Şimdi Ara

Dizi önerebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Breaking Bad gibi dram ağırlıklı ve sıkıcı olmayan, Prison Break gibi bir bölüm izledikten sonra hemen diğer bölümü izleme isteği uyandıracak, Game of Thrones/House of Cards gibi entrika ve akıl oyunları içeren, Sherlock/House MD gibi başkarakterine hayran bıraktıran, yeri geldiğinde dram yeri geldiğinde aksiyon içeren diziler arıyorum. Türü hiç önemli değil, suç/aile/dram/fantastik/politika... yeterki kaliteli olsun.

Hepsi aynı dizide olmayabilir, saydıklarımın en az biri bile olsa önerilere açığım. İzlediğim dizileri de yazayım tekrar aynılarını yazmazsınız:

Breaking Bad
    Game of Thrones
    House MD
    House of Cards
    Fargo
    True Detective
    Vikings
    Sherlock
    Prison Break
    Da Vinci's Demons
    Black Sails
    The Walking Dead
    Chuck
    The Americans
    Homeland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 25 Haziran 2014; 19:15:22 >

• Suits'e başladım. Normalde izlediğim tarzda bir dizi değildir ama hoşuma gitti. Deneyin isterseniz.

Diğer önereceklerimin çoğunu izlemişsiniz, aklıma bir iki şey daha geliyor: Dexter, Person of Interest, The Blacklist, Fringe...
  • Konuya girerken aklımda 3 dizi vardı 3ünüde izlemişsin.Biraz uymasada dediklerine spartacus öneririm.
  • Dexter, Homeland ve Shameless'ı öneririm. Hepsi de güzel dizilerdir. Belirttiğin kriterlerin hepsi tek bir dizide olmasa da, önerdiklerimin arasında paylaştırılmış vaziyettedir.
  • Yanlış anlaşılmasın ama bu dizi önerisi isteyen arkadaşlara garip bakıyorum.Ya herkesin aklı var bir sürü konu var yabancı diziler bölümünde aç hepsini araştır yorumları oku et vs.. sana uyanı izle.Ne burdakilere sorarsınki.Sözüm sadece konuyu açana değil bu tür başlıkları açan herkese..
    Önerimide vermeden geçemicem. Arrow, Agents of S.H.I.E.L.D. ve The Orginals. Ayrıca bu saydıklarının hepsini izleyip Spartacusu izlemediysen yine garip bakarım.
  • spartacus
  • Sons of Anarchy.
  • breaking bad tadına yakın bir tadı yakalayabildiğim tek dizi şuana kadar fargo oldu . gerek çekimi gerek senaryo olsun özlediğim o tadı anımsatabildi bana
  • kesinlikle shameless
  • Sana Shameless yada Dexter uyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moco Coco*

breaking bad tadına yakın bir tadı yakalayabildiğim tek dizi şuana kadar fargo oldu . gerek çekimi gerek senaryo olsun özlediğim o tadı anımsatabildi bana

Efsanedir
  • shameless
  • Dexter'ı 4 sezon izledim, geri kalan sezonları izlemeye değer mi?
    Homeland'i izledim, yazmayı unutmuşum ekledim.
    Spartacus'u izlemeye fırsat bulamadım, evde yalnız değilim maalesef Biraz sakat dizi ama izlemeyi planlıyorum.
    Shameless'ı 7-8 bölüm izledim, devam etmeyi planlıyorum.

Diğerler önerileri attım listeye, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Sons of Anarchy.

+1 O yazdığın kriterlerin hepsi SoA da mevcut kesinlikle izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izledigin dizilere bakarak yorum yapıyorum biraz eski olsada kesinlikle oz izlemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

Breaking Bad gibi dram ağırlıklı ve sıkıcı olmayan, Prison Break gibi bir bölüm izledikten sonra hemen diğer bölümü izleme isteği uyandıracak, Game of Thrones/House of Cards gibi entrika ve akıl oyunları içeren, Sherlock/House MD gibi başkarakterine hayran bıraktıran, yeri geldiğinde dram yeri geldiğinde aksiyon içeren diziler arıyorum. Türü hiç önemli değil, suç/aile/dram/fantastik/politika... yeterki kaliteli olsun.

Hepsi aynı dizide olmayabilir, saydıklarımın en az biri bile olsa önerilere açığım. İzlediğim dizileri de yazayım tekrar aynılarını yazmazsınız:

Breaking Bad
    Game of Thrones
    House MD
    House of Cards
    Fargo
    True Detective
    Vikings
    Sherlock
    Prison Break
    Da Vinci's Demons
    Black Sails
    The Walking Dead
    Chuck
    The Americans
    Homeland

Bir Sherlock olmasada The Mentalist

Boardwalk Empire'ı ve Hannibal'ı da öneririm.

Ve OZ'u izlerseniz Prison Break'i nasıl en iyi hapishane dizisi sandığınıza şaşırırsınız bu arada ama True Detective gibi değil daha fazla cinsellik var, her bölüm bir testis, (tecavüz bile vardı hatta(eşçinsel ) Bir Sherlock Holmes yok ama yani veya Michael Scofield, kriminal olarak zeki çoğu aralarında uçmuş manyaklarda var. Gelmiş geçmiş en iyi demek subjektif bir karar olur ama en gerçekçi hapishane dizisi dersek kesinlikle doğru bir şey söylemiş olurum.

• quote:

Breaking Bad gibi dram ağırlıklı ve sıkıcı olmayan, Prison Break gibi bir bölüm izledikten sonra hemen diğer bölümü izleme isteği uyandıracak, Game of Thrones/House of Cards gibi entrika ve akıl oyunları içeren, Sherlock/House MD gibi başkarakterine hayran bıraktıran, yeri geldiğinde dram yeri geldiğinde aksiyon içeren diziler arıyorum. Türü hiç önemli değil, suç/aile/dram/fantastik/politika... yeterki kaliteli olsun.

Breaking Bad
    Game of Thrones
    House MD
    House of Cards
    Fargo
    True Detective
    Vikings
    Sherlock
    Prison Break
    Da Vinci's Demons
    Black Sails
    The Walking Dead
    Chuck
    The Americans
    Homeland

24 dizi uzun diye aldanma full aksiyon olduğu için sezonların nasıl bittiğini anlamayacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

quote:

Breaking Bad
    Game of Thrones
    House MD
    House of Cards
    Fargo
    True Detective
    Vikings
    Sherlock
    Prison Break
    Da Vinci's Demons
    Black Sails
    The Walking Dead
    Chuck
    The Americans
    Homeland

24 dizi uzun diye aldanma full aksiyon olduğu için sezonların nasıl bittiğini anlamayacaksın

Salt aksiyon da sevmiyorum hocam, sağol yine de.

• Hocam direk 24ü tasvir etmişsin.
    Hem bir sonraki bölümü izlemeden duramıyorsun hem entrikalar çok hemnde ana karakter olan Jack Bauer hayran bıraktırıyor.Ve içinde politika suç ve dram da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.