Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
589.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim yardımınız için
  • Herkese benden çay ;
    Makine mühendisleri istemeseler bile yedek subay oluyor, sen kesin yedek subaysın, direk meslekçisin ankarada vs. gibi laflarla umutlandırıp hayallerimle oynayan arkadaşlara YOKKK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnicaL34

Herkese benden çay ;
    Makine mühendisleri istemeseler bile yedek subay oluyor, sen kesin yedek subaysın, direk meslekçisin ankarada vs. gibi laflarla umutlandırıp hayallerimle oynayan arkadaşlara YOKKK.

Ben isteemem bakımcı olduk o da bişey :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepHou5e kullanıcısına yanıt
    selamün aleyküm kardeşim aynı yere düşmüşüz hem acemi hem usta birliğinde haberleşelim .:)
  • Arkadaşlar Diyarbakır'a gelecek olanlar ve yardıma ihtiyacı olanlar var ise benimle iletişime geçebilirler, yol,kalacak yer vs her türlü konuda yardımcı olabilirim.
  • Ben de kıçı kırık piyade er oldum ya la :D
  • Şimdiden Hayırlı teskereler beyler. Van asayiş kolordu komutanlığına düşenler bulun beni van'da. Van ktm ızdırabınızı en az psikolojik hasarla atlatmanız için elimden geleni yaparım.

• Selam torunlarım. 325. Kd dedeniz olarak Ağrı Doğubayazıt 1. Mknz Piyade Tugay Komutanlığı varsa dedeyle iletişime geçin
  • Benim gibi 2015 Şubat celbinde uzun dönem gidecekler için

Son Başvuru tarihi ( Mesaj bana TSK den geldi

Diplomanızın aslı ile birlikte 14 Kasım 2014 tarihine kadar ikametgahınıza en yakın askerlik şubesine şahsen müracaat etmeniz halinde ŞUBAT 2015 celp döneminde sevkinizi yaptırtabilirsiniz.
  • iRock kullanıcısına yanıt
    5 ay 17 gün oluyor izin kullanmazsak bu arada benimde kastamonu usta birliği de hatay ama grup 1. gelişmelerden haberdar edebilirsem haberleşelim :)
  • acemiliği kastamonuya düşen arkadaşlar buyurun bilgi paylaştıkça çoğalır ayrıca orada askeri malzemecilik yapan erdem abi soruları cevaplıyor gruba buyurun benden rica ettiler sizlerle paylaşayım:https://www.facebook.com/groups/979481678734579/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Arkadaşlar Diyarbakır'a gelecek olanlar ve yardıma ihtiyacı olanlar var ise benimle iletişime geçebilirler, yol,kalacak yer vs her türlü konuda yardımcı olabilirim.

ben diyarbakır lice 1. jandarma komando alayı :D
    izin kullanmadan direkt geçerim KTMye. nasıl oralar iyi mi :D
  • Beyler kilit almayan varsa söyle bir şey düşünebilirsiniz. Koçtaş 15 tl. Aldım. Oradaki eleman askerliğini yapmış biriydi, bunu al kolay kolay açılmaz dedi. Yale ve Kalenin çelik kablolu şifreli kilitlerine gerek yok dedi. Zaten onların tanesi 20-25 liradan başlıyor. Değmez. İşte resim. (Umarım gerek kalmaz)

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celutska -- 25 Ekim 2014; 22:13:50 >

• arkadaslar merak ediyorum acaba yanit bukabilir miyim ?
    istanbuldayim acemi antalya cikti
    sevk tarihim 17 aralik
    acbaa teslim tarihim ne olur ? 18 ? 19 ? yol izini nasil hesaplarlar yol ucreti nasil hesaplarlar
    otobus var 14 saat ucak var 1 saat
    ben tabi ucak ile gidecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

=) saçma dağıtım yapıyorlar, ben meslekçi olurum diye düşünmüştüm, seninde tercümanlık veya yabancı dil gereken bir yerde olman gerekirdi mantık olarak değil mi =(

Kardeş ben denizciyim, güverte zabitiyim karacı piyade yapıyorlar beni. Yüzme bilmeyen, hayatında deniz görmemiş adamları denizci yapıyorlar. Sizinki hadi bir nebze... Deniz tecrübe ister bilgi ister, bu adamları denizci yaparlarsa gemi de batırırlar tersane de yakarlar kendilerini de boğarlar denizde ama nerede bi faydamız olsun şu adamlara düşüncesi mantıklı iş yapalım düşüncesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 25 Ekim 2014; 22:37:28 >
  • TechnicaL34 T kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten muzdaripiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese hayırlı tezkereler. Esas birliğim; MEBS OKL. VE.EĞT.MRK.LOJ.DES.K.LIĞI ULŞ. OTO BL. / ANKARA MAMAK / ANKARA
    Burada askerliğini yapmış olan veya burada yapacak olan varmı ? Aralıkta gideceğim 2. Grup. Sınıf: Ulaştırma. Ulaştırma sınıfı ile alakalı bilgi sahibi arkadaş varsa bilgi verirse çok sevinirim.

• öyle yüz verdiler ki teroristlere artık çarşıda şehit ediyorlar. hakkari yüksekovada çarşı iznindeki askerleri şehit etmişler.
  • arkadaşlar jandarma olmak normal askere göre bir artısı varmı acaba

katılacağı birlik:ÇORUM İL JANDARMA
  • Evet beyler son olarak, kim ne yaninda götürüyor?

Son bir liste yapalım derim.

1) 3 adet kilit
    2) atlet, don bol miktarda (haki mi olacak illa?)
    3) traş bıçağı ve köpüğü
    4) deodorant
    5) 4-5 çift çorap

Fazla bişey almak istemiyorum. Simdilik bunlar.

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.