Şimdi Ara

Bu sene Kim Sampiyon olur? ~2~ [2014-2015]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
4.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene actigim konu uzerine Hidden Blade kardesimizin hatirlatmasiyla bu sene de acayim dedim :)

Sezon bittikten sonra mesajlari okumak guzel oluyor.

Ben FB'liyim yine belirteyim sizin fikirlerinizi merak ettigimden buraya aciyorum.

Hadi bakalim lutfen tartisma cikarici degil muhabbet seklinde goruslerimizi bildirelim baskasina laf atmiyalim goruslerine saygi gosterelim

SIZCE BU SENE KIM SAMPIYON OLUR?

Ben yorumumu suan yapmamayi tercih ediyorum transferler ve hazirlik maclariyla birlikte daha iyi yorumlar yapilabilir bence o zaman yorumumu yazarim :)

• Daha erken konuşmak için.
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    adam tahmin demis zaten.

tahminin erkeni geci mi olur?

ilk devre bittikten x takim 20 puan fark attiktan sonra "x takim sampiyon olur" demek omer urundulluktur, tahmin degil.

gonlum galatasaray dese de mantigim -cl olmamasi, ztk dan da bilerek elenecek olmalari dolayisiyla- fenerbahceyi bir tik onde goruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS'nin TD adayı belli olsun hele
  • Fenerbahçe
  • Sağolasın hocam.

Ben de bir favori belirteceğim tabii ki ama en güzeli ''birinci belli ikinci kim konusunu aç'' gibi yorumlar yapmamak. Tahminik tabiiki de Fenerbahçe'nin şampiyon olacağı yönünde. Hem Galatasaray'ın kötü kadrosu hem Teknik direktör arayışları ve seneye Fenerbahçe'nin Avrupa şansı olduğu için tahminim bu yönde. Bakalım hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim takımdaki büyük belirsizliği ve son iki yıldır Şampiyonlar Ligi maçları öncesi sonrası yapılan basit kayıpların tekrarlanacağını düşünürsek işimiz zor görünüyor. Ama kim şampiyon olursa olsun son hafta belli olsun
  • Daha takımlar kampa bile başlamadı transferler gelecek gidecekler belli değil erkenden kastım bu devrenin bitmesinden sonra yapılan tahminle ne alakası var dediğimin ? Bir ton faktör var şike mevzusunu saymıyorum bile.
  • Tahminin de bir zamanı var. Bence böyle yorumları yapmak için en sağlıklı zamanı yani sezonun başını beklemek gerek.
  • Biz oluruz bizz !11!!!1!
  • Çemişgezekspor
  • Fenerbahçe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim td belli olsun sonra konuşuruz erken yani.
  • Galatasaray'ın kadrosu bizimki kadar zengin değil. Ben Fenerbahçeyi favori görüyorum bu yıl da.
  • td bulaydık biz de yorum yapabilirdik ama
  • fener hack açmazsa biz şampiyon oluruz bu sene
  • GS-FB 4. yıldız çekişmesinin biraz daha ekmeğini yerler bence. Bence süpriz bir şampiyon çıkartabilirler. Senaristin çılgınlığına bağlı artık. Olmadı BJKyi şampiyon yapıp biraz potaya sokmaya çalışabilirler
  • komplo teorisi mode on

bu sene biz şampiyon olursak 19-19-14 olacak sonraki sene 3 takım da yeni yıldız takmak için uğraşacak
    lig tv eşşek yüküylen para kaldıracak bu fırsatı kaçırmazlar.

komplo teorisi mode off
  • Bursaspor olacak.
  • niye Galatasaray bölümünde açıldı acaba bu konu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.