Şimdi Ara

teclast alicam ama model konusunda kararsizim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan satista olan teclast x98 3g yi alayim dedim ama cok yakinda cikacak olan p90hd de kaldi aklim. İslemci ve ekran cozunurlugu olarak sizce cok fark varmi aralarinda. Benim istedigim iyi bir islemci; cok iyi bir ekran cozunurlugu ve kotu olmayan bir batarya istiyorum. P90hd 339 ppi ekran yogunluguna sahipmis bu cok iyi bir rakam ama enran boyutu 8.9 yani biraz kucuk. Siz olsaydiniz hangisini alirdiniz birde bu kalitede onerebileceginiz cihazlar varmi cin mali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde cube talk9x var aklimda ama mtk 8392t diye bir islemci mtk nin sitesinde bile yok nedir bu anlamadim

• Teclast P90HD cok guzel bir secenek. Ekran ve govde kalitesi benim icin one cikan ozelligi. Ayrica 4K antutu puani islemci ram vs acisindan da yeterli bir urun oldugunu gosteriyor. Tek merak ettigim pili ne kadar kaliteli.

ifive mini 4 de ilgimi ceken bir diger urun.

Su an P90HD benim isteklerim acisindan (Web Surf, Kitap Okuma, Fotograf Goruntuleme ve bunlari 2-3 sene govde ve teknoloji olarak eskimeden yapabilme) en favori secenegim. Govde cok şık ve saglam. İncelemeleri takip edip eylul gibi almayi dusunuyorum.

• Bende artik son kararimi verdim pompmall.com dan cube talk 9x alcam yaninda kilif ve 32 gblik kart ta alicam. Sizce nasil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.