Şimdi Ara

Enemy Front Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sniper Ghost Warriors'ın geliştiricisi City Interactive tarafından hazırlanan Enemy Front ile Amerikalı bir gazeteci olan Robert Hawkins'in kontrolünü ele alarak 2. dünya savaşında Nazilere karşı savaşıyoruz.

• Alkan, çok puan vermişsin bu oyuna. $2'lı bile haketmeyen çöp bir yapım... yapayı bırak, oyunda hiç zeka yok... bizzat kendim satın alıp denedim. iğrenç bir yapım. 2 dünya savaşı diye almıştım ama tam bir hayal kırıklığı.
    I. II. dünya savaşları böyle gelecekse hiç gelmesin...

Ağzına sağlık.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 'geliştiriciler düşmanları vurduğumuzu tam anlamıyla hisstermişler' sen ne oynuyon kardeş enemy fronttan mı bahsediyon ?

• Oyundaki vuruş hissi bence de kötü değildi. Call of Duty ve Battlefield'ın senaryo modundaki o dandik vuruş hissinden daha iyiydi. Bence bir FPS oyunundaki en önemli şeylerden birisidir vuruş hissi. Ben bu hissi en iyi Half Life 2'de hissetmiştim.
    Ellerinize sağlık güzel inceleme.
    Oyun sanıldığı kadar kötü olmadığı düşünüyorum. Zaten 6.8 de vasat düzeydeki oyunlara verilebilecek bir puan. Dark Raid 5.0 alırken bu oyun daha düşük alamazdı.
  • düşünce iyi uygulama sorunlu. ama haketmiyor murdered 6 bu oyun 6.8.
    murdered 7 bu oyun 6 olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Alkan, çok puan vermişsin bu oyuna. $2'lı bile haketmeyen çöp bir yapım... yapayı bırak, oyunda hiç zeka yok... bizzat kendim satın alıp denedim. iğrenç bir yapım. 2 dünya savaşı diye almıştım ama tam bir hayal kırıklığı. <br>I. II. dünya savaşları böyle gelecekse hiç gelmesin...<br><br>Ağzına sağlık.

çok doğru söylemişsin zaten ben bu oyunun iyi olmayacağını çıkmadan biliyordum zaten genelde city interactive in oyunları çok vasat olur ben sadece single ını oynadım oyun o kadar vasat ki anlatamam oyun 2005 te çıksa gene tutmazdı öyle söyliym!
  • BSC Misafiri
    24.6.2014 22:13:33

Hocam bildiğim kadarıyla oyunların fiyatlarını da değerlendirmeye katıyorlar.
    Murdered 50-60 dolardı. Bu oyun 30 dolar. Neredeyse 2 kat fiyat farkı var.
    O nedenle daha yüksek not almış olabilir.
  • Ben şahsen bu oyunu beğendim uzun zamandır 2. Dünya savaşı konulu oyun görmediğimizden de olabilir ama kesinlikle vasat bir oyun değil orta diyelim oynatıyor kendini oyun :)

• Abi bazı yerlerde oyunu övmüşsün ama şahsen çok kötü oyundu özellikle yapay zeka ve vuruş hissi gerçekten kötüydü grafiklere deyinmiyorum zaten

• Çok kötü bir oyuna benziyor bana kalırsa Call Of Duty çok sevmem ama bu oyunu onunla kıyaslamak çok yanlış yanına bile yaklaşamaz

• Modern savaşlardan gerçekten bıktım. Uzun zamandır benim gibi eski savaşları konu alan oyun bekleyen arkadaşlar için ilaç gibi oldu.

• maalesef oyunlara çok fazla puan veriyorsunuz. bu oyunun puanı 5 in üzerine çıkamaz çok fazla hata var ve çok yavan bir oyun..
  • Oyun İngilterede çok satmışdır. Adamlar Nazi öldürmeyi seviyor

• Arkadaşlar benim bu oyunda bir sıkıntım var,oyunun ana menüsüne girdiğimde ekran kartım daha oyuna oyun oynamaya başlamadan 90 dereceyi görüyor,AMD HD 7970 Direct CU II Top modeli ekran kartım var acaba benim gibi ısınma sorunu olan arkadaşlar var mı?
  • Bu oyunun ederi 5.5 geçmez.6.8 çok olmuş.

• Bu Oyuna hakaret etmeyin Carpilirsiniz.
    Adamlar Kücük bir Bütce ile iyi is Cikartmislar.
    Cod ile Bf oynayanlar dan oyuncu olmuyor.
    en iyisini oynadikya ondan baskasi iyi degil ondan daha iyisi olmali.
    YAZIK.

-Grafikler Orta
    -Animasyonlar Orta
    +Vurus Hissi iyi
    +Sesler iyi
    +Atmosfer iyi

10/7 alir.

• Wolfenstein: The New Order bombasından sonra, büyük beklentiye girmeden tatlı niyetine oynanabilecek bir oyun. Ben arada bir sıkılmadan oynuyorum, çok kötü bir oyun sayılmaz.

• İnceleme için çok teşekkürler. Merak ettiğim bir oyundu. İndirimden 5-10 dolara alınabilir.
  • Grafiklerin nesini beğenmediniz ki ? her oyun bf4 gibi sistem grafik sunup canavar makinalara muhtaç bırakılırsak biz ne oynayacağız ???

• Bence oyun gayet güzel fiyatı iyi 30$ eğer bu oyunun adı Cod olsaydı ve bu kadar bile olmasaydı 60$ satarlardı ve herkes alırdı eski tarz fps oyunları çok nadir çıkıyor artık 6.8 puanda biraz az olmuş bence 7.5 hakediyor fiyatınıda göz önüne alırsak grafikleride o kadar kötü değil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.