Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum sen sanırım h100 sipariş etmiştin.Kullanıyor musun soğutucunu,bir sıkıntı var mı?Corsair Türkiye'de garantisi geçerli mi?Bir de son olarak kaça almıştın çok soru sordum ama merak ediyorum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beichner

quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

quote:

Dün gece amazondan kargo dahil 44 dolara ss diablo III mouse siparişi verdim sanal karta 150 tl limit açıp fakat sabah mail geldi ödeme reddedildi diye. Sabah sanal karta baktım limit sıfır, karttan para çekseler niye tamamı çekilsin diye düşündüm ama dün açtığım limitte yok hesap hareketlerinde bir şey göremedim. Yine de başka bir sanal kart açıp siparişi tekrarladım umarım ilk açtığım limit uçup gitmemiştir bir yerlere.

İninal kart mı?Bu arada zip code a türkiye için ne girdiniz?Aradım taradım denedim ettim hep california,los angeles vs çıktı yanlış buldum sanırım :D

hayır ziraat bankası kredi kartından açtığım sanal kart. Zip code olarak normal posta kodumu girdim sonuçta türkiyeye geleceği belli olduğu için yanlış mı yaptım bir fikrim yok :D Ama şu an tek derdim şu sanal karta açtığım 150 tl limitin neden sıfır olduğu. neyse ekstrede gelirse bir şey anlarım artık.

Anladım.İninal Kartsa amazon ile anlaşmalı yani öyle bir şey olacağını sanmam.Ben de posta kodumu giriyorum There is no city for this ZIP code diyor :S

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dün gece amazondan kargo dahil 44 dolara ss diablo III mouse siparişi verdim sanal karta 150 tl limit açıp fakat sabah mail geldi ödeme reddedildi diye. Sabah sanal karta baktım limit sıfır, karttan para çekseler niye tamamı çekilsin diye düşündüm ama dün açtığım limitte yok hesap hareketlerinde bir şey göremedim. Yine de başka bir sanal kart açıp siparişi tekrarladım umarım ilk açtığım limit uçup gitmemiştir bir yerlere.

İninal kart mı?Bu arada zip code a türkiye için ne girdiniz?Aradım taradım denedim ettim hep california,los angeles vs çıktı yanlış buldum sanırım :D

hayır ziraat bankası kredi kartından açtığım sanal kart. Zip code olarak normal posta kodumu girdim sonuçta türkiyeye geleceği belli olduğu için yanlış mı yaptım bir fikrim yok :D Ama şu an tek derdim şu sanal karta açtığım 150 tl limitin neden sıfır olduğu. neyse ekstrede gelirse bir şey anlarım artık.

Anladım.İninal Kartsa amazon ile anlaşmalı yani öyle bir şey olacağını sanmam.Ben de posta kodumu giriyorum There is no city for this ZIP code diyor :S

Bende de ona benzer bir şey olmuştu amazona ilk kayıt olduğum zamanlarda posta kodu ile ilgili önce ülkeyi seçip sonra posta kodunu girdim kabul etmişti. Ama sizinki de bununla ilgili midir bilemedim.

• potcu kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hiç bir vergi ödemenize gerek yok. Bavulunda getiricek zaten. Bi arkadaşım öyle Kraken 7.1 almıştı Amerikadan.
  • Ürünün takılmasında boyutla ilgili bir sıkıntı olabilir mi ? Misal ben şu an 30 dolarlık bir şey alacağım ama boyutları oldukça büyük.
  • whitesinek kullanıcısına yanıt
    Boyutun büyük olması gümrükte sıkıntı olmaz büyük ihtimal ama kargo parası cok fazla olur. ALıcagın sey ne kadar buyuk bilmiyorum ama örnek olarak ortalama bir kasa kadarsa boyutu 70 küsür dolar kargo verirsin.
  • H100i almıştım. Kullanıyorum. Herhangi bir sorun da yok çok şükür.

Evet, geçerli. Hydro serisindeki ürünler 5 yıl garantili. Normalde ülkemizde asgari olarak 2 yıl garanti vermek yeterli oluyor; daha uzun süreli garanti vermek satıcıya bağlı bir durum... Bu ürünlerin Türkiye'de de 5 yıllık garantisi mevcutmuş; tech guru hocam bana söylemişti. Hatta bir kez de ondan duyun diye konuya çağırayım.

Ben aldığım esnada ürün 97 $ civarındaydı; kargo ücretiyle birlikte 124 $ oldu. Amazon'da dolar üstünden ödeme yaptım; Türk lirası olarak yapmadım. 270 TL gibi bir fiyat çıktı.

• Şuan 99$ şeytan çok dürtüyor al diye.Garantisi de var diyorsunuz.Haftaya almak var kafamda ama korkuyorum aksilikler hep beni bulur çünkü.
    Edit:Ürün 100 doların altında fakat bana yaklaşık 25 dolarlık "import fees deposit " diye bir ödeme çıkıyor kargo hariç.Siz de ödediniz mi bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFCap -- 4 Eylül 2014; 20:16:52 >
  • deathadder 39 dolara düşsede alsak
  • hayır odemedık demekkı 99 dolar kurtarmıyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFCap

Şuan 99$ şeytan çok dürtüyor al diye.Garantisi de var diyorsunuz.Haftaya almak var kafamda ama korkuyorum aksilikler hep beni bulur çünkü.
    Edit:Ürün 100 doların altında fakat bana yaklaşık 25 dolarlık "import fees deposit " diye bir ödeme çıkıyor kargo hariç.Siz de ödediniz mi bunu?

O olay gecen gun corsair k70 dede olmustu. Urun 99 dolara düşmüştü fakat 75 dolar kargo + 35 dolar vergi istiyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluees kullanıcısına yanıt
    Ürüne göre mi değişiyor acaba durum?
    Edit:99$ ve üstüne alınıyor sanırım ücret başka bir üründe de denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFCap -- 4 Eylül 2014; 20:55:02 >
  • Mouse klavye pad herşey alınır ya iyi ki gördüm konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Mouse klavye pad herşey alınır ya iyi ki gördüm konuyu.

Aynen hocam ben suan para biriktiriyorum. 1 aya ss rival + qck alıcam. Ondan sonrada bi tane corsair k70

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFCap

Şuan 99$ şeytan çok dürtüyor al diye.Garantisi de var diyorsunuz.Haftaya almak var kafamda ama korkuyorum aksilikler hep beni bulur çünkü.

Hayır; ödemedim. 100 Dolar diye bir sınırlama yok; olayı daima 75 Euro olarak düşünün; zira yönetmelikte Euro cinsinden değer verilmiş.

Benim aldığım zamanda ürün 75 Euro sınırının altında kalıyordu. Ürün şu an 79,74 Euro olarak görünüyor. Bu sebeple gümrük vergisini de hesaba katmışlar.

Ürünün 5 - 10 $ kadar ucuzlamasını beklemekten başka çare yok. Şimdi alayım derseniz fazladan 50 - 55 lira vergi ödemek zorunda kalacaksınız.

• Selamlar,

Evet Türkiye'den aldığınız Corsair ürünlerinde ne kadar garanti süresi belirtiliyorsa tamamı ülkemizde geçerli. 2 yılın sonunda herhangi bir sorunda yurtdışına göndermenize gerek yok, resmi distribütör ile iletişime geçmeniz yeterli.
  • Anladım teşekkürler cevap için.camelcamelcamel sitesinden fiyat düşünce haber verin diye mailimi bıraktım.Umarım fiyat düşer ve ben de alabilirim.Olmadı Türkiyeden alırım ya da daha farklı bir soğutucuyu tercih ederim.
  • Razer DA'nın fiyatı borsadan mı etkileniyor yahu her gün değişiyor fiyatı.. SS rival hep aynı.. 39$ olunca bi yakalasam DA affetmeyeceğim
  • Hocam size ürün ulaştı mı? Eski sayfalara bakarken denk geldimde.
  • KFCap K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Bence sabredip bekleyin; aradaki fark için değer.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.