Şimdi Ara

FM'de A.Bilbao

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar_sof -- 7 Haziran 2016; 11:26:16 >

• kimleri aldın fikstür vs ss atar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip edelim

• Raul Garcia'yı aldım onun dışında önemli transfer yapmadım başarının sırrı antrenmanlar
    Not: ss'ler de yakın zamanda gelicektir
  • ve 2. sezonda yarı finaldeyim
  • bar_sof B kullanıcısına yanıt
    antrenman hakkında yardımcı olur musunuz peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar_sof -- 7 Haziran 2016; 11:27:04 >
  • Çeyrek finalde Porto'yu 1-0 ve 0-0 la geçmeyi başardım ve Barcelona ile eşleşdim sezon içinde oynanan 2 maçı da ev sahibi ekipler 1-0 kazanmıştı hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar_sof

quote:

Orijinalden alıntı: çılgıneşek

ilk başladığın 1 ay içerisinde ful taktik çalıştıracaksın ki takım dizilişe alışsın daha sonraki ay ise ara ara savunma ve hücum çalıştıracaksın sonraki ay ise takım uyumu çalıştıracaksın böyle devam ettikten bir süre sonra taktiğin artık akıcı olacak sen savunma hücum ve takım uyumu çalıştırmaya devam edeceksin bir süre sonra takım uyumu da bir hayli üst seviyede olacak daha sonra başarılar gelir zaten e tabi diğer antrenman türlerini de ihmal etmiceksin yardımım dokunduysa ne mutlu bana

nasıl yani ilk oyun başında daha doğrusu sezon başında kondisyon çalıştırmıyomusun sen takıma?1ay taktik çalışması ya da takım uyumu çalıştırırsan diğer özellikleri hücum,savunma ve kondisyon ne olacak?ay ay bölmek ne kadar mantıklı çözemedim kardeş..
    resimle antremanını paylaşırsan sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathLess_55

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çılgıneşek

ilk başladığın 1 ay içerisinde ful taktik çalıştıracaksın ki takım dizilişe alışsın daha sonraki ay ise ara ara savunma ve hücum çalıştıracaksın sonraki ay ise takım uyumu çalıştıracaksın böyle devam ettikten bir süre sonra taktiğin artık akıcı olacak sen savunma hücum ve takım uyumu çalıştırmaya devam edeceksin bir süre sonra takım uyumu da bir hayli üst seviyede olacak daha sonra başarılar gelir zaten e tabi diğer antrenman türlerini de ihmal etmiceksin yardımım dokunduysa ne mutlu bana

nasıl yani ilk oyun başında daha doğrusu sezon başında kondisyon çalıştırmıyomusun sen takıma?1ay taktik çalışması ya da takım uyumu çalıştırırsan diğer özellikleri hücum,savunma ve kondisyon ne olacak?ay ay bölmek ne kadar mantıklı çözemedim kardeş..
    resimle antremanını paylaşırsan sevinirim..

kardeş yazdım ya ara ara diğer antrenman türleri diye o işte kondisyon ve hiç de sıkıntı yaşamadım

• ss falan paylaşsan güzel konu olurdu takip edelim yine belki paylaşırsın
  • http://i.hizliresim.com/gl3bP0.png buyrun beyler lig durumu şampiyonluk yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar_sof -- 26 Haziran 2014; 1:39:38 >
  • FM'de kariyer yapması en zevkli ve heyecanlı takımdır Athletic Bilbao. Sadece bask kökenli oyuncuları ala biliyorsunuz ve üst düzey bir altyapınız var. İspanya liginde bir bask mili takımı havasıyla oynuyorsunuz ve genç yetenekler takıma kazandırmak gerçekden zevklidir. FM12'de 4 senelik bir kariyer yapmıştım. 2.sene uefa avrupa ligi, son iki sezon lig şampiyonu olmuşdum. Sonra fazla vaktim olmadığından devam edemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Connor.Kenway

FM'de kariyer yapması en zevkli ve heyecanlı takımdır Athletic Bilbao. Sadece bask kökenli oyuncuları ala biliyorsunuz ve üst düzey bir altyapınız var. İspanya liginde bir bask mili takımı havasıyla oynuyorsunuz ve genç yetenekler takıma kazandırmak gerçekden zevklidir. FM12'de 4 senelik bir kariyer yapmıştım. 2.sene uefa avrupa ligi, son iki sezon lig şampiyonu olmuşdum. Sonra fazla vaktim olmadığından devam edemedim.

Alt yapı gerçekten kuvvetli bir de San Mames gerçeği var gerçekten zevkli bir kariyer lig şampiyonu yapıp monacoya gittim artık çünkü hedefimi büyüttüm ama bana kalırsa FM 14 'de en zevkli takım kesinlikle Manu'dur
  • Bilbao'yu bıraktım ama alanlar için her türlü destek vermeye hazırım (basklı futbolcular vs.)
  • FM de en çok oynadığım takımlardan biri, benim yönettiğim takımlar arasında 4-5-1 taktiğinin işlediği en iyi takım diyebilirim.Dikine pas, ceza sahasına uzun oynamak, kontra futbolu isteyenler için ideal bir takım.

Transfer yapmak kolay değil ama isteyenler için iyi bir bask kökeni bilgim var istenilen bölgeye yardımcı olabilirim.Takıma Javi Martinez ve Real Sociedad'lı futbolcular hariç gerisi katılmak istiyor, tabi bazıları için 1-2 sezon beklemek gerekiyor(llorente, azpilicueta, illaremendi..gibi..)

Bu arada orta sahahanın en iyi isimlerinden Ander Herrera, Manchester United'a transfer oldu, 2015 de onsuz oynucaz..iyi bir yıldız daha takımdan ayrıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

FM de en çok oynadığım takımlardan biri, benim yönettiğim takımlar arasında 4-5-1 taktiğinin işlediği en iyi takım diyebilirim.Dikine pas, ceza sahasına uzun oynamak, kontra futbolu isteyenler için ideal bir takım.

Transfer yapmak kolay değil ama isteyenler için iyi bir bask kökeni bilgim var istenilen bölgeye yardımcı olabilirim.Takıma Javi Martinez ve Real Sociedad'lı futbolcular hariç gerisi katılmak istiyor, tabi bazıları için 1-2 sezon beklemek gerekiyor(llorente, azpilicueta, illaremendi..gibi..)

Bu arada orta sahahanın en iyi isimlerinden Ander Herrera, Manchester United'a transfer oldu, 2015 de onsuz oynucaz..iyi bir yıldız daha takımdan ayrıldı..

Ben kontra futbol oynatmadım Barcelona'ya karşı oynarken bile topu hep ayağımda tuttum. Herrera'nın gitmesine gerçekten çok üzüldün bana İniesta'yı anımsatıyordu .

• quote:

quote:

FM de en çok oynadığım takımlardan biri, benim yönettiğim takımlar arasında 4-5-1 taktiğinin işlediği en iyi takım diyebilirim.Dikine pas, ceza sahasına uzun oynamak, kontra futbolu isteyenler için ideal bir takım.

Ben kontra futbol oynatmadım Barcelona'ya karşı oynarken bile topu hep ayağımda tuttum. Herrera'nın gitmesine gerçekten çok üzüldün bana İniesta'yı anımsatıyordu .

Hocam tercih meselesi ben genelde kontra futbolu daha çok seviyorum. Az gol yedirmeye çalışıyorum takıma savunma yaptırıyorum duran toptan kontra dan atarsak maç kazanıyoruz. Bu tarz takımlar böyle oynamalı diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam tercih meselesi ben genelde kontra futbolu daha çok seviyorum. Az gol yedirmeye çalışıyorum takıma savunma yaptırıyorum duran toptan kontra dan atarsak maç kazanıyoruz. Bu tarz takımlar böyle oynamalı diye düşünüyorum.

Hocam kişiden kişiye değişir ben oynattığım hiç bir takıma kontra futbol oynatmamaya çalışıyorum. Tabi bazı takımlarda oynatıyorum. Bilbao'da Herrera ve Benat'ı orkestra şefi yaparak işi götürmüştüm. Gerçekten ben de duran toplardan fazlasıyla gol bulmuştum başta San Jose ve Aduriz olmak üzere çok iyi kafa vuruşu yapanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar_sof -- 27 Haziran 2014; 18:23:29 >

• Savunma futbolu oynatmak bence çok zevkli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.