Şimdi Ara

TURKCELL T50 Mİ DİSCOVERY Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS ZENFONE 5 ALDIM VE ÇOK MEMNUNUM YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayfeciiii -- 27 Ağustos 2014; 11:05:10 >

• Discovery alma sakin.
    T50 yi turkcell de incele kasma sorunu felan yoksa al derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • discovery almak gibi bir hata yapma sakın
  • t50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

discovery almak gibi bir hata yapma sakın

sebep
  • quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

discovery almak gibi bir hata yapma sakın

sebep

Sorunlu işlemcisi t50den düşük
  • daha önce turkcell telefonu kullandım (t20) idi sanırsam. O kadar çok gereksiz Turkcell uygulaması vardı ki.. bir iki uygulama yükleyip güncelleme alınca yeterli depolama alanı yok uyarısı veriyordu. makine de yavaşlıyordu. ve kaldırılmasına izin vermiyordu. Ne kadar iyi olmuştur bilmiyorum ne kadar geliştirmişlerdir T50 yi fikrim yok ama illallah etmiştim Turkcell telefondan. ispanyada kullanılan muadil bir telefonun romunu atıp rahatlatmıştım. Depolama alanını falan kontrol edin alırken. Uygulamalar sd carta atılıyor mu? vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

daha önce turkcell telefonu kullandım (t20) idi sanırsam. O kadar çok gereksiz Turkcell uygulaması vardı ki.. bir iki uygulama yükleyip güncelleme alınca yeterli depolama alanı yok uyarısı veriyordu. makine de yavaşlıyordu. ve kaldırılmasına izin vermiyordu. Ne kadar iyi olmuştur bilmiyorum ne kadar geliştirmişlerdir T50 yi fikrim yok ama illallah etmiştim Turkcell telefondan. ispanyada kullanılan muadil bir telefonun romunu atıp rahatlatmıştım. Depolama alanını falan kontrol edin alırken. Uygulamalar sd carta atılıyor mu? vs..

micro sd kart girişi yok
  • T50 derim ekrani gereksiz yere biraz daha buyuk ancak islemcisi daha kaliteli. Mtk gibi ikinci sinif degil. Bataryasi daha iyi. Arayuzu bilmiyorum bueada is arayuzde kaliyor discovery nin arayuzu gayet iyi ve sade performans kaybi yok bu yuzden iyi calisiyor. T50 de de durum boyleyse t50 derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman depolama alanı ilk bakacağınız yer olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

T50 derim ekrani gereksiz yere biraz daha buyuk ancak islemcisi daha kaliteli. Mtk gibi ikinci sinif degil. Bataryasi daha iyi. Arayuzu bilmiyorum bueada is arayuzde kaliyor discovery nin arayuzu gayet iyi ve sade performans kaybi yok bu yuzden iyi calisiyor. T50 de de durum boyleyse t50 derim ben.

bencede t50 önde ama micro sd kart yok whatsapp profil fotosu açılırmı kart olmadan açmıyor çünkü ama kart yeri olmayınca açar mı bilmiyorum bide nerden nasıl alacağım sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

o zaman depolama alanı ilk bakacağınız yer olsun

16gb her türlü yeter bana :D
  • quote:

quote:

T50 derim ekrani gereksiz yere biraz daha buyuk ancak islemcisi daha kaliteli. Mtk gibi ikinci sinif degil. Bataryasi daha iyi. Arayuzu bilmiyorum bueada is arayuzde kaliyor discovery nin arayuzu gayet iyi ve sade performans kaybi yok bu yuzden iyi calisiyor. T50 de de durum boyleyse t50 derim ben.

bencede t50 önde ama micro sd kart yok whatsapp profil fotosu açılırmı kart olmadan açmıyor çünkü ama kart yeri olmayınca açar mı bilmiyorum bide nerden nasıl alacağım sıkıntı

Discovery kullaniyorum sd kart takmadan whatsapp profil resimleri aciliyor oyle bi sorun yok. Sizin bahsettiginiz depolama alani cok kucuk cihazlarda oluyor sanirim. Simdiki cihazlarda oyle biseyin olacagini sanmam en az 4-8 gb alanlari oluyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Discovery kullaniyorum sd kart takmadan whatsapp profil resimleri aciliyor oyle bi sorun yok. Sizin bahsettiginiz depolama alani cok kucuk cihazlarda oluyor sanirim. Simdiki cihazlarda oyle biseyin olacagini sanmam en az 4-8 gb alanlari oluyor zaten.

ya arkadaşın 4gb lik htcnin bi telefonu vardı hafıza kartı takmadan göstermiyordu telefonda bişeyde yoktu ondan sordum , t50 nerden bulabilirim

• S3 mini al. Performans süper. Cebine 150 lira gibi bir para kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_ceyco

S3 mini al. Performans süper. Cebine 150 lira gibi bir para kalır.

o kadar para vermem s3mini ye
  • 700 liraya tabii ki de saf androidli Moto G alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

700 liraya tabii ki de saf androidli Moto G alınır.

saf android ten kastınız ney ? moto g nin görüntüsü hiç hoşuma gitmedi ama herkes onu öneriyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.