Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
92
Favori
84.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A fine day to die

Razer DA 2013 alan arkadaşlar, ürünü kaç $ dolar'a aldınız ? Bana sanki fiyatı yükselmiş gibi geldi, 50$ küsür dolar değil miydi ? Şuan fiyatı 68$ olmuş

50 kusurdu artti fiyati.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    $50'a aldım hocam 5-6 gün indirimdeydi hemen yararlandım bende .Alacaksanız $15 kargo ekleyip düşünün fiyatını çünklü 65 e geldi kargo ile.35 dolar üstü de kargo yok demesine rağmen aldı.Demek ki yurtdışı için geçerli değilmiş -_-
  • http://www.amazon.com/Gigabyte-M9-ICE-Performance-GM-FORCE/dp/B008U6SS28?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B008U6SS28

Bende şu ürünü almak istiyorum acaba bir bilgisi olan var mı birde satıcı oylamada düsük yıldız almıs hep acaba bu adamdan ürün alınır mı?
  • This item does not ship to Istanbul, Turkey.

Bu ibareyi sanırım gözden kaçırdınız hocam.

Ekleme: Benim adres İstanbul'da diye böyle yazıyor; sizde de yaşadığınız şehir yazıyordur.

Ayrıca Gigabyte M serisi farelerini bir ara çok araştırdım. Çabuk bozulma oranı epey yüksek. Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 26 Temmuz 2014; 3:51:26 >
  • Alanlar begenmemisler urunu.Ilk mesajin en altinda baska mouselar var onlara bak istersen

• quote:

Razer DA 2013 alan arkadaşlar, ürünü kaç $ dolar'a aldınız ? Bana sanki fiyatı yükselmiş gibi geldi, 50$ küsür dolar değil miydi ? Şuan fiyatı 68$ olmuş

Hocam ben takip ettim razeri.Urunu ala ala ucuz olan stoklar bitti artik fiyatin dusecegini sanmiyorum.
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HVBPRUO/ref=redir_mdp_mobile?camp=1789&creative=9325&linkCode=ur2&linkId=74KLKKERXXGAQSJO&m=A1RN4TQ9C66SY0&qid=1405398811&s=merchant-items&sr=1-2a

Mesela yukaridaki kulakligi da bitirecekler yakinda ozellikle bu forumdan fazlaca
    alimlarin oldugunu dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arke9

quote:

Hocam ben takip ettim razeri.Urunu ala ala ucuz olan stoklar bitti artik fiyatin dusecegini sanmiyorum.
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HVBPRUO/ref=redir_mdp_mobile?camp=1789&creative=9325&linkCode=ur2&linkId=74KLKKERXXGAQSJO&m=A1RN4TQ9C66SY0&qid=1405398811&s=merchant-items&sr=1-2a

Mesela yukaridaki kulakligi da bitirecekler yakinda ozellikle bu forumdan fazlaca
    alimlarin oldugunu dusunuyorum

hadi ya o zaman Steelseries Rival alabilirim belki

• Mouseum geldi. Hafifliği güzel ama boyutu devasa geldi bana :D Sığmıyo resmen elime. Bi de razer synapseden ayarlıyoruz sanırım dpiyi falan ama program açılmıyor hiç.
  • Arkadaşlar o zaman sizden rica etsem kablosuz güzel bir mouse onerir misiniz?100 lira yada 50 dolar civarında olabilir.

• Arke hocam kablosuz istemiştim genede uğraşmışsınız teşekkür ederim.
  • Ürünüm İstanbul'a ulaşmış .Pazartesi gibi gelir herhalde artık perşembe de elimde olur .
     Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

• Ayın 21 de razer da 2013 sipariş verdim şuan yolda geliyor.Amazondan tekrar 100 doların altında bir ürün sipariş etsem vergi vs. gibi sorunlarla karşılaşırmıyım bilgisi olan varmı acaba
  • Ayrı siparişlerde olmaz diye düşünüyorum.Bende 21'inde sipariş ettim
  • Hocam yılda 5 kere hakkın var 100 dolar altı

• Çok pahalı. Bi kaç ay önce 69.99'dan satıldı. Geçen 1-2 hafta önce de 84.99du.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.