Şimdi Ara

Acer Aspire E1-572G Notebook i7 İşlemcili 1535 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acer Aspire E1-572G NX-MFHEY-004 Notebook modelinde kampanyamız başlamış bulunuyor ,

İşlemci Ekran kartı ve ram performansı ile fiyat performans ürünüdür ,

Havalede İndirim / Peşin Fiyatına Kredi Kartına 3 - 6 - 9 Taksit Seçenekleri İle

http://www.pcdepo.com/acer-aspire-e1-572g-nx-mfhey-004-notebook

http://www.pcdepo.com/acer-aspire-e1-572g-nx-mfhey-004-notebook

Edit. Yoğun İstek Sebebi İle Kampanya Fiyatımız 50 Adet ile sınırlı fiyatı revize edilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdepo.com -- 26 Haziran 2014; 13:03:32 >

• güzel makina
  • işlemcide laf oyunu var arkadaşlar dikkat edelim böyle satıcılara..

aslı 1,8ghz dir .

turbo ile 3e çıkmak istese vuuuuuuuuuu diye alevve daha fazla ses çıkaracaktır her laptopun yaptığı gibi ömür azaltacaktır daha fazla yordugu ve ısındıgı icin
  • işlemci hızım 1.8 den başlar turbo bost tekenolojisi ile 3.1 ghz kadar çıkar,

asııl 1.8 diye bir şey yoktur makine açtığınız da 1.8 ile başlayıp 2.4 ortalaması ile çalışır ekran kartı yüklenmesi ve cihaza yük binmesi durumunda 3.1 e kadar performans sunar

artık intelin kullandığı teknoloji budur tüm marka ve modellerde böyledir sebebide hepsinin aynı mimariye sahip işlemciyi kullanmasından dolayı ,

intelin bunu yapmasındaki amaç işlemciyi daha az yoran bir teknoloji ve daha çok notebook ve mobil platformlarda şarjsız mobil kullanıma olanak sağlamasıdır ,

işlemciye yüklendiğiniz kadar performans verir boktan bir şey olsa tüm markalar ve intel neden böyle teknolojiye geçsin :D

2.4 ghz ile başlayıp 3.1 e kadar olan modeller 3. nesil işlemcilerdir eski modellerde

bende şuanda aynı işlemci modelinde lenovo kullanıyorum ne ısınma ne yavaş lama gayet iyi performans veriyor işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DertGS -- 26 Haziran 2014; 11:18:55 >
  • bu fiyat harbiden gercekmi fiyat cok uygun sipariş geçsek ne zaman gönderiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan1992 -- 26 Haziran 2014; 12:53:20 >
  • Ürün sıcak değil mi neden kimse takmamış? Pc konusunda pek bilgim yok ama fiyatı çok iyi gibi geldi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lutufi123 -- 29 Haziran 2014; 22:42:41 >
  • lutufi123 kullanıcısına yanıt
    GT 740M seviyesi ekran kartı + orta halli bir işlemci ikilisinin ederinin bu olması gerektiğini fark etti insanlar. Maliyet odaklı bir Acer serisi olduğunu da hesaba katarsak, paniğe gerek yok. İncelemelerine bakılırsa, bu serinin panelinin gerçekten dandik olduğu görülecektir. Hemen hemen her incelemede panelin adiliğinden dem vurulmuş.
  • lutufi123 kullanıcısına yanıt
    satıştaki ürün Acer Aspire E1-572G NX-MFHEY-004 yerine i7 olduğuna bakmayın kırpılmış i7 işlemci

LENOVO Z510 59413192 i5-4200M 2.5GHz 8GB 1TB(8GBSSHD) 2GB GT740M 15.6" Windows 8.1 Notebook alınınabilir (bu örnekler artırılabilir)
    bu notebook'un işlemcisi i5 olmasına rağmen %8-9 daha hızlıdır
    şuan piyasadan çek puan vs dahil 1471 tl ye kadar 9 taksit alınabilir ekran kartı'da daha iyi+pc depo satışlarda kargo ücreti almaya devam ediyormu bilmiyorum
  • Yorumlarınız için teşekkürler Anladım yani kötüymüş.
  • klavyenin ortasında göçme oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet184

PCdepo Kargo ücreti kestiğiniz sürece sizden ne alışveriş yaparım nede yaptırrım.
    Sizden bi tablet alayım dedim, 45 lira kargo ücreti görünce bi daha sitenize bile girmedim.

18 tl kargo bedelleri yanlış baktın herhalde yada bol kepçeden sallıyon hazır ramazan vakti

acerda iyimiş işlemcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Kerem

quote:

PCdepo Kargo ücreti kestiğiniz sürece sizden ne alışveriş yaparım nede yaptırrım.
    Sizden bi tablet alayım dedim, 45 lira kargo ücreti görünce bi daha sitenize bile girmedim.

18 tl kargo bedelleri yanlış baktın herhalde yada bol kepçeden sallıyon hazır ramazan vakti

acerda iyimiş işlemcisi

Arkadaşlar bu adam firma çalışanı gibi bir şey(notebook tavsiye bölümünde ve burada sürekli notebookadresi ve pcdepodan öneri veriyor ki ikisinin de iletişim adresi aynı.).O yüzden bu firmanın konularında ve notebook tavsiye bölümünde yazdığı mesajları ciddiye almayın.Üstelik böyle bir üsluba sahip firma çalışanı bulunduran firmalardan da alışveriş yapmayın. Zaten bir kaç arkadaşa rastladım forumda 7 gün içinde koşulsuz iade için sorun çıkarıyorlarmış. Fiyatları diğer sitelere göre uygun ama değmez yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

quote:

Orijinalden alıntı: X-Kerem

quote:

acerda iyimiş işlemcisi

Arkadaşlar bu adam firma çalışanı gibi bir şey(notebook tavsiye bölümünde ve burada sürekli notebookadresi ve pcdepodan öneri veriyor ki ikisinin de iletişim adresi aynı.).O yüzden bu firmanın konularında ve notebook tavsiye bölümünde yazdığı mesajları ciddiye almayın.Üstelik böyle bir üsluba sahip firma çalışanı bulunduran firmalardan da alışveriş yapmayın. Zaten bir kaç arkadaşa rastladım forumda 7 gün içinde koşulsuz iade için sorun çıkarıyorlarmış. Fiyatları diğer sitelere göre uygun ama değmez yani.

Merhaba

Kurallar artık değişti ilk etapta bunu bilmenizi isteriz ,

İlk 7 Gün içerisinde deil ilk 15 Gün içersiinde artık koşulsuz sebepsiz iade etme hakkınız bulunmaktadır

Firmamızda bu kurala tamami ile uymaktadır ve ilk 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilmektesiniz ve iade almaktayız ,

Yukarıda firmamız hakkında bahsi geçen veya firmamız üzerinde söylendiği iddaa edilen iftiralar gerçeği yansıtmamaktadır ,

Firmamız 2002 yılından bu yıla kadar tüm tüketici kural ve haklarını bilerek satış hayatını devam ettirmektedir ,

Yasaların belirtmiş olduğu tüm kural ve sonuçlar firmamızca benimsenmiş olup , tüketici nezdinde yaşanan tüm konular bu yasa ve sonuçları çerçevesinde değerlendirelerek , hızlı bir şekilde tüketici nezdinde kararları alarak sonuca varmaktdır ,

Asılsız iftiraları dikkate almamnızı önererek ,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,

Saygılarımızla
  • pcdepo.com kullanıcısına yanıt
    Vallahi onlar iftira mı yanlış anlaşılmamı bilmem ki kaldı ki her firmada böyle sorun yaşayanlar olur da yukarıdaki arkadaş ben de size karşı bir antipati oluşturdu. Hiç hoş değil yaptığınız, yaptığı.Uzun zamandır gözüme çarpıyor her pcdepo ve notebookadresi konusunda var. Üstelik bununla da kalmayıp notebook tavsiyesi isteyenleri sürekli bu iki siteye yönlendirip hem kararlarını etkiliyor hem de gizliden bir algı oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossible

satıştaki ürün Acer Aspire E1-572G NX-MFHEY-004 yerine i7 olduğuna bakmayın kırpılmış i7 işlemci

LENOVO Z510 59413192 i5-4200M 2.5GHz 8GB 1TB(8GBSSHD) 2GB GT740M 15.6" Windows 8.1 Notebook alınınabilir (bu örnekler artırılabilir)
    bu notebook'un işlemcisi i5 olmasına rağmen %8-9 daha hızlıdır
    şuan piyasadan çek puan vs dahil 1471 tl ye kadar 9 taksit alınabilir ekran kartı'da daha iyi+pc depo satışlarda kargo ücreti almaya devam ediyormu bilmiyorum

1400 civarina onereceginiz bilgisayar LENOVO Z510 59413192 mudur? Acelem yok beklesem mi acaba. Daha uygun birseyler bulabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokhan G. kullanıcısına yanıt
    lenovo z510 piyasada 1650-1699 fiyat aralığında çek ve puanlarla 1470 -1500 gibi fiyatlara alabiirsin bu modelin birçok versiyonu (ram düşük ,işletim sistemi olmayan (free dos) hdd'si düşük ekran kartı farklı modelleri var 3 arkadaşıma aldık memnunlar sadece tek eksiği batarya gömülü notebook'da fp ürünü.
    acele değilse eylül-ekim ayına yeni modeller çıktıkça fiyatlar düşecektir
  • hocam i7 z510 da kampanya bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xentrix

hocam i7 z510 da kampanya bekliyoruz.

Aynen öyle şu link için bişiler yapıverin be
    http://www.pcdepo.com/index.php?page=product/product&product_id=11180
  • Kargo ücretindeki KAZIK sürdüğü sürece ben bu firmadan ne alışveriş yaparım ne de tavsiye ederim , ve de Yaptırtmam

@pcdepo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 30 Haziran 2014; 23:52:34 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.