anlaşıcaksınız...bunların en az 2 si çalışkan olcak göze batmıycak tipler olcak....

sınıfta ayrı ayrı oturcaksınız....sıra sıra hepiniz soru sorup hocayı meşgul etceksiniz ve arkadakiler sınavı beraber yapıcak...

ben böyle çekebildim mi çekemedim çünkü bunu benle yapabilecek adam gibi adam yok sınıfta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhi -- 18 Eylül 2006; 17:36:28 >

3355 Mesaj
18 Eylül 2006; 17:43:53 

ben löyle yapıtordum ama hocadan yazamıyorum altına defter koyabilirmiyim diyorsun izin verirse iş tamam.

evde herhangibir kaplı defteri alın dışı jelatinli olur.sonra herhangibir kalemle yazın ve cam kenarında oturun yazdığınız yazı
normalde gözükmeyecektir ama belli bi r açıdan bakınca ışığın yardımıyla gözükür

379 Mesaj
18 Eylül 2006; 17:44:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Russian

Klasik bi sınavsa öğretmen yaşlıcanasa yazdığın bi soruyu kağıdın arka tarafına yaz yakalarsa yanlışlıkla olmuş dersin yakalamassa 10 Puan :D

biz buna turan taktiği diyorduk anlamıyordu hocalar

yazılıda adam öteki taraftan bağırıyo "olum çak turanı çak turanı" hoca bakıyo saf saf

A rh (+)

60 Mesaj
26 Mart 2012; 19:51:42 

Ben din sınavlarında full kopya çekerim her dersim iyi de dinden anlamıyorum. Bu akşam yeni taktik deneyeceğim. Hocanın internetten yazılıları indirdiği siteyi buldum. Siteden sınav öncesi şıklı soruları vs. ezberledim 80 puanlık bölümü cepte yazılının. Maun suresi kısmı için yarım A4 kağıdına yazacağımı sonra yazılıya geçireceğimi söyleyeceğim hocaya.( kağıda yaz sil kirlenmesin diye) Hoca başka taraflarda dolanırken aynı boyutta sanki defalarca yazılıp silinmiş görüntüsü verilmiş birebir aynı kağıdı sıranın altından çıkaracağım ve değiştireceğim sonra yazılıya geçeceğim sureyi. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile hoca hiçbir şey demiyo. Dinciler naif insanlar malum

Arzularımız o kadar şiddetlidir ki bazen birbirimizi parçalamak isteriz. Ama topluluk duygusu bizi durdurur. Lütfen not edin : işte bu , neredeyse ahlakın tanımıdır.
Friedrich Nietzsche Karl Marx Vladimir Lenin Yaşar Kemal Albert Camus ∞

393 Mesaj
26 Mart 2012; 19:57:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ufuktan

Yazın yazın iyi oluyor ben öğretmenim.

fail oldu o zaman bu

Türkiye Türklerindir

249 Mesaj
26 Mart 2012; 20:07:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Josephwk

Ben din sınavlarında full kopya çekerim her dersim iyi de dinden anlamıyorum. Bu akşam yeni taktik deneyeceğim. Hocanın internetten yazılıları indirdiği siteyi buldum. Siteden sınav öncesi şıklı soruları vs. ezberledim 80 puanlık bölümü cepte yazılının. Maun suresi kısmı için yarım A4 kağıdına yazacağımı sonra yazılıya geçireceğimi söyleyeceğim hocaya.( kağıda yaz sil kirlenmesin diye) Hoca başka taraflarda dolanırken aynı boyutta sanki defalarca yazılıp silinmiş görüntüsü verilmiş birebir aynı kağıdı sıranın altından çıkaracağım ve değiştireceğim sonra yazılıya geçeceğim sureyi. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile hoca hiçbir şey demiyo. Dinciler naif insanlar malum

KONU HORT

>implying implications
also bait

135 Mesaj
26 Mart 2012; 20:09:46 

http://www.youtube.com/watch?v=jUbxjF6UvEc kesin yarıyor ama yapması zahmetli kendim yaptım ben

Klavye ile imza atılmaz.

145 Mesaj
26 Mart 2012; 20:13:10 

Bu yaşıma kadar hep kopya çeke çeke geldim ders felan çalışmaz dinlemezdim sadece kopya hazırlardım oda sınav olucağı gün. Universitedeyim şuan hala kopya çekiyorum işin ilginç yanı hepte sınıfta ortalamanın üstünde iyi notlar alırım. Ama kötü yanı hiç bşy bilmiyorum sadece genel kültür bilgim fazla dersler hakkındaki bilgim temelim çok zayıf kopya çekmek bana bunu yaptı pişmanda değilim aslında iyikide çekmişim çekmeyede devam edeceğim.

Benim iyi taktiklerim var ama hepsini yazmayacağım şimdi hiç uğraşamam. Tavsiyem kendi hazırladığınız kopyalardan çekin başkasından çekmeyin hem daha kolay hemde ispatlanması yakalanması daha zor ben hayatımda hiç yakalanmadım Allaha şükür.
sözel derslerde genelde ses kayıt yöntemini kullanırım. Sayısallarda banta kağıt yapıştırıp sonra ıslatıp soyar o kopyayı belli olmayacak biyere yapıştırırım. Veya daha iyi biyere yazarım çoğaltıla bilir su şişesine kağııt mendile vb. Mesela çok kaynak gerektiren sınavlarda tuvalete önceden kopyaları saklar sınavın ortasında tuvalet izni ister gider tuvaletten kopyaları rahat rahat araştırır alır çekersiniz. Hayal gücü meselesi ortama ve sınava göre değişir. Kopya çekilemeycek sınav yoktur. Kimsenin asla kopya çekemezsin dediği büyük sınavlarda kopya çektim ben

48 Mesaj
26 Mart 2012; 20:16:59 

Küçük bir kağıda yaz bilgileri,koy dötünün altına hoca baskalarıyla ilgilendiği zaman bakarsın.Yıllardır aynı taktikle ne hocalardan kopya çektim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1497 Mesaj
26 Mart 2012; 20:49:54 

Silginin içini kesiyolar uzun bi kağıdı döşüyolar ya bence o.

La langue que tout le monde la sait, n'est pas la langue.

GENÇLERBİRLİĞİ
VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ

104 Mesaj
26 Mart 2012; 22:01:08 

Bu silginin beyaz kısmını kesip at. Sonra ona göre kağıdı kesip katlayarak oraya yerleştir. Anlaşılması zordur Bence en iyi yöntem bu

0

If you wanna be the best, you gotta take out the best !

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
185 gün 3 sa. 7 dk. kadarı kaldı.
26 Mart 2012; 22:06:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ewrem

Kopya Çekme Çalışmalarından Diyaloglar

-mustafa 1. soruyu biliyonmu
-bilmiyom
-2. soruyu
-bilmiyom
-3 ile 4 ü
-bilmiyom
-o zaman niye benim önüme oturdun.

-Veli kağıtları değişelim mi?
-farketmez değişelim nasılsa ikimizinki de bomboş.

-aysun 1. sorunun cevabını söylesene.
-önce sen 3 ü söyle ondan sonra.
-pislik dur 3 ü selinden alayım.
-selin üç üç.
-tamam ama sen önce 2 yi söyle.
-yaz okuluna kalasıcalar

-murat 5. soruyu söylesene
-söylerim ama bi şartla.
-neymiş şartın.
-ayşeden ayrılacan.
- fırsatçı

-yasin yaptın mı soruları.
-yok nerdee.
-olm dedim sana king oynarken molalarda çalışalım diye

-vedat olm yaptınmı soruları.
-ben ve sorular?
-olm sınavda kaybeden aşkta kazanırmı acaba?
- !?!

-erdem 1. soruyu versene
-yapamadım
-2 yi ver ozaman
-olm onuda yapamadım.
-3 ve 4 ü ver ozaman.
-onlarda yok.
-o zaman 200 milyon borç ver bana.
-ne alaka lan manyak.
-olm çıkışta yaz okulunun parasını yatırayım bari.

-seyithan bir iki soru söyle
-yapamadım
-hangilerini yapamadın.
-hiçbirini
- bu soruların hiçbirini yapmadan nasıl her sınavdan 100 alıyon yalancı

-damlaaaa. Bugün çook güselsiin.
-yemezleer.
Caner bana da yazsana şu cevapları.Kalacam
-Dur copy-paste yapalım

+Siz ne yapıyorsunuz getirin kağıtları.
-Hocam vallah kopya çekmiyoruz.
+Kopya çekmiyosunuz zaten resmen fotokobi çekiyorsunuz

-ecem 5. soru
-bursa
-bursa die bi şık yok ki kızım
-gerizekalı 'b' şıkkı 'b'
-he o manada bursa

(pelin sıraya yazdığı kopyalardan yararlanmaktadır)
-pelin 3
-sınıfta kalcam bak
- naparsan yap
-hooocaaaamm pelin sıraya....
-sus allahın belası susss 'd' şıkkı
-he şöle

-kopya veriyim mi fırat
-emrah iyi misin olm sen genelde kopya isterdin
-tamam o zaman alışkanlıkları bozmayalım. kopya ver sen
-çenemi ....

*Burnumu tutarsam "B" , Alnımı kaşırsam "A" , Çenemi tutarsam "C" ,Ellerimi ovuşturursam "E"
-Eee Ya seçenek "D" ise..
*O zaman yedik ayvayı

0

2006 konusu bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
1 gün 4 sa. 19 dk. kadarı kaldı.
26 Mart 2012; 22:10:56 

PANTALON VARYA PANTOLAN ŞEYİNİN HEMEN ÖNÜNE KOY HOCA GELİNCE BACAKLARINI BİRLEŞTİR HOCA GİDİNCE AÇ EN İYİSİ GARANTİLİ 20 KERE O TAKTİKLE YAPTIM 1 KERE YAKALANMADIM

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
185 gün 3 sa. 7 dk. kadarı kaldı.
26 Mart 2012; 22:11:26 

quote:

Orijinalden alıntı: 07omer66

http://www.youtube.com/watch?v=jUbxjF6UvEc kesin yarıyor ama yapması zahmetli kendim yaptım ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

110 Mesaj
26 Mart 2012; 22:12:02 

kopyayı hazırla sınav zamanı ayagınn altına koy oturdugun sırann sınav başlayınca yavaş yavaş yanına çıkar kagıdı ve sıradan bak bu kdar basit ama yakalanmamaya çalış professionel bir tatik degildir ama işe yarayan taktiktir :))

2150 Mesaj
26 Mart 2012; 22:16:03 

Test ise yapamadığın sorunun çok zor olduğunu söylersin sınavda yüksek sesle. Arkadaşlarının cevaplarına göre
Çok kolay - A
Kolay - B
Orta - C
Zor - D
Çok Zor - E

Birkaç soru için kullanılabilir.

Belki birileri faydalanır eski konu da olsa.

1681 Mesaj
26 Mart 2012; 22:17:28 

Hiç abartmıyorum, tarih dersiydi galiba koskoca A4 kağıt, full kopya dolu masanın üstüne koyup rahat rahat çektiğimi hatırlarım

It took the Death of Hope to let you go...

Sosyalist, Faşist, Liberal, Anarşist, Anti-Kapitalist, Feminist, Müslüman, Kemalist, Türk, Ateist, Vatansever, Kürt...

1461 Mesaj
26 Mart 2012; 22:21:36 

Baba niye uğraşıyorsunuz ki.Okuldaki sıralar eskiyse yaz sıraya.Bütün kitabı geçiriyorum şerefsizim

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

Uzaklaştırılmış
26 Mart 2012; 22:40:43 

hiç kopya çekmem normalde ama konuyu okuyunca çekesim geldi özellikle o videodaki silig olayı fena.

275 Mesaj
22 Ocak 2014; 22:00:39 

quote:

Orijinalden alıntı: şefim bakar mısın

adam 6 yıllık hort yapmış. bravo.