Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
589.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta Güvercinlik Ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastamonu'dan diyarbakır kendim mi gideceğim yoksa askeri birlikle mi?
  • su geçirmez boyun askılı cüzdan için bunu buldum tertipler umarım işinize yarar ben siparişimi verdim..

Duştada boynumdan ayırmam artık..

http://www.hizlial.com/deuter-security-wallet-ii-boyun-cantasi-krem/10203248
  • 307ydim hey gidi günler hey
  • sezmel kullanıcısına yanıt
    manisa merkez acemi
    denizli usta birliği sıhhıye yazıyo sınıfın da ne iş yapar sıhhıyeciler
  • Usta birligi van ercis topcu birligi olan varmi..

• arkadaşlar merhaba bu 1. KR. HVCL.A. HİZ. DES. TB. KH. VE KH. BL. YENİMAHALLE/ANKARA hakkında bilgisi olan var mı acaba ? GÜVERCİNLİK denen yer burası mı oluyor yoksa farklı bir yer mi ?
  • Labrador_417 L kullanıcısına yanıt
    güvercinlik jandarma diye biliyorum sana kara havacılık çıkmış
  • asvel21 A kullanıcısına yanıt
    Ben o cüzdanın su geçirmez olduğunu düşünmüyorum açıkçası. En azından markanın kendi sitesinde waterproof olduğuyla ilgili bir şey yok. Burda önceden biri paylaşmıştı ondan benimde dikkatimi çekmişti. Evet belki kumaşı geçirmiyor ama ürün bir şekilde içine su alacaktır diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Dostum o marka dağcıların kullandığı bir marka ve genelde bütün ürünleri waterproof..olmayanlara özellikle su geçirmez değil yazıyorlar sadece..aynı marka sırt çantam var laptopu hep içine koyarım istanbulda çok yağur yedi ama içinde nem bile olmazdı..Bence o markaya güvenebilirsin..Birde diğer su geçirmezlerle yatarsan resmen pişik eder adamı vucuduna yapışır baya bi araştırdım ben..
    http://www.deuter.com/DE/en/security/security-wallet-ii-39210-62.html

bu orjinal sitesi ve material bölümünde yüksek su geçirmezlik özelliği yazıyor..sen detailse baktın sanırım..
  • Eğitim:ANTALYA MERKEZ
    Esas:MARDIN KIZILTEPE
    Sınıf:PIYADE
    KISA DÖNEM ER
    1.grup

Aynı yer yada bilgisi olan?
    hayırlısı olsun...

Kumaş ile ilgili sıkıntı yok zaten ama o da sadece önde ve arkada kullanılmış. ancak dikiş kısmı, fermuar ve cırt cırt kısmı ile ilgili sorun var. Cırt cırtı kapattığında yanları bile açık kalacak ürünün. Waterproof ürünlerde ürün kapandığında içeri su girmez. Bu sebeple waterproof olmadığını düşünüyorum. Yoksa ürün benim de hoşuma git ama sadece bir miktar sudan koruyacak gibi duran bir ürün olarak gördüğüm için 25 lira vermek istememiştim açıkçası yoksa tam anlamıyla waterproof olsa değeceği için satın alırdım.

haklı olabilirsin..gece vakti çokta kafam basmadı..yalnız benim cantanın fermuar yerlerinden su sızmıyorda..dediğin gibi cırtcırt tarafı şimdi sen söyleyince banada bir garip geldi..
    Benide en çok o cırt cırt kısmı çok düşündürdü yoksa saatle birlikte satın almayı planlıyordum hızlıaldan. O kısım sağlıklı gözükmedi bana yoksa satın alınacak bir ürün şayet waterproofsa. Sağlık olsun Ben 10 liralık su geçirmez telefon kılıfları var ondan almayı düşünüyorum. O duşta iş görür. Normal zamanda da kumaşdan ince fermuarlı iç çantalar var onlardan götürmeyi planlıyorum. Belki bir fikir verir sanada.

ya bende telefon çantalarını düşündüm hatta bende yazın almıştım tatil için su altında bile fotoçekmiştim ama acaip terletiyordu onunla uyunurmu onu bilemedim yakasın bide bizi :))
    Onunla uyunmaz tabi dediğim gibi kumaş fermuarlı küçük çantalar var. Onu gün içinde kullanıp, duşta da telefon kabının içine koymayı planladım. Kılıfıda yanımda, cebimde taşırım zaten. Artık bir gidelim de bir yolunu buluruz

derdimize bak sen yaa..vatanı korumaya gidiyoz ama kendimizi,malımızı korumak için uğraşıyoruz..Tam komedi gerçektende..Bu arada nereye düştün ayıptır sorması ben istanbul alemdağ-istanbul il jandarma..
    Çok doğru. Hakikatten çok saçma ve bir o kadar da üzücü. Bir de kilit olayı var ki tam bir komedi. Gerçekten olacak iş değil ama yapacak bir yok. İnşAllah kimse karşılaşmaz böyle absürt olaylarla.

Bir İstanbul'lu olarak İstanbul'da yapmayı isterdim açıkçası. En azından çarşı izinlerinde özlem giderirdim Hayırlı olsun Benimde acemi Amasya, usta ise 28. Mekanize piyade tümeni Magosa. Biraz sıkıntılıymış usta birliği ama bakalım artık hayırlısıyla gidip dönelimde

• 2.celp acemilik samsun usta tekirdag saray

Tekirdag/saray topcu taburu hakkinda bilgisi ve gidecek olan var mi?

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.