Şimdi Ara

4Xhd Hızlı Şarj Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacagı gibi telefonum LG 4x HD P880 telefon rootlu,sorunuma gelince, telefonun yavaş şarj olması ve hızlı şarj etmemesi, saatlerce şarj olması için bekliyorum ve cabucak tükenip bitiyor 1 günü bile zor cıkartıyorum..bazende %93de kalıyor falan, Çare nedir seçenek sunarsanız sevinirim

• Valla kardeşim telefon süper ama malesef bu sorunu var. Şarj bildiğin su gibi gidiyor,bir kod vardı unuttum şimdi onu girip bi ayar yapınca hızlı şarj oluyordu bilen arkadaşlar yardım eder. Ben ekran isigini %30 yaptım 3g,wi-fi,senkranizasyon,gprs i kapattım daha iyi idare ediyor.Ama şöyle birşey var telefonu ne kadar kullanırsanız internet whatsapp vs.gibi sanki batarya alışıyor ve yavaşlıyor şarj tüketimi bana öyle geldi. Bende de bildirim isigi sorunu var bu arada arkadaşlar bilen varsa bi yardım etsin ya mesajda aramada telefon kapalıyken bildirim isigi hiç yanmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • p880 booster diye bir uygulama var, forumda da olması lazım,onu kur,şarjla ilgili tiki aktif yap,sorunun çözüldü bil...
  • bizim telefonda bildirim ışığı mı var :)
  • scream3057 S kullanıcısına yanıt
    Sol üst köşedeki şey ne ise yarıyor hocam,hay böyle telefonun ben yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildirim ışığı değil o,hareket sensörleri...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.