Şimdi Ara

ACİL YARDIM (Davlumbaz ve Ocak Sorunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni evlendim. Mutfak için 60'lık davlumbaz ve ocak aldım Bosch'tan. Ocağı takmıştı balayıdan önce servis. Ama davlumbaz çizik çıkmıştı ve değiştirecekti. Ben balayıdayken getirmiş ama yerine sığmamış ve mutfak dolabını çizeceğini söylemiş annemlere servis elemanı. Mutfak dolapçısına beyaz eşya ölçülerini vermiştim halbuki ben. Buna nasıl bir çözüm getirebiliriz arkadaşlar? 60'lık ocağa 45'lik davlumbaz olmaz ve görüntü olarak da sırıtır değil mi? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı bu konuda?

• bu saatten sonra dolabı kesmekten ya da daha ufak bir davlumbaz almaktan başka çareniz yok bence ufak davlumbaz bulabilirseniz daha mantıklı bence pek sırıtmaz zaten estetiği ön plana alabilecek durumda da pek görünmüyorsunuz diğer seçenek dolapta değişikliğe gitmek çünkü.
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Ya bu adamlar kırk yıllık esnaf. Ölçüleri almıyorlar mı hocam? Şimdi dolabı kesip değiştirmem de mümkün değil ki. Göze görünmeyecek şekilde bir değişiklik yapılamaz mı acaba? Ufak davlumbaz da performans olarak yeterli olmayabilir gibi geliyor. Valla bi evlendik terslikler bitmedi hocam.

Bir de hocam; davlumbazı silme sıkıştırsak sorun olur mu? Yani sağında solunda boşluk olmazsa bir problem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrei Rublev -- 26 Haziran 2014; 13:21:10 >
  • Andrei Rublev kullanıcısına yanıt
    davlumbaz sığdıktan sonra sorun olmaz da servis muhtemelen yanlardan mesafe kalsın vb diyebilir onu bilemem neticede hareketli bir parça değil bu arada siz evlendim aksilikler peşimi bırakmadı diyorsunuz ama bir de benim başıma geleni dinleseniz tamam ben yine iyiymişim dersiniz :))
    diğer bir seçenek çevresi camlı davlumbazlar var camı söküp kullanabilirsiniz bu da bir seçenek olabilir
    https://store.donanimhaber.com/c5/6c/9f/c56c9fd41135af7c67d1e29590a42b29.jpg
     ACİL YARDIM (Davlumbaz ve Ocak Sorunu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 26 Haziran 2014; 13:30:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.