Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtiçi kargo getiriyor. Kargo ücretini zaten siparişi verdiğinde vermiştin, siparişin geldiğinde imza atıp alıcaksın ücret vermene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Yurtiçi kargo getiriyor. Kargo ücretini zaten siparişi verdiğinde vermiştin, siparişin geldiğinde imza atıp alıcaksın ücret vermene gerek yok.

teşekkürler hocam şimdi rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

quote:

aldığım kulaklık 96 dolar tuttu, bir sıkıntı yaşamam di mi ?

Kargo dahilse sıkıntı olmaz ama kargo dahil değilse gümrükte inceleyen kişinin o anki durumuna göre bile sıkıntı çıkabilir. Çünkü 75 Euro : 95,70075$

Normal'de kargo hariç 75 Euro, hatta Amazon üstü tutarlarda senden vergiyi de alıyor ama bizim insanımız bencil ve kendini düşünen olduğundan. Adam o an karısıyla tartıştıysa direk senin ürününü gümrüğe takar, yada geri gönderir. Ve hiç bir şey yapamazsın, karışıklık olmuş, yanlışlık olmuş diyip işin içinden çıkarlar.

kargo hariç fiyatsa gelmesi lazım hocam. sizce ne olur bu iş ?

Gelir hocam amazon gibi yerler aliexpress gibi degil. Ki amazon vergi bile aliyor gumruk siniri asildiginda. Bende 99 dolar kargo dahil kulaklik siparisi verdim gelmesini bekliyorim

inşallah ikimizin ki de gelir hocam eve hangi kargo sirketi getirecek ? yurtici mi ? ayrıca kapıya geldiğinde ekstradan bir para ödeyecek miyim ?

Amazona guveniyorum rahatim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler amazondan 4 urun alıcam . Ürünler aşağıda
    Logitech Wireless Gaming Headset G930 with 7.1 Surround Sound
    Razer BlackWidow Ultimate 2014 Stealth Edition Elite Mechanical Gaming Keyboard
    Razer DeathAdder Ergonomic PC Gaming Mouse
    Razer Goliathus 2014 Extended CONTROL Soft Gaming Mouse Mat
    Fiyatlar suan yüksek karacuma ayında indirim olmasını bekliyorum . Sanal kart mı yoksa kendi kredi kartın ilemi alışveriş yapmalıyım.kredi kartı bilgilerimi vermek amazonda bir risk oluşturur mu?Sanal kart amazonda geçerlimi , sanal karta nasıl başvuracam ? Ilk defa yurt dışından ürün sipaşi vericem 5 tane hakkım var , aynı gunde 4 ürün tek kişi üzerine sipariş risklimidir.ne yapmam gerek ,urunlerı farklı adreslere mi yollamalıyım.Siz olsanız ne yaparsınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BogachanF -- 19 Ekim 2014; 2:06:02 >
  • paybyme ile Amazondan alışveriş yapıp sıkıntı yaşayanlar var. Razer DA alıcam. Karta atıcam 180 TL. Satın alamazsam para kartta kalıcak geride çekemiyoruz. Alışveriş yapan var mı paybyme ile ?
  • beyler bende razer almayı düşünüyorum. daha önce ebayden çok alışveriş yaptım ama düşük fiyatlı ürünlerdi. uzun zamandır alışveriş yapmadım yurtdışından şuan durum nedir pek bi bilgim yok. gerçi konuda gördüm bi kaç arkadaş yeni almış ama :)

http://www.amazon.com/gp/product/B00AAS888S/ref=pd_lpo_sbs_dp_ss_1?pf_rd_p=1535523702&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B002Q4U5DK&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1T0EZG25WXBYWWVW4D2P

• Hayırlı olsun.

Bir de zahmet olmazsa fotoğrafı simage yapabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Hayırlı olsun.

Bir de zahmet olmazsa fotoğrafı simage yapabilir misiniz?

Ne fotoğrafı anlamadim

• Sebastian Insane kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın mesajını üstte alıntılamışsınız ya hocam; alıntı yerindeki image kodlarını simage olarak değiştirirseniz resim daha küçük görünecektir.

Fotoğraf büyük diye ekranda taşma oluyor; o yüzden istedim.
  • Ben buraya resim eklemedim arkadaşın yorumunu alintiladim 😆 telden zor başkan yatıyorum hastaneye gidicem sabah yarın duzeltirim şu Cadılar Bayramı indirimi olsada bir Mechanic klavye alsam hiç fena olmayacak a4tech tus dizikimine alıştım farklı klavye sıkıntılı oLuyor G510 alacaz heralde indirim felan beklemiyorum dota oynuyoruz macro lazim kahretsin bu borsayi dolar fırladı pc malzemeleri uctu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

Ben buraya resim eklemedim arkadaşın yorumunu alintiladim 😆 telden zor başkan yatıyorum hastaneye gidicem sabah yarın duzeltirim şu Cadılar Bayramı indirimi olsada bir Mechanic klavye alsam hiç fena olmayacak a4tech tus dizikimine alıştım farklı klavye sıkıntılı oLuyor G510 alacaz heralde indirim felan beklemiyorum dota oynuyoruz macro lazim kahretsin bu borsayi dolar fırladı pc malzemeleri uctu

Hocam bu indirim olayı Amazon'da garanti oluyor mu? Ayrıca hangi tarihler arasında ve hangi bölümlerde oluyor?
  • Yeni siparis vermiş arkadaşlar ürünler geldiğinde paylaşın, sıkınti varmı yokmu bizide haberdar ediverin Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 21 Ekim 2014; 0:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

Ben buraya resim eklemedim arkadaşın yorumunu alintiladim 😆 telden zor başkan yatıyorum hastaneye gidicem sabah yarın duzeltirim şu Cadılar Bayramı indirimi olsada bir Mechanic klavye alsam hiç fena olmayacak a4tech tus dizikimine alıştım farklı klavye sıkıntılı oLuyor G510 alacaz heralde indirim felan beklemiyorum dota oynuyoruz macro lazim kahretsin bu borsayi dolar fırladı pc malzemeleri uctu

Hocam bu indirim olayı Amazon'da garanti oluyor mu? Ayrıca hangi tarihler arasında ve hangi bölümlerde oluyor?

Anladigim kadariyla bu ürünleri satın alırken 2 sene garantili olsun diye senden para istiyor alırken görürsün satın alırken soruyor , bende bilmiyordum araştırdım hatta uykusuz kaldım ama genelleme razer ile corsair ürünleri dünya çapında garantili oluyor ama tam bilmiyorum ne desem boş alışveriş yapmadım daha indirim bekliyorum şu noob vatandan kazik yemektense yurtdisindân uygun vergisi indirimli alırım beklerim daha iyi . Sen alışveriş yap sepete ekle oradan seç zaten sana garantilimi olsun diye soruyor 12 24 dolar arasi bişi ıstiyor senden ama o garanti trde gecerlimi bir bilene danışmak gerek. İndirim olayida amazon firmalar kendileri yapıyor amà belli olmuyor iyi günlerine denk gelmek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 21 Ekim 2014; 0:50:18 >

• O garanti olayı fazladan garanti, yani normalde ürünü alırken razer atıyorum o ürüne 2 yıl garanti veriyorsa sen amazon üzerinden 2 yıl garanti daha alabiliyorsun.
  • YES uykusuzluk bende fena mouse olmadı mouse pad alacam buradanda G510 adamdan razer imp aldık mouse arada takılıyor deli etti garantisi var allahtan gondereyim ben onu en iyisi adamın birisi yazmış ekenomi bilmem ne olm sen ben kurtaramayiz ekonomiyı benim cebime nerden uygunsa oradan alırım Tr usa farkmaz örneğin jigging balık malzemeleri trde de pahali yurtdışında %200 kaar edebileceğiniz ticaret balık malzemesi alıp satmak pc malzemesine geçiriyorlar diyor bir kaç arkadaş üstte devlet felan diyor sen hiç bişi bilmiyorsun o devlet değil sorun olan vergi sistemi ve ürünlerin trde üretilmemesi alan firmalarında aç karnını doyurmak için nefsini üstüne bindirim yapması 1 ürünü usa ile ayni fiyata veya kaziklayip Satan tek ulkeyiz dünyada yalansa yalan diyin . ...

• Headset aldım amazondan şu an kargoda gelmesini bekliyorum kargo bilgilerine bakarken bir şey takıldı gözüme

Out for delivery dedikten sonra nasıl Initiated customs clearance process der anlamadım durumu izah edecek olan var mı
     Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

• quote:

Orijinalden alıntı: afurkann

Headset aldım amazondan şu an kargoda gelmesini bekliyorum kargo bilgilerine bakarken bir şey takıldı gözüme

Out for delivery dedikten sonra nasıl Initiated customs clearance process der anlamadım durumu izah edecek olan var mı
     Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

Gümrük işlemleri başlatıldı diyor ama İstanbul'a girdikten sonra ne alaka anlamadım, bende böyle bir şey yazmamıştı bekleyip görün.

• Üzüntülerin toplam fiyatı mı geçerse takılıyor yoksa tanesi geçerse mı örneğin bir ürün 20 dolar diğeri 81 dolar geçti takılır mı yok biri 99 dolar eri de 99 dolar ikisi toplam 218 dolar takıldı mı hangi turlu

• quote:

Orijinalden alıntı: SleepyBoy07

Üzüntülerin toplam fiyatı mı geçerse takılıyor yoksa tanesi geçerse mı örneğin bir ürün 20 dolar diğeri 81 dolar geçti takılır mı yok biri 99 dolar eri de 99 dolar ikisi toplam 218 dolar takıldı mı hangi turlu

Ürün toplamı.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl ayrı ayrı alıcam... Ornegin ben razer deathradder ve turtle beach mw3 edition alacağım ama ekstradan mouse pad de almak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.