Şimdi Ara

Samsung Apps isim değiştiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung Apps isim değiştiriyor

Samsung'un Android cihazları için sunduğu Samsung Apps uygulama mağazası, Temmuz ayından sonra yeni bir isimlendirme ile karşımızda olacak. 

Firma tarafından yapılan açıklamada 1 Temmuz itibariyle Samsung Apps uygulama mağazasının Samsung Galaxy Apps olarak yoluna devam edeceği bildirildi.

Logo değişiminin yanında isim değişikliğinin neden yapıldığına dair bir bilgi yok. Ancak Galaxy Apps olarak sadece Android uygulamalarının buunacağı, Tizen işletim sistemi için de ayrı bir uygulama mağazasının faaliyete geçeceği iddia ediliyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-Apps-will-become-Samsung-Galaxy-Apps-starting-July_id57462

• Tizen için ciddi şeyler düşünüyor anlaşılan Samsung. Bence Tizen'i uyarlayıp direkt tabletlere verse daha iyi olur. Android tabletler sonuçta çok fazla ve açıkçası Ipad'e göre çok tercih edilebilir değiller. Tizen tabletler bir farklılık getirebilirdi.
  • Samsung Apps daha iyi bir isim bana göre...
  • GALAXY Apps daha guzel bence de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bu isim değişikliği Samsung'un Galaxy serisinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Aslında bu isim değişikliği Samsung'un Galaxy serisinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Bütün ön isimlendirmeler Galaxy olduğundan olmasın.

Galaxy Ace
    Galaxy S, S2, S3 vs.
    Galaxy Note
    Galaxy Young
    Galaxy Wonder

vs...

• leğen tasarımlı telefon üreten firmanın apps bölümümüne isim olarak en uygun 1 milyoncu apps olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Aslında bu isim değişikliği Samsung'un Galaxy serisinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Galaxy Ace
    Galaxy S, S2, S3 vs.
    Galaxy Note
    Galaxy Young
    Galaxy Wonder

vs...

Galaxy ismi başarılı olduğu için zaten bütün modellerde Galaxy ön ismi kullanıyor, Galaxy artık bir marka algısı oldu aynı iPhone gibi, Telefonun ne marka diye sorunca çoğu Apple yerine, iPhone kullanıyor gibi gibi..
  • Samsunghaber.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Galaxy Ace
    Galaxy S, S2, S3 vs.
    Galaxy Note
    Galaxy Young
    Galaxy Wonder

vs...

Tamam biz ne dedik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.