Şimdi Ara

Plantronics'in Gamecom serisi iddialı kulaklık modellerini inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merak edilen kulaklıklar arasında ön plana çıkan gamecom serisini oyun ve müzik severler için bu videoda inceledik.

Model: Gamecom 780/788

Tipi: Kafa üstü

Sürücüler 40 mm Sürücü

Frekans Yanıtı 20 Hz - 20 kHz

Mikrofon Frekans Yanıtı 100Hz - 10kHz

Ses Kanal: 7.1 Surround

Ağırlık 290 gr

Ses izolasyon: Evet

Mikrofon Gürültü önleme (Noise cancellation): Evet

Bağlantı: Usb Kablo (2 metre)

Kolaylaştırıcı Özellikler: Direkt bağlantı

- Ses ayarı 

- Mikrofon anahtarı

- Mikrofon açma ve kapatma  

- Dolby Surround Ses Göstergesi

- Surround Ses Açma ve kapatma 

Garanti Süresi : 24 Ay

Model: Gamecom 380/388

Tipi: Kafa üstü

Sürücüler 40 mm Sürücü

Frekans Yanıtı 20 Hz - 20 kHz

Mikrofon Frekans Yanıtı 100Hz - 10kHz

Ses Kanalı: Stereo

Ağırlık 242 gr

Ses izolasyon: Evet

Mikrofon Gürültü önleme (Noise cancellation): Evet

Bağlantı: Stereo (2 metre)

Kolaylaştırıcı Özellikkler: 

- Ses ayarı 

- Mikrofon anahtarı

- Mikrofon açma ve kapatma  

Garanti Süresi : 24 Ay

• Arkadaşlar fonda kullanılan müzik şahsıma aittir umarım beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum.

• müzik güzelde firmalar iyice kaliteli malzemeleri bırakıp düşük kaliteli malzemeler kullanmaya başlamışlar ben şahsen bu kulaklığı almam

• Ben eski ürünü olan gamecom 360 kullanıyorum. Adam abartmış. asla kırılmaz. Kulaklık taş gibi. Çok memnunum. 1,5 sene oldu.

Ayrıca ses harika.

• 380 ve 388 aynı modeller, aralarında sadece paketleme farkı var .Videoda belirttim zaten hassas kısımları. Size bu konuda katılıyorum ses kalitesini ben de beğendim.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 26 Haziran 2014; 2:49:43 >
  • Hocam karizması baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iyi hoşta battlefield 3 server'ı ne zaman açılacak :))

• Gamecom 780 kullanıyorum gayet memnunum. 7.1 işi çok güzel etkiliyor oyun oynarken falan.

• Artyom kullanıcısına yanıt
    Şahsen araba yarışı oynarken atmosferden etkilendiğimi söyleyebilirim özellikle Fatal Frame oynarken denemek istiyorum. o korkutucu sahnelerde bana nasıl bir etkisi olacak acaba : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 26 Haziran 2014; 4:17:55 >
  • Kulakligi birçok oyunda denedim. Battlefield 4, metro last light, grid 2 vb. Özellikle korku ve savaş oyunlarında atmosferi çok ciddi yaşatıyor. Dead Space oynarken kulaklık faktörü baya bir gerilim kalmıştı örneğin

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji-tr

müzik güzelde firmalar iyice kaliteli malzemeleri bırakıp düşük kaliteli malzemeler kullanmaya başlamışlar ben şahsen bu kulaklığı almam

Aynen katılıyorum doğan, kalitesindeki çizgiyi aşağı çekmeyen çok az firma var. Bence bu ürünlerin ucuz olanı pahalı olanın özellikleriyle donatılmalıydı. Aynı zamanda pahalı olanıda daha göze hitap ederek malzeme kalitesi aynı zamanda 50mm sürücülere gelmeliydi.

• İnceleme için teşekkürler. Birde kablosuz kulaklıklara baksanız güzel olacak. Bıktım bu kablo olayından.

Sayın editör: Şu saçlarınızı yataktan kalkmış gibi durmasa daha düzgün olsa sizin açınız dan havada sıcak. Çılgın profesör olayındansa çılgın yazılımcı şekli daha uygun olur.
    (Unv. zamanında uzunsaçlı birisi olarakdan söylüyorum helal olsun arkadaşım.)

• Plantronics yalıtımı kasıtlı olarak düşük tutuyor,bunun sebebi oyuncuların dışarıdan gelen (telefon zili,kapı zili vb.) uyarı seslerini duyabilmesi için

• Oh be şöyle transformers reklamları felan gösterin.
    Reklamın da güzeli vardır illa abuk subuk şeyler almanıza hiç gerek yok :)

• Biraz hızlı konuşmakla beraber güzel bir inceleme olmuş.

Benzer fiyattaki diğer ürünlere göre nasıl performans verdiği, kafada ve askıda nasıl gözüktüğü, tuşların kolay olup olmadığı gibi şeylere de değinilirse harika olur birde fiyat verirken haziran 2014 dense iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hocam bende 360 kullandım bu kadar kalitesiz ürünmü olur kulaklık 6 ay zor dayandı ayrıca sesi harika felan değil kimseyi yanlış yönlendirmeyin bence alınıcak bir ürün değil
  • Beklediğim türden ses ürünlerinin incelemeleri gelmeye başladı, devamını bekleriz :)

Emeğiniz için teşekkürler.

• gun kullanıcısına yanıt
    önerilerinizi dikkate alacağım. forumda takip eden meraklı bir kaç arkadaş, bana fiyatın ilk dikkat ettikleri şey olduğunu belirttiler bende ortalama bir fiyat girmeyi uygun buldum. her ne kadar videonun girildiği tarih belli olsa da bundan sonra videolarda baz aldığım tarihi de belirteceğim.

ürünlerin hassas ve rahatlık unsuruna yatkın olduklarını belirttim ama daha da fazla detaya elimden geldiğince girerim teşekkürler : )
  • Kulaklık sevenler için iyi ürün

• biz bunu ps4 de nasıl kullanacağız? ses ve mikrofon çıkışları farklı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.