Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
92
Favori
84.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: potcu

quote:

Orijinalden alıntı: Yigit315

Arkadaşlar Razer DA 2013 yanına kaliteli bi pad önerebilecek varmi ? şöyle fazla pahalı olmayan ?

http://www.amazon.com/gp/product/B000UEZ36W/ref=s9_psimh_gw_p229_d0_i3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=078NJPWYQDMFC83VKS0Q&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200382&pf_rd_i=507846

Bunu kullanıyorum çok memnunum.(rival ile)

Arkadaşlar da fiyatı düşmüş ben de siparişi geçiyorum şimdi.Biri kargo parası arttı demiş bakıcam şimdi bilgilendiririm.

Arkadaşlar,ödeme kısmındayım.
    My card is Turkish Lira mı seçicem yoksa select card currency den dolar mı seçeyim? Uyarıyordunuz şöyle seçerseniz daha ucuza gelir gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Razer'ın fiyatı yavaştan düşüyor 39$ görür müyüz yakında

39 dolar hocam.
  • potcu kullanıcısına yanıt
    Dolar secin. Tl secerseniz orda dolari kac kurustan cevirecegini gsteryor ki hayli yuksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Dolar secin. Tl secerseniz orda dolari kac kurustan cevirecegini gsteryor ki hayli yuksek.

ilk mesaja bakıp dolar seçtim teşekkürler size de.Bir dolar seçtim bir tl seçtim ikisi arasında 6 tl fark oluyor.Siparişi verdim ben de dolardan.i-parcel ortalama kaç güne mail gönderir tc no için?
    Bugun yarin gelir diye dusunuyorum. Ss qck mini mi aaldiniz siz? Kac dolar kargo odediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Bugun yarin gelir diye dusunuyorum. Ss qck mini mi aaldiniz siz? Kac dolar kargo odediniz?

Yok hocam bende var zaten o mousepad.Sadece Da 2013 aldım.Kargo 15,61 dolardı galiba.Bir değişim olmamış yani.
  • Ürünüm samsuna gelmiş tahminen kaç günde elimde olur? Galiba hangi kargoda olduğunu göremiyorum i-parcel getirmiş ürünümü ama yurtiçinde kim aldı onu belirsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlighTR

Ürünüm samsuna gelmiş tahminen kaç günde elimde olur? Galiba hangi kargoda olduğunu göremiyorum i-parcel getirmiş ürünümü ama yurtiçinde kim aldı onu belirsiz

yurtiçi kargo ile geliyor olması lazım.Çok beklemezsiniz ptt gibi.
  • quote:

quote:

Ürünüm samsuna gelmiş tahminen kaç günde elimde olur? Galiba hangi kargoda olduğunu göremiyorum i-parcel getirmiş ürünümü ama yurtiçinde kim aldı onu belirsiz

Bende öyle tahmin ediyorum ama telleri dıt dıt dıt dıt diye ötüyor Ulaşamadım onlara bakalım
  • quote:

quote:

quote:

Bende öyle tahmin ediyorum ama telleri dıt dıt dıt dıt diye ötüyor Ulaşamadım onlara bakalım

Ulaştım da bu seferde açmıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

@BogachanF

He tamam hocam sağolun. Gayet uygun oluyormuş, ama G710+ veya SteelSeries Apex(Mekanik değil biliyorum) için bir indirim beklemedeyim bakalım olursa güzel olur. Onun dışında BW alacaklar için güzel fırsat. Çok uyguna geliyor böyle. Ama yine de fikrimi değiştirip alabilirim yarına kadar.

@lapupa

Hocam yanlışınız var. Gümrük sınırı 100 dolar değil. Ve Free Shipping sadece Amerika için. Gümrük sınırı 75 Euro. Zamanında yaklaşık 100 dolar ettiği için hep 100 dolar olarak alıştık. Ama 75 Euro gümrük sınırı, bu da yaklaşık 94 Euro. Yani kargo ücretide var gümrük masraflarıda var.

Haklısınız shipping bahsettiğiniz gibiymiş şimdi sipariş detaylarına baktığımda gördüm bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu durumda ülkemize amazonun kendisi dışında başka satıcılardan da alsak her şekilde kargo ücreti ödeyeceğiz gümrük limit sınırı durumu dışında. Diğer satıcılarada baktığımda kargo ücreti baya bir artıyor.

Çok sağolasın 19 saat boyunca bu fiyattaymış. Rival istiyordum ama bu fiyata DA alırım akşama

• Ürün samsuna geldi diyor ama aradım kargo firmalarını daha gelmemiş
  • quote:

Çok sağolasın 19 saat boyunca bu fiyattaymış. Rival istiyordum ama bu fiyata DA alırım akşama

yardim edebildiysek ne mutlu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Razer DA 2013 alacaklar yada almış olanlar yardımcı olsunlar link versinler aynı yerden alalım tr ye geliyormu gelmiyormu ona göre alalım bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

Arkadaslar Razer DA 2013 alacaklar yada almış olanlar yardımcı olsunlar link versinler aynı yerden alalım tr ye geliyormu gelmiyormu ona göre alalım bizde

Amazon sitesine üye olduktan sonra sayfayı türkçeye çevirip adım adım gidersiniz.Zaten konunun başındada nasıl alacağınız rahatça anlatılmış.

http://www.amazon.com/gp/product/B00AAS888S/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• http://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Ergonomic-Gaming-Mouse/dp/B00AAS888S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1416488564&sr=8-1&keywords=razer+deathadder+2013

siparişini verdiğim ürün bu doğru verdim umarım 55,60 dolara geliyor birde sipariş sonrası yapmam gereken birşey varmı?
  • quote:

Konuyu açan arkadaşa asıl teşekkür etmek lazım.Ben indirimi bildirdim fakat konuyu ayakta tutan arkadaşların payı oldukça yüksek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

http://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Ergonomic-Gaming-Mouse/dp/B00AAS888S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1416488564&sr=8-1&keywords=razer+deathadder+2013

siparişini verdiğim ürün bu doğru verdim umarım 55,60 dolara geliyor birde sipariş sonrası yapmam gereken birşey varmı?

malinizi kontrol edin eğer bilgiler kısmında tc numaranızı girmediyseniz mail olarak en geç 3 gün icersinde sizden tc numaranızı istiyorlar.Eğer unutursanız urun iptal olur :)

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.