Şimdi Ara

HTC Desire 816 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin sahip olduğu dengeli donanım ve tasarımıyla dikkat çeken 5,5" ekranlı telefonu Desire 816 test masamızda. Bakalım HTC Desire 816, meraklı akıllı telefon kullanıcılarını tatmin edebilecek özelliklerle donatılmış mı?

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• android L deki o mükemmel stock arayüzü gördükten sonra nexus 5 almamak bence delilik

• Malzeme kalitesi olarak cok begendigim bi marka.On yuzeyi guzel fakat arka kisim hosuma gitmedi.720p ekran bencede yeterli seviyede gibi gorunuyor.Ancak suan ki zamana gore bence 2gb ram ve snapdragon 800 iyi olurdu..Bu arada 8gb depolama nedir Allah askina yazilim zaten 5gb yer kapliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VioLee -- 26 Haziran 2014; 16:54:42 >
  • Cift hatli modeli güzel bir tercih olabilir. Batumda 900 tl. Biraz daha fiyati duserse almayi düşünüyorum.

• "Bu nedir arkadaş !" Abi mail attım az önce micro USB portunun yanına koyacaklarmış güç tuşunu bir daha ki tasarımda.
  • Birisi demişti Mesut abi adblock kullanıyor sanırım diye şaka sandım ciddiymiş

• Htc fiyatıyla küfür gibi telefon çıkarmış. 1400 tl para verecen 8 gb rom u olacak sana kalacak 4.Snapdragon 400 le gelmesini saymıyorum bile.
  • Fazla özelliği aramayanlara göre güzel telefon

• bu telefon 600 tl olmasi gerekliki surumden kazansin
  • Bu telefonu almak icin hic bir sebep yok

1400 tl ye g2 ler nexus 5 ler eliteler var zaten hepsi buna bin degil on bin basar

hee ama bende para bol htc beni tokatlasin diyiyorsaniz iste firsat

• 1 Dakika bile düşünmem lg g flex alırm 1100 liralardan satılıyor nerdeyse paralelde..donanımı tasarımı bataryası duvara çarpar htc'yi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende para bol HTC beni tokatlasından ziyade; büyük ekranlı bir telefon istiyorum, özellikleri yeter de artar bile diyorum ve fanatik olmamakla birlikte iyi bir HTC kullanıcısı olduğum için alacağım diyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

1 Dakika bile düşünmem lg g flex alırm 1100 liralardan satılıyor nerdeyse paralelde..donanımı tasarımı bataryası duvara çarpar htc'yi..

Bu yorumu görünce şaşırdım. Araştırdım en düşük 1459 TL'ye var. 2500 TL'den çıkan telefon 1000 TL ucuzlamış. Yine de şaşırtıcı.

Gittigidyordan çek senet işleriyle ve puan kampanyalarıyla o fiyatlara alan çok kişi var:)

• Bu videomuzda fiyatıyla nereye konumlandıracağımızı anlayamadığımız acayip bir şey inceledik (mealen)

• ilk duyurulduğunda gerçekten çok hoşuma gitmişti fakat bu heyecan fiyatın açıklanmasıyla sona erdi 1400 yerine 900-1000 civarı giriş yapsaydı iş yapardı.

• 02:46 da mesut çevik telefona kafa atacak sandım. :) kızdı resmen güç butonuna baya. :) Güzel inceleme teşekkürler.

• Aynısını casper yapsa 60 dk ballandıra ballandıra anlatırdınız :D

• İnceleme yapanların güç butonunun yeri kadar fiyatına kızmıyor olmalarıda ayrı manidar..herkes 2000'leri 3000'leri kanıksamış gidiyor..htc çöp diyebileceğimiz şu donanıma 1400tl isteme cesaretini kimden alıyor..

• 1 gb lık tellere güncellemenin yavaştan kesileceği aşikarken bu markaların bu hevesleri niye hadi onu geçtim bunu alan niye alsın ki.

• Bütün HTC'ler gibi çerçeveleri ve fiyatıyla göz dolduruyor. Gerçi çerçeve konusunda Desire 610'nin, fiyat konusunda One mini 2'nin eline su dökemez.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.