Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (484. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
589.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bakirkoy cezaevindeyim Kisa-uzun ayrım yok. 1 hafta iç-dis mintika yaptik alt devre gelene kadar bize ve 94-4 de kalacak :-( 40 gün nobet tutmadan da sevke geçilmiyor. Bir gün 8 diğer gün 6 saat nöbet bu hafta başlar gibi nöbet nasıl geçer arda kafam takılıyor 3 er saat olması sıkıntı :-(
  • ankara edok karargah bölüğünden slmlar kiemi devraldım :d
  • 78 beyler biticek
  • Atarsa 77 bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atarsa 123 B grubuna kaldigima hala sovuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Atarsa 123 B grubuna kaldigima hala sovuyorum

124, bir gün geç terhis benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

genelkurmay 1. hizmet bölüğünden selamlar atarsa 97

Genelkurmayda askerlik nasil hocam?
    Genelkurmay 2.muhafiz alayi cikti. Dogru duzgun bilgide bulamadim iyi mi kotu mu bileydik iyidi

kardeşim öncelikle hayırlı olsun.bence genelkurmay türkiyede askerlik yapılabilecek en zor yerlerden biri.ben hizmet bölüğündeyim genelkurmay binasında kantinde çalışıyourm. sen muhafız bölüğündesin bol bol nöbet tutucaksın.muhtemelen günde 2 saat aralıklarla 8 saat nöbetin olur.girişler çıkışlar muhafızlarda oludğu için telefon sokarsın.ama yakalatma anında cezayı kitliyolar.
  • Her gün şafak atacam konuya atarsa 122

• 94/4 şafak 271
  • ohh be sonunda 77 günümüz kaldı 2.5 ay kaldı. askerliğim her ne kadar rahat olsada askerlik başlı başına zor bişey. boşuna askere gitmeye kız vermiyoruz dememişler. sabır sabır sabır. sabrı öğreniyorum resmen. telefon sıkıntım yok ama komutanların gözüne sokmamak şartıyla. nöbetlerde rahat. trabzondan herkese selamlar
  • 121

• Atarsa 76 Iğdır

• Şu an Bitlis Jandarma'da olan var mı. Mart'ta oradayım inş bilgi verebilirseniz iyi olur
  • Slm arkadaslar aranizda 8.Mekanize piyade tugayi İst.ve Svş Bl.Tekirdag/Merkez var mi?

• Tekirdağ Malkara 95. zırhlı tugay lojistik destek komutanlığı var mı aranızda Mart başı ordayım inş. Usta birliğim orası. Gitmeden yeşillendirirseniz sevinirim.
  • 82 gün kaldı
  • Askerlik,psikoloji işidir.Safak azaldikca sıkıştırmaya başlar.Şuan 2.5 ay kaldi.Ben gecmisi unutup sanki yeni baslamis gibi dusunuyorum.O zaman kalan sure beni rahatlatiyor.

• 120 Boru gibi dört ay

• 119

• atarsa 73 diyoruz biticek gibi ama 90la 80 arası bitmedi yaw bu arada bişey sorucam arkadaşlar şafak sayar sitelerine programlarına bakıyorumda bazısı 20nisan diyo terhis tarihine birisi 19 nisan diyo 19 u pazara denk geliyo yani cumartesi gecesine ogün çıkabilirmiyiz yani gece?? onu bölükten sordurucamda 50lere düşmesini bekliyorum devrelerime hayırlı tezkere :)
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.