Şimdi Ara

Oyun Serisi - Walking Dead Sezon 2 - Bölüm 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beş bölümden oluşan The Walking Dead'in 2. Sezonu, üçüncü bölümden itibaren ile Oyun Serisi olarak karşınızda.

• ilk yorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk watch dogs mesajı...

• Şu oyunu neden yapıyorlar anlamıyorum left 4 dead 2 varken
  • Resmen emeğe yazık ya hiç güzel oyun değil sarmıyor Oyun dediğin biraz akıcak zevk vericek oynarken sıkmayacak insanı kınıyorum tekrar yapmasınlar böyle oyunlar.

edit: Assasin Creed Cnadır Gerisi Heyecan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Resmen emeğe yazık ya hiç güzel oyun değil sarmıyor Oyun dediğin biraz akıcak zevk vericek oynarken sıkmayacak insanı kınıyorum tekrar yapmasınlar böyle oyunlar.<br> <br> edit: Assasin Creed Cnadır Gerisi Heyecan

Abi zaten oyun aksiyon temalı değil tamamen hikaye temalı bir oyun ce oyun oldukça güzel. tabi senin düşüncene kalmış bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: celo55

Şu oyunu neden yapıyorlar anlamıyorum left 4 dead 2 varken

left 4 dead 2 survival temalı bir oyun bu ise tamamen hikaye temalı left 4 dead ile walking dead'i karşılaştırmak ayakkabı mı iyi uçak mı iyi demek gibi bir şey

• YA BEYLER ÇILDIRACAĞIM YA BİRİ BANA AÇIKLASIN.BSC YOUTUB TA KAPAK FOTOĞRAFINA HAFTALIK PROGRAM KOYMAMIŞ MI E NEDEN WATCH DOGS GELMEDİ İNCELME DE GELMEDİ.BEN ANLAMADIM BUNU

• Sen oynama ulan a...

• Abla senin için problem değilse videolar biraz daha çabuk gelse olabilir mi?
  • Şey Beril Abla'nın menajeri misiniz diyiceksiniz ama Beril abla Türkçe Yama yı bekliyor bu nedenle uzun sürebiliyor sen video çekme diyorsunuz fakat öyle kolay video herkesin önünde çekilmiyor vede Youtube den olmuyor bazen kapanma olanağı için Beril abla buraya koyarsak daha hızlı ve daha seri olabileceğini söylemişti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.