Şimdi Ara

Android L tanıtıldı (G2 alacakmi?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Android L tanitildi,çok güzel yenilikler var acaba LG G2 ye bu güncelleme gelirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seven_7343 -- 26 Haziran 2014; 1:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaynak kodları çıksın 1 haftaya xda da beta yayınlarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

kaynak kodları çıksın 1 haftaya xda da beta yayınlarlar

Google in 4.4.4 hizli vermesi cok iyi oldu boylece direk android L guncellemesi alacagiz galiba.

• alt bar berbat olmus. arayuzu fena degıl gıbı geldı.

LG nın sagı solu bellı olmaz veredebılır vermeyedebılır .

knock kode u fazla bekletmeden vermıstı.

kıtkat ı kac ay sonra verdı :)

neysekı cloudy optımus pendroz gıbı rom yapımcılarının destegı var G2 de :)
  • Nexus disi telefon kullananlar neden bu kadar heyecanlaniyor ki? Zaten Samsung, LG vb. firmalarin kendi arayuzleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alegro1453 -- 25 Haziran 2014; 22:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

alt bar berbat olmus. arayuzu fena degıl gıbı geldı.

LG nın sagı solu bellı olmaz veredebılır vermeyedebılır .

knock kode u fazla bekletmeden vermıstı.

kıtkat ı kac ay sonra verdı :)

neysekı cloudy optımus pendroz gıbı rom yapımcılarının destegı var G2 de :)

Hali hazirda g2 halen daha üretilip satiliyor guncellemeyi vermemesi firmanin zararina ayrica eger s4 bu guncellemeyi alir g2 almazssa kendini bilen kimse lg nin yuzune bakmaz.

• Alegro1453 kullanıcısına yanıt
    heyecan yok ki denemek amaçlı lgnin arayüzünden sonra diğerleri sıkıcı geliyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Nexus disi telefon kullananlar neden bu kadar heyecanlaniyor ki? Zaten Samsung, LG vb. firmalarin kendi arayuzleri var.

Haklisin. Dostum ama custom. Rom lar yapilirken enazindan sürücü. Arama derdi olmaz şu, Calismiyor bu calismaz gibi problemler yasanmaz.

• android 5 dedigimiz yeni android surumu android l mi olacak yani? cok surpriz oldu bir anda bunu tanitmalari egadgetda yazisini okudum da androidin arayi daha da acacagi donem sanirim geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Nexus disi telefon kullananlar neden bu kadar heyecanlaniyor ki? Zaten Samsung, LG vb. firmalarin kendi arayuzleri var.

bizde google play edition var çünkü haftaya yeni androidin tadına bakacağım heyecanım o yüzden
  • G2 android l ile uçar uçar :) zaten şu an stock romla bile şahane çalışıyor bir de l gelince ne olacak acaba :) android yavaş yavaş ios u geride bırakacak gibi görünüyor
  • gelirse telefon efsane yolunda bir adım daha atar
  • Android 5 de gelirse çekmeceye atılır 10 sene sonra çıkarılıp efsane diye müzeye verilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Android 5 de gelirse çekmeceye atılır 10 sene sonra çıkarılıp efsane diye müzeye verilir.

Ben gecte olsa gelecek die düşünüyorum hadi bakalim hayirlisi.

• seven_7343 kullanıcısına yanıt
    G2 üretimi yıl sonuna kadar devam edecek ve android l sonbaharda sunulacakmış. Yani alacak büyük ihtimal.

• Gelmesede olur biz bir şekilde kullanırız

• android L de bahsedilen birçok görsel zaten LG stock romunda mevcut bildirimler popup olarak zaten şimdi de geliyor bunun nesi yenilik anlamadım bu iş ancak nexus cihazlarına yarar
  • alttaki tuşlar ps kolundaki tuşlardan hallice olmuş üstlerde bir arkadaşın dediği gibi 4.4.4ün hemen ardından çıkması iyi oldu lg 4.4.4ü verip siz şunu da yarım yıl kullanın biz size bir ara android L yi veririz deme olasılığını bitirmiş. ayrıca android L korkarım ki g2nin son büyük resmi android güncellemesi olacak. inşallah lg, g2ye adam gibi bir güncellemeyle veda eder. malum samsung telefonu felç edip bırakıyor da..
  • Turkiye icin 4.4 bile daha geleli birkac ay oldu. Muhtemelen cok uzun sure sonra cikar ciksada. Ben ilk hangi ulkeye cikarsa onu yuklerim zaten. Ama eninde sonunda cikacak o konuda endiseye gerek yok :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.