Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
92
Favori
84.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Garantisi Türkiye'de de geçerli olan markalara bakmak lazım. Ben de Logitech G35'te indirim bekliyorum. + olarak Razer'in garantisinin burada geçerli olduğunu biliyorum, aklınızda bulunsun.

Bu bilgi kesinmi hocam ? Razeri yurtdışından alırsak türkiyedede ücretsiz 2 yıl garantisi oluyormu ?

Ben steelseries türkiyeye sordum geçersizmiş.
  • KillerPrince kullanıcısına yanıt
    Aral Games ilgeniyormuş garantisiyle. Bana da başka bi arkadaş söyledi. Mail atıp öğrenebilirsiniz emin olmak için. 3 gün önce Amazon'dan Razer DA aldım ben.
  • logitech g700s mouse söyledim kargo dahil 87dolar=185tl
    türkiyede 270tl civarında

Bu bilgiyi paylaşan arkadaşa teşekkürler sayende 85 lira cebimde kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farrabi -- 19 Temmuz 2014; 17:02:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farrabi

logitech g700s mouse söyledim kargo dahil 87dolar=185tl
    türkiyede 270tl civarında

Bu bilgiyi paylaşan arkadaşa teşekkürler sayende 85 lira cebimde kaldı

Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ürün istanbula varmış a dostlar.

heyecanlandım hafiften.
  • Hangi gun aldiniz?

Benim takip ekraninda 2 gundur hareket yok yarin birden Istanbul'da belirecek diye umut ediyorum :D 15inde aldim 16sinda kargolandi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hangi gun aldiniz?

Benim takip ekraninda 2 gundur hareket yok yarin birden Istanbul'da belirecek diye umut ediyorum :D 15inde aldim 16sinda kargolandi.

Hatırlamıyorum ki geçen salı olabilir.yarın zor elime pazartesi geçer.

ben ürünü zaten kullanmak için almadım sadece şekli ve oyun lisanslı olduğu için aldım çocuğuna bırakırım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Temmuz 2014; 20:08:17 >
  • Kargo dahil 100 dolar mı ?

• quote:

Hangi gun aldiniz?

Hızlı kargoylamı aldınız ?
  • KillerPrince kullanıcısına yanıt
    Hayir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 hafta sonra amazondan steelseries diablo 3 mouse ve xbox one wireless gamepad alacagım.2 üründe trye yollanıyor.

kafamda bir soru var

iki ürün kargo paraları ile toplamda 99.15 dolar falan acaba gümrükte bir sorun olurmu

birde 2 ürünü sipariş geçtikten sonra yapmam gerekenler neler

ve ürünler hızlı kargosuz kaç günde elime ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

arkadaşlar 2 hafta sonra amazondan steelseries diablo 3 mouse ve xbox one wireless gamepad alacagım.2 üründe trye yollanıyor.

kafamda bir soru var

iki ürün kargo paraları ile toplamda 99.15 dolar falan acaba gümrükte bir sorun olurmu

birde 2 ürünü sipariş geçtikten sonra yapmam gerekenler neler

ve ürünler hızlı kargosuz kaç günde elime ulaşır

Hayır kargo paraları dahil değil 2 ürünün fiyatı önemli 100 doları geçerse vergi ödüyorsunuz.

Sipariş ettikten sonra mailinize bir mail gelecek ordan hemen tc kimlik no nuzu girin sonra oturup gelmesini bekleyin.

Sitede 6-16 yazıyor ama çoğu kişinin 10 gün gibi bir sürede geliyor.

• Konuyla tam olarak alakalı değil; ama ben de Corsair H100i siparişi verdim. Gelişmeleri bildiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Beyler sizce bu orjinal Steelseries Siberia V2 mi merak ettim bizim forumdan alanlar olmuş?

http://www.aliexpress.com/item/11-Color-Combo-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Exteinson-cable-Siberia-USB-7-1-soundcard-In/597719975.html

Arkadaşım bu satıcıdan aldı. Orjinal ürün dedi.

• kassatura kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Merhaba konunu gördükten sonra fark ettim ki Türkiye'de 200Tl vererek alabileceğim şeyler ile amazondan 100 dolar vererek alabileceğim şeyler arasında dağlar kadar fark var. bende amazondan almaya karar verdim.
    almak istediklerimhttp://www.amazon.com/gp/product/B00BFOEY4I/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    http://www.amazon.com/gp/product/B009GTV5HS/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    Türkiye'de 300-350 lira arası tutuyor şimdi asıl sormak istediğim bu ürünlerde free shiping yazıyor türkiyeyedemi ücretsiz değilse fiyatı nekadar olur birde benim yaşım 17 Kendi Tc mi girsem sorun çıkarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Beyler sizce bu orjinal Steelseries Siberia V2 mi merak ettim bizim forumdan alanlar olmuş?

http://www.aliexpress.com/item/11-Color-Combo-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Exteinson-cable-Siberia-USB-7-1-soundcard-In/597719975.html

Arkadaşım bu satıcıdan aldı. Orjinal ürün dedi.

Değil Orjinal kutusunda değil diyor satıcı!

Orjinal kutusunda olmayanlara sahte deniyor.Almanızı tavsiye etmem onun yerine amazondan 75 dolara var usb li siyah sibera v2.

• FueFlue kullanıcısına yanıt
    Items (2): $81.13
    Shipping & handling: $21.54
    Total before tax: $102.67
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Order total: $102.67

Yani ürünler 81.13 dolar + kargo 21.54 dolar. Toplam 102.67 dolar. Vergisi vs yok. 17 yaş sorun çıkarır mı bilmem evdekilerden başkasının tcsini verebilirsin.

Ayrıca mouse çok çirkin
  • quote:

Items (2): $81.13
    Shipping & handling: $21.54
    Total before tax: $102.67
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Order total: $102.67

Yani ürünler 81.13 dolar + kargo 21.54 dolar. Toplam 102.67 dolar. Vergisi vs yok. 17 yaş sorun çıkarır mı bilmem evdekilerden başkasının tcsini verebilirsin.

Ayrıca mouse çok çirkin

Saol yardımın için
    Ama çirkin değil ya bu arada işlevsel olarak yeterli mi ve bu fiyatta başka mouse tavsiye eder misin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.