Şimdi Ara

Windows Phone mağazası 255 bin uygulamaya ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone mağazası 255 bin uygulamaya ulaştı

Android ve iOS uygulama mağazaları 1 milyon rakamını çoktan geride bırakırken Windows Phone mağazası için ise aynı şeyi söylemek mümkün değil. Ancak mağaza az da olsa sürekli bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Verilen son bilgilere göre Windows Phone mağazası 255 bin uygulama sayısını geride bıraktı. Platforma kayıtlı 510 bin geliştirici günde 500 uygulama eklerken kullanıcılar da günde 10 milyon uygulama indiriyor. 

Microsoft mağazanın son durumundan oldukça memnun ve geliştiricilere daha fazla fırsat sunmaya devam edeceklerini belirtiyor. Windows Phone 8.1 güncellemesi ile birlikte mağazadaki uygulama sayısının artması bekleniyor.  

Kaynak:http://wmpoweruser.com/windows-phone-store-hits-255000-apps-growing-by-500-a-day/

• Ben lumia 1520 konusunda mağaza da 255000 uygulama olduğunu söyleyeli rahat 2-3 hafta olmuştur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama candy crush yokçular gelir şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Ama candy crush yokçular gelir şimdi

Frozen Free Fall bile bin basar o oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Candy crush çöp ama real racing yok knk benim ne kadar oynadığımı biliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

quote:

GT Racing var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

quote:

GT Racing var

Gt racing fiziği kadar iğrenç bir oyun görmedim git istediğin kişiye sor

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    2sini ben çok beğendim belki de Real Racing 3 hiç oynamadığım içindir

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

2sini ben çok beğendim belki de Real Racing 3 hiç oynamadığım içindir

Hocam rr3 gerçekten mobil yarış oyunlarının en iyisi bir deneme şansınız varsa denemenizi tavsiye ederim

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Evde ki android telefonlar kasıyor ama arkadaşlarımdan birine indirtip denerim

• Bu haberdeki sayı carptırılmıstır !! zira artık evrensel uygulamalar var yani wp tablet ve pc fark etmiyor ! diğer elma ve robot gibi her cihaz icin ayrı uygulamaya gerek yok WP da
    500 bin rakamına geliyor gercek sayı.
  • 250 bin uygulama kimsenin kulanmadığı çöp kalabalık yapan gereksiz şeyler kalan 5 bin uygulama kullanıla bilenler bunlarıda belirtin mazaya gir bak bakalım bunlardan hangileri işeyarıyor video uygulaman müzik uygulaman tv uygulaman arayüz özelikleri bunlardan birsayı çıkart diyer android ios la bir kıyasla martket gelişmiş de bakayım deyemrsin içler acısı bir tablo çıkar ortaya

• 510 bin geliştirici var yarsı salak mı hiç uygulamaları yok.

• bazıları olayı çok abartıyor android, ios ve wp konusunda görende wp kullanmayanlar mağazadaki 1 milyon uygulamanın 1 milyonunu da indirmiş hepsini kullanıyor halen abartıyorsunuz temel gereksinimi karşılayabiliyorsa oyun sadece teferruat.

• Kalite her geçen gün artıyor. Popüler uygulamalara dikkat edin, yeni şeyler keşfedebilirsiniz.
  • Market hala rekabetten çok uzak.

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bu haberdeki sayı carptırılmıstır !! zira artık evrensel uygulamalar var yani wp tablet ve pc fark etmiyor ! diğer elma ve robot gibi her cihaz icin ayrı uygulamaya gerek yok WP da
    500 bin rakamına geliyor gercek sayı.

Evrensel uygulama ios için epeydir var. Ayrıca wp de evrensel uygulama sayısı bir kaç tane vardır heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: catlion

1 milyon* 1 milyar olacak (imla)

Uygulama sayisi 1 milyar olamaz hocam, yazida gecen 1 milyon dogru

• Hala windows phone marketini ovmekten vazgecmeyenler goruyorum kabul edin arkadaslar marketin cok eksigi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schnitter

Hala windows phone marketini ovmekten vazgecmeyenler goruyorum kabul edin arkadaslar marketin cok eksigi var.

eksiğini herkes kabul ediyoruz fakat geliştiğini siz kabul edemiyorsunuz isntagram dediniz geldi whatsap dediniz geldi asphalt dediniz geldi demekki geliyormuş siz ne kadar onu bunu bahane etsenizde genel uygulamaların çoğu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtAltg -- 25 Haziran 2014; 0:36:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.