Şimdi Ara

Nokia Camera uygulaması yeni özelliklerle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia Camera uygulaması yeni özelliklerle güncellendi

Firmanın Pro Cam ve Smart Cam uygulamalarının en iyi özelliklerini tek bir merkez üzerinde toplayan Windows Phone 8 uyumlu Nokia Camera uygulaması, yeni özelliklerle güncellendi.

Geçtiğimiz dönemde Nokia Camera uygulaması, otomatik modları ile herkese kolay bir kullanım ve fotoğraf / video çekme desteği verebiliyor. Ayrıca manuel mod, pozlama, deklanşör hızı, ISO, beyaz dengesi ve odaklanma ile ilgili kontrolleri de sunabilen Nokia Camera, oldukça sade bir ara yüz ile geliyor ve bünyesinde kolaj yapılması için çoklu fotoğraf çekimi ile farklı efektler barındırıyor. Yayınlanan yeni güncellemeyle ise aşağıda yer alan yenlikleri getiriyor;

• Canlı görüntü desteği

• Daha hızlı odaklama için sürekli otomatik odaklama

• Video çekiminde surround ses

• Tam çözünürlüklü yakınlaştırma yapan yeni film rulosu ve videoların, filmlerin, akıllı dizilerin ve Refocus görüntülerinin satır içi kayıttan yürütülmesi

• Nokia Camera fotoğrafların ve videoların düzenlenmesi için Nokia Creative Studio ve Nokia Video Trimmer ile entegre olarak çalışır 

Güncellenen Nokia Camera uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• L920'ye yükledik bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar çok wp haberi alıyoz iyi bastırıyon Microsoft az daha dayan meyveleri toplama sırası sanada gelecek.

• Video da zoom yaparken sanki takılıyor gibi birde kayıta başlayınca

• L925 yükledim otomatik fokus goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

L925 yükledim otomatik fokus goremedim

+1 oto fokus yok

Nokia Camera uygulaması yeni özelliklerle güncellendi

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    "Canlı görüntüler ve sürekli odaklanma özelliği şimdilik sadece Cyan yüklü olan Lumia 930 ve Lumia 1520′de aktiftir. Ancak canlı görüntüleri Nokia Camera Beta uygulaması ile diğer cihazlardan deneyebilirsiniz."

Kaynak ;http://windowsphonehaber.com/nokia-camera-uygulamasi-guncelleme-aldi-2.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.