Şimdi Ara

Urbanears Bagis mi Medis mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sürekli kulaklığımın bozulmasından sıkıldım bugün Philips SHQ1200/10 (50tl) almak üzere Gold bilgisayara gittim fakat ordaki arkadaşlar ona 50 lira verme dediler hemde bozulmasından şikayetçisin dediler. Urbanears medis tavsiye etti ancak ben kulak içi (slikonlu) istediğimden dolayı bagis modeline daha yoğunlaştım şimdi bu 2 si hakkında hiçbir fikrim yok yorumlarınızı bekliyorum ..

Telefonum LG G2 ve orjinal lg g2 quadbeat2 kulaklıklarını sevmesemde idare eder denebilir.
    Apple earpods kullandım ancak iphone5 te yani onu da alabilirim ancak lg g2 de denemedim .

benim için ses yüksekliği ve bas önemli öyle ahım şahım abartılı yok kristal kalitesi stüdyo kalitesi gerek yok ..
    basslar abartısız yumuşak ancak tatmin edici olsa yeterli. birazda ses yüksek olmalı ...

lütfen forumda diğer konulara bak demeyin ben yardımcı olacak arkadaş arıyorum zamanım yok sabah akşam yollarda geçiyor vaktim 2 gündür müzik dinleyemiyorum ..

şimdiden teşekkürler..

Not: belli bir bütçe ayırmadım ancak D&R dan 59 liraya alacağım eğer olursa Urbanears Bagis i ... teşekkürler...

• Bagis yerine urbanears kransen önerebilirim veya skullcandy ink modelinin bassları oldukça iyi. Mediamarkt veya d&r da 20-30 lira ya bulabilirsin.

www.skullcandy.com/shop/inkd

Not. Aldıktan sonra hangi kulaklığı aldığınız konusunda bizi bilgilendirebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willonly -- 26 Haziran 2014; 9:44:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_93723255/f_//tm.htm#93765408
    öncelikle bu konuda detaylı yorumum var.
    biraz da oradan çalarak toparlayayım

illa silikonlu diyorsan tabii ki bagis.
    ayrıca bagiste daha iyi bass alabilirsin
    ancak medis ses kalitesi daha iyi gözüküyor.
    Arkadaşımda g2 var o da quadbeat2 ile kullanıyordu. dün Medis aldı ve QB2'ye göre ses kalitesi çok daha iyi dedi.

şuanda apple earpods deniyorum. cidden şimdiye kadar en temiz sesi bunda aldım. basslar da eq ayarıyla gayet iyi oturuyor, parçaya renk katıyor mükemmel bir kulaklık.

ancak apple'da da kablo sorunu var bi. çok hassas kablosu, cepten çıkınca hep karışık ve bükülebiliyor kablosu.
    urbanearslarda bu konu zaten aşmış. kevlar kaplı kumaş kablo daha ne olsun..

dediğim gibi illa silikonlu dersen bagis ama medis de çok iyi bi alternatiftir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

http://forum.donanimhaber.com/m_93723255/f_//tm.htm#93765408
    öncelikle bu konuda detaylı yorumum var.
    biraz da oradan çalarak toparlayayım

illa silikonlu diyorsan tabii ki bagis.
    ayrıca bagiste daha iyi bass alabilirsin
    ancak medis ses kalitesi daha iyi gözüküyor.
    Arkadaşımda g2 var o da quadbeat2 ile kullanıyordu. dün Medis aldı ve QB2'ye göre ses kalitesi çok daha iyi dedi.

şuanda apple earpods deniyorum. cidden şimdiye kadar en temiz sesi bunda aldım. basslar da eq ayarıyla gayet iyi oturuyor, parçaya renk katıyor mükemmel bir kulaklık.

ancak apple'da da kablo sorunu var bi. çok hassas kablosu, cepten çıkınca hep karışık ve bükülebiliyor kablosu.
    urbanearslarda bu konu zaten aşmış. kevlar kaplı kumaş kablo daha ne olsun..

dediğim gibi illa silikonlu dersen bagis ama medis de çok iyi bi alternatiftir

teşekkürler yorumlarınız için. ben dışarı ses vermesini istemiyorum hemde basslar temiz olsun istiyorum . bagis modelini aldım çok kaliteli çıktı . bende apple earpods da vardı ondan kaliteli diyebilirim .. o kulağımı ağrıtıyordu bir süre sonra ama ses kaliteliydi ona da baktım 100 liraydi düşünmedim :)

medis ise bana göre değil kulağa direk gitmiyor frekans ve db daha yüksek ama hissedilen 90 100db civarı . ancak rahatlık açısından bagisi de geçer earpodsu da geçer..

ayrıca her rengi yoktu bagisin d&r 'da yani indirimli ürünlerin renkleri garip oluyodu tomato(kırmızı)rengini buldum çok güzel :=)

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

teşekkürler yorumlarınız için. ben dışarı ses vermesini istemiyorum hemde basslar temiz olsun istiyorum . bagis modelini aldım çok kaliteli çıktı . bende apple earpods da vardı ondan kaliteli diyebilirim .. o kulağımı ağrıtıyordu bir süre sonra ama ses kaliteliydi ona da baktım 100 liraydi düşünmedim :)

medis ise bana göre değil kulağa direk gitmiyor frekans ve db daha yüksek ama hissedilen 90 100db civarı . ancak rahatlık açısından bagisi de geçer earpodsu da geçer..

ayrıca her rengi yoktu bagisin d&r 'da yani indirimli ürünlerin renkleri garip oluyodu tomato(kırmızı)rengini buldum çok güzel :=)

ben de tomato medis almayı düşünüyorum.
    ses kalitesi de tabii ki önemli ama kulakta durmayınca bi önemi kalmaz ki.
    Sennh Cx200 de kullandım LG Quadbeat de. Hiçbiri durmuyo yav.
    Earbud dediğimiz tip mükemmel oluyor, örnek Earpods. O yüzden Medis alacağım.
    60 liraya tomato bulup da bi anlık gaza gelirsem alırım

• quote:

quote:

ben buldum tomato medis ama 60lira değil 70lira neden arasında fark var sormadım ancak sitede ikisi de aynı fiyat. kulakta durmama olayı kesinlikikle katılıyorum lg quadbeat2 felan her dakka düzeltiyodum ancak şimdi ne kadar desem inanmazsın bu bagis cidden düşmüyor :D kulağa kenetleniyor sanki slikonu adi birşey değil kaymıyor. bir de içinden jak uzatıcı çıkmadı o 5cm lik ucu kırılmasın diye olan aparat. youtube videolarda çıkıyordu

• quote:

quote:

quote:

ben buldum tomato medis ama 60lira değil 70lira neden arasında fark var sormadım ancak sitede ikisi de aynı fiyat. kulakta durmama olayı kesinlikikle katılıyorum lg quadbeat2 felan her dakka düzeltiyodum ancak şimdi ne kadar desem inanmazsın bu bagis cidden düşmüyor :D kulağa kenetleniyor sanki slikonu adi birşey değil kaymıyor. bir de içinden jak uzatıcı çıkmadı o 5cm lik ucu kırılmasın diye olan aparat. youtube videolarda çıkıyordu

youtube videoları yabancıdır.
    elektronik ürünlerin çoğunda türkiye'ye gelen kutu içeriği farklı oluyor 3. dünya ülkesiyiz ya !
    neyse urbanears ürünlerinde kablo sorunu çıkmaz zaten.
    bagis'e güvenemiyorum bi de yedek kulaklığa 60-70 vermişken böyle bi sorun yaşamak istemem almışken içim rahat olsun medis alayım
    açıp da deneyemiyoruz ki takar takmaz kararımı vereyim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

youtube videoları yabancıdır.
    elektronik ürünlerin çoğunda türkiye'ye gelen kutu içeriği farklı oluyor 3. dünya ülkesiyiz ya !
    neyse urbanears ürünlerinde kablo sorunu çıkmaz zaten.
    bagis'e güvenemiyorum bi de yedek kulaklığa 60-70 vermişken böyle bi sorun yaşamak istemem almışken içim rahat olsun medis alayım
    açıp da deneyemiyoruz ki takar takmaz kararımı vereyim..

kulaktan düşme sorunu nadir yaşarsın bagiste ancak basslar felan daha kuvvetli dışa ses vermiyor. ama medis te kulakta daha iyi durur tabiki .. kulaklığı test ettim sabah ses yüksekliği ve basslar çok iyi . tizzler biraz az gibi geldi equalizer ile düzelttim süper oldu. iphone takınca full ses açamıyorum ancak lg g2 de eski kulaklıkla hemen hemen aynı :D demek o kadar kötü değilmiş quadbeat2 kulaklıklar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: willonly

Bagis yerine urbanears kransen önerebilirim veya skullcandy ink modelinin bassları oldukça iyi. Mediamarkt veya d&r da 20-30 lira ya bulabilirsin.

www.skullcandy.com/shop/inkd

Not. Aldıktan sonra hangi kulaklığı aldığınız konusunda bizi bilgilendirebilir misiniz?

bagis aldım tahmin ettiğim gibi çıktı eksiği yok ancak öyle abartılcak birşey değil yani tam istedigim gibi :D

Medis almadım çünkü o eski kulaklar gibi kulaklığı kulağına bastırdığında bas gelen tiplere benzettim :D

skullcandy güvenip alamadım valla benim hep kulaklıklar bozuluyor kablosu kopuyor o yüzden garanti bakımından sağlam marka alıyım dedim .

bu arada kransenin teknik değerleri daha düşük bagisten ama kendi sitesinde en ucuz bagis. bunu anlayamadım :D

• Merhaba Bende Urbanears Medis almak istiyorum L jacklı olması ve kulakiçi modellerde kulaklarım ağrı yaptığı için benim öncelikli tercihim.

Sormak istedigim butun renklerde L tipi mi 3,5mm jack kimi sitelerde duz yazıyor kiminde L tipi yazıyor D&R i arıyorum saatlerdir acan yok
    alanlar yazarsa sevinirim.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.