Şimdi Ara

444 2 375 Numaradan Aradılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet kurumsal satış diye tanıttılar kendilerini. Şu an super online kullandığımı ve taahhüdün 10 ağustos ta bittiğini söylediler. Doğrusu bildiler de. 16 mb için ilk sene 47 tl ikinci sene 44 tl fiyat sundular. Tivibu web, depo, 10 saat beleş wifi, antivirus vs. hediyeler de sundular. Sonra hız alanı özel bir grupta olduğunuz için 16 dan 3e değil 8e düşecek dediler. (Burada hafif işkillendim) Cazip geldi. Olur dedik. Adres istedi verdim. Kredi kartı vermem ama nedense adreste şüphelenmedim. Sözleşme göndereceklerini ve kimlik fotokopisi ile geri göndermemi söylediler. Teyit almak için bir arkadaşı daha arayacakmış. Sonra internette bir kaç adreste bu numaranın ttnet ile alakası olmadığı yazıyordu. Bir de ttnet müşteri hizmetlerini arayıp soracağım bakalım ne diyecekler? İşleme devam etmeyi düşünmüyorum elbette. Yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar? Bu numaradan aranan oldu mu hiç? Superonline i nereye şikayet edebilirim şahsi bilgilerimi paylaştığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel eğer dolandırıcı değillerse temmuzdan itibaren AKK 3 gb değil 8 gb düşücek demektir bu.

Şikayetle boşuna uğraşmana gerek yok. rahatsız edilmek istemiyorsan 2 yıl tahattüd yaptırdım de.
  • Ttnet müşteri hezimetlerini aradım. Oradaki zavallı ne diyeceğini bilemedi. Klişe laflar haricinde konuşamıyor zavallılar. Bizde böyle bir numara bilgisi yok dediler. Ben de mail attım.

• aristotheles A kullanıcısına yanıt
    Bilgilerinizi, abonesi olduğunuz işletmeci satıyor. BTK düzenlemeleri gereği akk aşımı sonrası hız 3 mbit'e düşer. Aksini söyleyen yalan söylüyordur. Zaten bunlara kalsa halen 1 mbit kullanıyorduk.
  • http://www.konforum.com/konu-444-2-375-4442375-444-23-75-ttnet-mi-355.html

Aman arkadaşım dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9BF4BC74 -- 26 Haziran 2014; 19:04:38 >
  • Bugün yine aradılar dedim ttnet müşteri hezimetleri sizi tanımıyormuş niye kendinizi ttnet diye tanitiyorsunuz. Ama biz ttnet kurumsal satış bölümüyüz dedi. Fazla da ısrar etmedi. Ben de istemiyorum dedim kapattım.

• aristotheles A kullanıcısına yanıt
    Kurumsal satış bölümü ise neden bireysel aboneleri arıyorlar? Balık baştan kokuyor.
  • Geldimi sozlesme

• Bence hiç bulaşma benim bildiğim kadarıyla ttnet'in 444 2 375 diye bir telefonu yok bence adamlar kendilerini 3 yerine 8mb düşecek diyerek belli etmiş ki külliyen yalan birde 1 yıl ucuz paket bahanesi var 2.yılı açıklamamışlar hiç x2 fatura gelecektir

Düzenleme: son attığın mesajı şimdi gördüm en iyisini yapmışsın en güzeli gidip kendin başvurmak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 27 Haziran 2014; 22:31:59 >
  • ne yazıkki oltaya düştüm ben :( İzlemem gereken yol nedir şimdi? Tüketici Mahkemesi mi? Polis mi? Savcılık mı ? Kimlik değiştirip eski kimliğimle şu tarihten itibaren hiçbir işlem geçerli değildir diye mi? Yardım :(
  • Korkma kredi kartı numarası vermedikçe bir şey olmaz. Sözleşme imzalarsan da muhtemelen aracı firma gibi bir şeyler kâr karşılığı abone yapıyorlardır panik yapmana gerek yok diye düşünüyorum.

• sonsuzdrew S kullanıcısına yanıt
    Kimlik fotokopi ni verdiysen kimligini yenile bu cakallarin ne yapacağı belli olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.