Şimdi Ara

Bosch HBG56R651T Fırın + PCQ715B80E Ocak Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ramazan öncesi annem fırını yenilemek istiyor ve Bosch HBG56R651T modelini beğenmiş. Profilo Bosch Siemens aynı fabrikada üretilme durumunu da düşünerek eş değer yada daha iyi fırınn öneriniz olabilir mi?

Ocak olarak da PCQ715B80E yada PCQ715M90E düşünüyoruz. Bunun için de yorum alıabilirsem sevinirim

• gayet kaliteli ürünler fırında ocakda ispanya üretimi yalnız ocak 70 cm ankastre tezgahı ona göre kestirmeniz gerekecek eskiden kullandığınız 60 cm lik bir model varsa bu direk uymaz
    profiloda benzeri seçenekler
    Ankastre fırın FRMA952
    http://www.profilo.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/ankastre/f%C4%B1r%C4%B1nlar/FRMA952.html?source=browse

70 cm Kendinden kumandalı, gazlı ankastre ocak Paslanmaz çelik OCA753
    http://www.profilo.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/ankastre/ocaklar/OCA753.html?source=browse

• Mutfağı da komple değiştirmeyi planladığımızdan onu ayarlatabiliriz sanırım. Yorum ve önerileriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 23 Haziran 2014; 22:01:12 >
  • ocağın gireceği yer 60 lıkla aynıymış bunu düzeltme adına yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Arkadaşlar merhaba,

Ramazan öncesi annem fırını yenilemek istiyor ve Bosch HBG56R651T modelini beğenmiş. Profilo Bosch Siemens aynı fabrikada üretilme durumunu da düşünerek eş değer yada daha iyi fırınn öneriniz olabilir mi?

Ocak olarak da PCQ715B80E yada PCQ715M90E düşünüyoruz. Bunun için de yorum alıabilirsem sevinirim

Ürünü ararken tesadüfen mesajınızı gördüm bende aynı kombinasyonu aldım.

Aldıysanız ürünlerden memnunmusunuz? Tavsiye edermisiniz?
  • Alımı biraz erteledik o yüzden yorum yapamıyorum, ama siz kullanıp yorumlarsanız çok iyi olur çünkü birkaç aya alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 18 Kasım 2014; 0:28:56 >
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Aynı fırını geçen sene ben aldım, pişirme vs olarak memnunuz, kapaktaki paslanmaz kısımların temizliği zor ( kolay iz kalıyor, paslanmaz temizleme spreyi kullanılabilir ) başka bir sıkıntısı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.