Şimdi Ara

iPhone ve GoPro için hazırlanan dengeleme cihazı Hando, Kickstarter projesine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone ve GoPro için hazırlanan dengeleme cihazı Hando, Kickstarter projesine başladı

Özellikle YouTube'un popüler olmasıyla fotoğrafın önüne geçen video çekim süreci, yardımcı aparatlar yardımıyla çok daha etkili hale getirilebiliyor. Bu aparatlar arasına yeni katılan Hando, iPhone ve GoPro modelleri için çok daha dengeli / stabil çekimlerin önünü açıyor.

Daha önce de birçok benzerini gördüğümüz şekilde tek elde kullanım için hazırlanan Hando, şık tasarımıyla dikkat çekiyor ve kıskaçlı bağlantı yapısıyla Apple iPhone ile GoPro aksiyon kameralarını bünyesinde taşıyabiliyor. Özel geliştirilen mikro-elektromekanik teknolojiler, pozisyon ile hareket algılama sensörleri ve tahrik bileşenleri yardımıyla el hareketlerindeki değişiklikleri algılayarak olası titreşimlerin / sarsıntıların önüne geçebilen Hando, üzerindeki ufak tetik mekanizmasıyla elektronik kafa kontrolü de sağlayabiliyor. Örnek videolarda da görüldüğü üzere oldukça etkili sonuçlar sağlayabilen ürün, modüler gövdesinin dışında hiçbir kablo taşımıyor ve takılı cihazların bağlantı portları ile ekranlarını engellemiyor. Kalibrasyon gerektirmediği için tak-çalıştır bir kullanım süreci veren Hando, dahili bataryasıyla da 5 saat aktif kullanım süresi sağlayabiliyor.

Site üzerinde 90,000$ hedefle yola çıkan Hando, bitimine 44 gün kala yapılacak 275$ (ABD dışı 25$ kargo) ile 2014 Aralık ayında elde edilebiliyor. Ürünün performansını aşağıda yer alan video yardımıyla rahatlıkla görebilirsiniz.

iPhone ve GoPro için hazırlanan dengeleme cihazı Hando, Kickstarter projesine başladı

Kaynak:https://www.kickstarter.com/projects/1099720766/hando-robotic-stabilizer-platform-for-your-iphone?ref=discovery

• iPhoneda at mı varda sadece ona göre tasarlıyolar anlamıyorum???

• Hiç bir artı özelliği olmayan sopamsı sarkaçımsı 300$lık dengelematiği anca hiç bir işe yaramayan telefonumsu akıllı telefonumsu her işi yarım yamalak veya gelirsel imkanlara bağlı olarak tamamlayabilen cihazı alanlar bunu da alabilir heralde diyedir heralde iphone'a özel tasarlanmasının sebebi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın bundan, düğünlerde çekim yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

iPhoneda at mı varda sadece ona göre tasarlıyolar anlamıyorum???

iPhone ve GoPro

Xeske okumak nedir bilsen
  • quote:

iPhone'da OIS yokta ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

iPhone ve GoPro

Xeske okumak nedir bilsen

Keşke sende kafanı çalıştırıp telefonlar arası bir mevzu olduğunu anlayabilseydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

Hiç bir artı özelliği olmayan sopamsı sarkaçımsı 300$lık dengelematiği anca hiç bir işe yaramayan telefonumsu akıllı telefonumsu her işi yarım yamalak veya gelirsel imkanlara bağlı olarak tamamlayabilen cihazı alanlar bunu da alabilir heralde diyedir heralde iphone'a özel tasarlanmasının sebebi.

Şu arkadaşın kafasından istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reachthetop -- 26 Haziran 2014; 16:02:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

Hiç bir artı özelliği olmayan sopamsı sarkaçımsı 300$lık dengelematiği anca hiç bir işe yaramayan telefonumsu akıllı telefonumsu her işi yarım yamalak veya gelirsel imkanlara bağlı olarak tamamlayabilen cihazı alanlar bunu da alabilir heralde diyedir heralde iphone'a özel tasarlanmasının sebebi.

kaldırabileceksen hemen vereyim ;)

• Genç Androidboy'lar rahatsız !

• quote:

Sen okuma yazmamı biliyordun.

Sopamsı

• Keşke bir deneyebilme imkanımız olsaydı. Yani nihayetinde elde tutuluyor yine sıfır titreşim olması biraz imkansız gibi geldi..

• Steadicam Smoothee e göre epey pahalı ama taşınabilirlik olarak daha başarılı
  • quote:

Sürekli Tasarımı değişmediği 1 yıl boyunca devam edileceği kesin olup , Amerika ve diğer bazı kesimlerde Popüler olduğu için iphone ye çıkmaktadır neden bunu bukadar anlamak zor.
    Ne yaptın adam General mobileye özelmi geliştirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

Bu arakdaşa tek cevabım düşünmeden izlesin çünkü düşününce böyle yazılar yazıyor.....
    9.52 dakikaya alırsan daha iyi anlarsın.
    http://www.youtube.com/watch?v=txbNylm919k

• quote:

Lsd mi yoksa met etkisindemiydin bunları yazarken supersin.

• Steadicam smootheenin performansini bu boyutta verebilecekse parasi olanlar tarafindan alinabilir bence

• bu tarz stabilizer bir cihazın profesyonel kameralar ile kullanılası anlamlı ama akıllı telefon go pro gibi mobil cihazların mobilitesini kısıtlıyor.Onu kullanan bunu normalde kullanmaz.Bunu kullanacaksa da çanta taşıyacak demektir ona da koy pro makine daha iyi.
    fiyatınında çok esprisi yok Yarın öbürgün donanımsal dengeleme çıkarsa bu cihaz çöp olur.
    telefonla stabil görüntü çekeyim diyede bununla dolaşılmazki yanında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Sen okuma yazmamı biliyordun.

Sopamsı

iphone 3g kullandıkdan sonra unuttum daha yeni toparlıyorum zekimsi (harbi kullanıyorum ekranın flex kablosu koptu;)

• Çare

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.