Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efe4

Arkadaşlar kablosuz Mouse alacağım, hangi marka almamı tavsiye edersiniz.
    mouse kullanılmadığı zaman kendi kendisini kapatsın ve pili üç beş günde bir bitmesin ve donma yapmasın istiyorum.

razer mamba bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstadım onun fiyatı çok yüksek, ben en fazla 80-100 TL verebilirim, ( onuda Mouse akşama kadar kullanacağım için)
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Cevap gecikti kusura bakmayın. 29 Kasım'da sipariş geçtim ve 4 Aralık günü TR'ye giriş yapmış. 6 Aralık öğlen saatlerinde Yurtiçi kargo teslim etti. ABD'den geldiğini düşünürsek son derece hızlı ve sorunsuz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcosman05

arkadaşlar şu ürünü alsam ne kadar bir kargo ücreti öderim

http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Over-Music-Headset/dp/B009SJR2BE/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

20 dolar.

• Fare aldığımda şöyle bir mesaj yazmıştım. Ekstre geldi ve 174 TL tutmuş. TRY'den az ancak yine de o an ki dolar kurundan fazla.

Dolar olarak seçtim ve benim hesabıma göre 169 TL gibi bir rakam tutması lazım. TRY olarak 179 TL yapıyordu. Bakalım banka nasıl bir kazık atacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 10 Aralık 2014; 13:16:58 >
  • Grafik tablet aldim. 10 gunde geldi. 85$ + 18$ kargo. Musteri temsilcisi ile konustum. Kargo ucretini geri yatirdi. sorunsuz bir alisveris oldu. memnunum.

• eğer amazondan steelseries rival alırsam garantisi türkiye de geçerli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareher

eğer amazondan steelseries rival alırsam garantisi türkiye de geçerli olur mu?

Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aitheph

eğer amazondan steelseries rival alırsam garantisi türkiye de geçerli olur mu?
    Edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey_fox -- 15 Aralık 2014; 0:42:30 >
  • Arkadaslar 2-3 hafta önce amazon dan logitech g930 aldım.Bir hafta hareket yoktu ve i-parcel den mail filan gelmedi geçen hafta amazon da baktigimda ürünün amerikada bazi yerlere gittiği yazdi ancak i parcel den mail filan gelmedi ne yapmalıyım yardim

• Az önce bir alışveriş yaptım sanırım ancak kartımdan ücret düşmedi. Mail geldi ürün bilgileri olarak acaba yanlış birşey mi yaptım ücreti direkt kesmiyorlar mı ?
  • G.rex kullanıcısına yanıt
    Hemen ücret düşmüyor. Sıkıntı yapmayın.
  • Deathadder 2013 mouse iyi mi ve yanina hangi mouse pad onerirsiniz ?

• Arkadaşlar Razer BW Ultimate mi almak lazım Expert alsak olur mu?İkisi arasında ışık hariç fark var mı?Birde noelde ultimate fiyatı ne kadara düşer acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Arkadaşlar Razer BW Ultimate mi almak lazım Expert alsak olur mu?İkisi arasında ışık hariç fark var mı?Birde noelde ultimate fiyatı ne kadara düşer acaba?

Şuan G710+ 90$ klavye istiyorsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 16 Aralık 2014; 21:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Arkadaşlar Razer BW Ultimate mi almak lazım Expert alsak olur mu?İkisi arasında ışık hariç fark var mı?Birde noelde ultimate fiyatı ne kadara düşer acaba?

G710 genelde tavsiye edilmiyor.Siz neden g710 dediniz acaba?
  • quote:

quote:

quote:

G710 değil G710+. İkisi farklı klavyeler. G710+ brown switche sahip bir klavye, bir mekanik klavyeye göre çok sessiz çalışıyor ve tuşlar çok daha yumşak. Razerın yeni orange switchlerini denemedim ama 2014 öncesinde kullandigi green switchler gece bilgisayar oynamak için epey gürültülüydü. Razerın basış hissi ve sesi daha hoş ama G710+ daha sessiz. Ayrıca sende kraken 7.1 var, üzerinde ses kontrol tuşları yok, bunu G710+ üstündeki tekerlek ile pratik hale getirebilirsin

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    2 haftadir G710+ kullaniyorum, gayet memnunum. Blackwidow'a nazaran daha sessiz. Bunun sebebi Cherry Brown switch kullanmalari ve her tusta o-ring olmasi. Benim icin multimedya tuslari da ekstra olarak guzel bir ozellik. Ozellikle ses acma-kisma tekerlegi.

Ayrica tavsiye edilmedigini gormedim ben. En fazla kiyaslamalarda bazi konularda BW ustundur. Yoksa G710+ da BW'den cok assagiya kalmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

G710 değil G710+. İkisi farklı klavyeler. G710+ brown switche sahip bir klavye, bir mekanik klavyeye göre çok sessiz çalışıyor ve tuşlar çok daha yumşak. Razerın yeni orange switchlerini denemedim ama 2014 öncesinde kullandigi green switchler gece bilgisayar oynamak için epey gürültülüydü. Razerın basış hissi ve sesi daha hoş ama G710+ daha sessiz. Ayrıca sende kraken 7.1 var, üzerinde ses kontrol tuşları yok, bunu G710+ üstündeki tekerlek ile pratik hale getirebilirsin

Aslında ses olayı yüzünden istiyordum BW'yi.G600 mouse var,Razer kulaklık var.Set gibi yapmak istiyorum acıkcası.Bakalım Noel fiyatlarına göre karar veririm.

Bazı arkadaşlarım önermedi.Özellikle G710dan BW ye geçen arkadaşım g710 sakın alma falan diyince soğudum klavyeden.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.