Şimdi Ara

SONY XPERİA Z2 OYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün xperia z2 aldım ve z deki gibi oyunları Android/obb dosyasının içine atıyordum bügünde 3 4 tane oyun indirip attım başta gta san andreas çalıştırdı sonra telefonu kapatıp açtım obb dosyası kaybolmuş ama sistemde dosya var oyunda açılmıyor fifa 14 full de yükledim açılıyor sonra dosya kayboluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan9705

arkadaşlar dün xperia z2 aldım ve z deki gibi oyunları Android/obb dosyasının içine atıyordum bügünde 3 4 tane oyun indirip attım başta gta san andreas çalıştırdı sonra telefonu kapatıp açtım obb dosyası kaybolmuş ama sistemde dosya var oyunda açılmıyor fifa 14 full de yükledim açılıyor sonra dosya kayboluyo

Çözüm : Git bankaya banka hesabı açtır , yoksa babanınkini kullan. Hesaba para yatır Google Play'e kart no ve şifreni gir FIFA'yı satın al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Orijinalden alıntı: volkan9705

arkadaşlar dün xperia z2 aldım ve z deki gibi oyunları Android/obb dosyasının içine atıyordum bügünde 3 4 tane oyun indirip attım başta gta san andreas çalıştırdı sonra telefonu kapatıp açtım obb dosyası kaybolmuş ama sistemde dosya var oyunda açılmıyor fifa 14 full de yükledim açılıyor sonra dosya kayboluyo

Çözüm : Git bankaya banka hesabı açtır , yoksa babanınkini kullan. Hesaba para yatır Google Play'e kart no ve şifreni gir FIFA'yı satın al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.