Şimdi Ara

Mobil Veri Bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yarım saat önce telefonumun mobil veri bağlantısı gitti neden olduğunu anlamadım telefonu tekrar açtım kapattım vs sim kartı sildim açtım yinede mobil veri bağlantısı gelmedi. Sonra kahvaltı yaptım geldim az önce veri bağlantısı tekrar gelmiş. Acaba neden veri bağlantısı gitti telefonum rootlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• turkcellmi hattınız ? kız arkadaşm 1 aydır sorun yaşıyordu bende sorun yoktu o vodafona geçti kurtuldu benim hattım süper çekiyordu ve an itibariyle benimde sorunum başladı . müşteri hizmetlerini aradığımızda altyapı çalışması var diyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

turkcellmi hattınız ? kız arkadaşm 1 aydır sorun yaşıyordu bende sorun yoktu o vodafona geçti kurtuldu benim hattım süper çekiyordu ve an itibariyle benimde sorunum başladı . müşteri hizmetlerini aradığımızda altyapı çalışması var diyorlar .

Evet turkcelim. Altyapı çalışması olabilir çünkü ilkkez oluyor operatörden kaynaklıysa sorun telefonumda yok demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: burak01_

quote:

turkcellmi hattınız ? kız arkadaşm 1 aydır sorun yaşıyordu bende sorun yoktu o vodafona geçti kurtuldu benim hattım süper çekiyordu ve an itibariyle benimde sorunum başladı . müşteri hizmetlerini aradığımızda altyapı çalışması var diyorlar .

Evet turkcelim. Altyapı çalışması olabilir çünkü ilkkez oluyor operatörden kaynaklıysa sorun telefonumda yok demekki

yinede tam emin olmak için başka bir operatorön hattı varsa çevrenizde onu takıp deneyin. telde sorun yoksa hattınızı taşımaktan başka çare yok çünkü ne zaman düzeleceğini türkcell bile bilmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burak01_

quote:

yinede tam emin olmak için başka bir operatorön hattı varsa çevrenizde onu takıp deneyin. telde sorun yoksa hattınızı taşımaktan başka çare yok çünkü ne zaman düzeleceğini türkcell bile bilmiyor.

yok şuan düzeldi sorun yok teşekur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.