Şimdi Ara

500 tl civarı telefon tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeğenime telefon almayı düşünüyoruz. 500 tl civarı çok aşmayacak şekilde telefon tavsiye edebilir misiniz?

internetten küçük araştırmalarım sonucu baktığım modeller;

samsung galaxy trend plus(bu bana mantıklı gelen farklı modeller de olabilir.)

sony xperia e

sony xperia miro

nokia lumia (bütçe dahilinde herhangi biri)

farklı önerilere de açığım. şimdiden teşekkür ederim.

• 500 Tl bütçen var ve 2. el almayacaksan sana tavsiyem hiç düşük kalitedeki androidlere bakma çok ama çok pişman olursun dostum. Nokia Lumia'lara bakmanı çok tavsiye ederim bu bütçe dahilinde alabilecğin ve uzun süre kullanabileceğin en temiz telefonlardan biridir. Eğer konuyu nette araştırırsan neden ucuz androidlerden alma dediğimi anlarsın
  • Trend plus tabiki.. googleye

"donanim haber trend plus ana konu" yazarsaniz daha detayli bilgiye ulasabilirsiniz cihaz hakkida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın hocam. tahmin edebiliyorum. ancak yeğenime yaş itibariyle yüksek bütçeler için biraz erken diye düşünüyorum. onun için bu koşullarda optimum bir cihaz bakıcam artık. olmazsa da bakıcaz artık. tavsiyen için teşekkür ederim. lumia yı yazıyorum aklıma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Trend plus tabiki.. googleye

"donanim haber trend plus ana konu" yazarsaniz daha detayli bilgiye ulasabilirsiniz cihaz hakkida

teşekkür ederim. samsung a her zaman sıcak bakarım. teşekkür ederim.
  • Hocam ben trend plusa 560 liraya aldim 2-3 ay once ama su anada n11 de 499 liraya dusmus bence o fiyata alabilecegin en iyi telefon bu ben kullaniyorum cokta memnunum gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.