Şimdi Ara

Prestigio'nun Windows Phone 8.1 modelleri Ağustos ayında Türkiye'de olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Prestigio'nun Windows Phone 8.1 modelleri Ağustos ayında Türkiye'de olacak

Kısa süre önce giriş seviyesi iki yeni Windows Phone 8.1 akıllı telefonunu lanse eden Prestigio, kısa süre içerisinde ülkemizde de agresif bir fiyatlandırma ile cihazlarını satışa sunacak. 

Firmadan yapılan duyuruda Prestigio MultiPhone 8400 DUO ve MultiPhone 8500 DUO modellerinin Ağustos ayındaki global lansman sonrasında ülkemizde satışa çıkacağı açıklandı. 

Cihazlardan MultiPhone 8500 DUO 5 inçlik IPS ekranda 720p çözünürlük sunarken Gorilla Glass ile ön cam sağlamlaştırılmış. Cihaza gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci gücünü verirken sistem 1GB RAM ile desteklenmiş.

Arka kısımda 8MP çözünürlükte otomatik odaklamalı, ön kısımda ise 2MP çözünürlükte bir kamera yer alıyor ve çift SIM desteği mevcut. Bu modelin fiyatı 600-650TL arasında olacak. 

MultiPhone 8400 DUO ise aynı işlemciyi korurken 4 inçlik IPS ekranda 480x800 piksel çözünürlük sunuyor. Arka kısımda 8MP çözünürlükte otomatik odaklamalı arka kamera, VGA ön kamera ve çift SIM desteği şeklinde diğer özellikler mevcut. Bu modelin fiyatı ise 450-500TL arasında konumlanacak. Eğer cihaz 450TL bandından satışa çıkarsa ülkemizdeki en ucuz Windows Phone akıllı telefonu olacak. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.  

Kaynak:https://www.facebook.com/PrestigioTurkiye

• Hadi bakalım ortalık kızışsın rekabet kullanıcıya yarar.

• Hangi ülkeye mensup bu marka

• Rus malı

• Nokiada hala 512mb ramli,flaşsız ön kamerasız telefonu 700den kakalamaya çalışsın

• Malzemesi de itici değilse tercih edilebilir. Şu sıralar WP alacaklar için en iyi seçenek şüphesiz HTC 8X, 600 TL.
  • Giriş seviyesine göre iyi özellikte ve iyi fiyatlandırma ile geliyor. Microsoft'un teşviki yavaş yavaş meyvelerini verecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Rus malı dedim. Neden - lediniz ! Yanlışsa ne malıymış ?

• bu yıl bitene kadar bi çok marka türkiye pazarına girecek. ne olursa olsun bize yarayacak bu durum umarım bir çoğu da tutunur daha çok rekabet içine girer.
  • fiyat güzel...

• Bi sen eksiktin, gel de Memleket bir de windowsphone coplugune donsun.

edit:
    eksileyenler biraz objektif olsun. Ben kullanıyorum ve telefonun çöp olduğunu biliyorum. bi dünya para verdik diye markayı savunmaya gerek yok. çok komik oluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 24 Haziran 2014; 10:28:23 >
  • Fiyat süper ama tasarım berbat,gider 50 lira fazla verip lumia525 alırım daha iyi

• HTC Windows Phone Rio 8S alternatif olmuş

• Merhaba,
    Böyle birkaç firmanın daha gelip, ucuz fiyatlı windows phone cihazlarının kalite çıtasını yükseltmesi gerek. Nokia yı severim, ama nokia ya kalsa 2014 yılının 6. ayın dayız ve halen 400x800 gibi çözünürlükler ve 512 Mb ram leri
    iteliyor bize. ön kamera yok tamam, arkada flaş yok ona da tamam dahada tasarruf için sanal tuşlar koydun, kamera tuşunu yok ettin eyvallah.
    lakin 512 ram kabul edilmez bence bu zamanda. ( lumia 630 içim söylüyorum) lumia 525 çıkardılar 1 GB ramli onuda piyasada bulabilene aşk olsun.

• Güzel Olacak Gibi Ucuz Ama Malzeme Kalitesi Ve Aksesuar Desteği Merak Uyandırıyor.

• Yani benim anlamadığım neden hala duşuk çozunurluklu 512 li cihazla uretiyolar anlamadım hadi belki 512 mb ilerde Microsoft belki projesi vardırda abi insan azcık çozunurluk arttırır yani hep aynı çozunurluk Microsoft bilerek şu çozunurlukde mi uretin diyo anlamadım yıl olmuş 2014 hala duşuk çozunurluk.

• Tasarımcı çalıştırmayıp fiyatı ucuz tutmayı başarmışlar.

• güncel haber var mı?nokia hala dandik modeller çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

güncel haber var mı?nokia hala dandik modeller çıkarıyor.

facebook sayfalarında şöyle bir haber var:

"MultiPhone 8500 DUO modelimizi Eylül ayı içinde ülkemizde satışa çıkarmayı planlıyoruz. Teşekkürler..."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Ghost

Nokiada hala 512mb ramli,flaşsız ön kamerasız telefonu 700den kakalamaya çalışsın

700 liraya alınacak bir 820 nin ne eksiği var ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.